Piątek ‘Nite: Cztery palące pytania Wydarzenie Fortnite 2. sezonu odpowie (a dwa nie)

Piątek ‘Nite: Cztery palące pytania Wydarzenie Fortnite 2. sezonu odpowie (a dwa nie)

Friday ‘Nite to cotygodniowy felieton Fortnite, w którym Mark Delaney przygląda się bliżej bieżącym wydarzeniom w szerokim świecie Fortnite, kładąc szczególny nacisk na fabułę, postacie i historię gry. Wyspa Fortnite jest częściej pod przymusem niż wyspa Peely’ego instruktor jazdy, a biorąc pod uwagę wydarzenie Fortnite w sezonie 2, które wygląda na prawdopodobne – ze względu na ogromne urządzenie Doomsday wspierane przez Wyobrażony Zakon – można śmiało powiedzieć, że wszystko wkrótce wyskoczy. Z biegiem lat wydarzenia na żywo w Fortnite były coraz bardziej spektakularne, a po tak skoncentrowanym na fabule sezonie, kolejne wydarzenie wydaje się być jednym z największych i najważniejszych wydarzeń w historii. Oczywiście to wydarzenie z pewnością wprowadzi nowe tajemnice do wielkiego uniwersum Fortnite, ale wydaje się również, że jest gotowe odpowiedzieć na kilka długotrwałych pytań. Z drugiej strony, są jeszcze inne rzeczy, na które jestem pewien, że to wydarzenie jeszcze nie odpowie. Oto cztery pytania, które rozwiąże wydarzenie Fortnite, a także kilka innych, które prawie na pewno odłoży na co najmniej kolejny sezon.

Gdzie był Paradygmat?

Ostatni raz widzieliśmy Paradigm, dawno zaginioną pilotkę mecha Siódemki, odleciała na Mecha Team Leader do nieznanego miejsca przeznaczenia. Nowe tło lobby, które jest teraz wyświetlane w grze, pokazuje, że mech został uratowany, przynajmniej częściowo, w tajemniczym krajobrazie. Ostrzeżenie o spojlerach: Według przecieków dataminowanych ta lokalizacja to księżyc w świecie Fortnite. Nie nasz księżyc, ale być może dom Siódemki – co uczyniłoby Sanktuarium na wyspie dokładnie takim, domem na plaży dla grupy bohaterów. (Koniec spoilerów)Wygląda na to, że dowiemy się, że The Paradigm została wyrzucona przez The Origin, która czuła, że ​​zdradziła grupę zgodnie z wątkami historii, które widzieliśmy już w tym sezonie, i przebywała w tym tajemniczym krajobrazie. Samo wydarzenie może potwierdzić to podejrzenie i przy odrobinie szczęścia dać nam jeszcze więcej szczegółów na temat tego, jak wygląda ten pozaświat.

Czy Siódemka naprawdę działa razem?

Zaufanie The Origin wydaje się łatwe do stracenia, ponieważ teraz wiemy, że Paradigm dowiedział się z pierwszej ręki w rozdziale 1, sezonie 9. Ale grupa czuła się złamana przez cały sezon. Wyobrażony był na swoim własnym planie, najwyraźniej zdecydowany dowiedzieć się więcej o swojej tajemniczej przeszłości, której sama nie może sobie przypomnieć. Zwerbowała, a może otrzymała nieproszona pomoc, od swojej siostry bliźniaczki, Zakonu, która wydaje się, że z powodzeniem wyodrębniła plik danych Wyobrażonych z serwerów IO. Ale czy skradanie się sióstr spowoduje tylko dalszy rozdźwięk w Siódemce? Pochodzenie nie wydaje się lubić, gdy jego sojusznicy działają nieprzewidywalnie lub jednostronnie, a nawet gdyby wybaczył siostrom ich skradania się, jaki jest ich wielki sekret mógł znaleźć i jak to wpłynie na spójność grupy w przyszłości? Ostatnio Siódemka bardziej przypomina Czwórkę lub Piątkę, ale aby obalić IO, wszyscy muszą dążyć do tego samego celu. Spodziewam się, że zobaczymy, jak po raz pierwszy w grze połączą się i uratują dzień jako kompletna jednostka.Zaufanie The Origin wydaje się trudne do zdobycia i łatwe do stracenia.

Co to jest Zderzacz?

Jeśli w tym tygodniu wskoczyłeś do Fortnite, prawdopodobnie zauważyłeś Zderzacz na północ od Tilted Towers. Ciężko go przeoczyć, biorąc pod uwagę, że jest gigantyczny, nieustannie emituje dziwne dźwięki i od czasu do czasu pulsuje dziwną świecącą energią. To jest urządzenie Doomsday IO, o którym tyle słyszeliśmy, ale wciąż nie wiemy, jakie są plany IO. Niewątpliwie to urządzenie będzie miało duży wpływ na finałowe wydarzenie, więc nie wątpię, że zobaczymy, co zrobi. Bardziej ciekawi mnie, czy jest to faktycznie to samo urządzenie, co dziwna fala pływowa Midasa. tworzenie maszyny widzianej w rozdziale 2, sezonie 2. O ile nam wiadomo, Midas jest liderem GHOST, specjalnej jednostki operacyjnej w ramach IO. Powinno to oznaczać, że działał w imieniu IO, kiedy po raz pierwszy podniósł swoje Urządzenie, które okazało się wadliwe, w Rozdziale 2, Sezon 2. Ale czy to nowe urządzenie, które ma pewne podobieństwa wizualne, ale też wygląda zupełnie inaczej, jest takie samo Coś? Jednym z powodów, by podejrzewać, że są spokrewnieni, a być może Urządzenie Midasa było prototypem, jest to, że Urządzenie Midasa manipulowało burzą i wodami otaczającymi wyspę. W tym tygodniu w grze zderzacz wydaje się wysysać wodę z pobliskich koryt rzecznych. Może się zdarzyć, że ta maszyna będzie dalej spuszczać wodę, aż wyspa nie będzie miała wód śródlądowych. Czy to jest hydroelektryczny koszt zasilania tej nowej maszyny, czy też oba zostały skalibrowane do wykorzystywania wody jako źródła energii, i być może tylko tym razem IO zrozumiało to właściwie? Spodziewam się, że cokolwiek zrobi Zderzacz, pokaże, czy powinniśmy myśleć o tych urządzeniach jako o tych samych rzeczach, czy nie.

Dlaczego Peely bierze lekcje jazdy?

Nie jest to tak ważne, jak karuzela egzystencjalnych zagrożeń, które nieustannie przesuwają się po wyspie i wokół niej, ale jednym z pobocznych wątków, który śledzili w tym sezonie, jest nieszczęsny wysiłek Peely’ego, aby nauczyć się jeździć. Od kilku tygodni antropomorficzny banan rozbija się na całej wyspie. W dialogu dowiadujemy się, że stara się opanować bycie za kierownicą, ale czy ta fabuła to zabawna akcja, czy też Peely będzie prowadził jakiś krytyczny pojazd podczas imprezy? Jeśli Peely pojawi się w wydarzeniu, poszukaj go, aby może wreszcie opanujesz sztukę kierowania. Jeśli w ogóle się nie pojawia, można śmiało powiedzieć, że to tylko głupie odwrócenie uwagi – a może po prostu jest gdzieś w rowie. Niektórzy superfani Fortnite myślą, że to rozgryzli. Mówię do Ben Walker z Top5Gaming na YouTube, powiedział mi, że istnieje duża szansa, że ​​to, co naprawdę oglądamy, to powrót Truckasaurus, punkt orientacyjny z gry ostatnio widzianej w rozdziale 2, który był w zasadzie maszyną podobną do Voltrona, złożoną z rozbitych pojazdów. Możliwe, że Peely jest bardziej biegły w prowadzeniu, niż myśleliśmy, a jego wypadek jest bardziej jak… dziwny sposób na budowanie rzeczy.

Kim jest Geno?

W ciągu ostatnich kilku sezonów mogliśmy poznać wiele osób stojących za nazwiskami, które słyszeliśmy od dłuższego czasu w Fortnite. Siódemka, Ostatnia Rzeczywistość, siostry i wiele innych to tylko niektóre z tych objawień. Ale nadal nie spotkaliśmy Geno, o którym po raz pierwszy wspomniano na początku rozdziału 2, sezonu 6, kiedy nazwa Fundacji upuściła tę tajemniczą postać. Dziś tożsamość Geno jest jedną z największych zagadek w grze, ale jest z tego powodu nie spodziewam się, że jeszcze się to zmieni. Przewiduję, że ten może potrwać nawet do Rozdziału 4, który w tej chwili ma rozpocząć się późną jesienią 2023 roku.Siódemka wypędziła IO ze wszystkich frontów bitwy, ale czy to wszystko odwróciło uwagę, aby IO mogło zbudować zderzacz?Siódemka wypędziła IO ze wszystkich frontów bitewnych, ale czy to wszystko odwróciło uwagę, aby IO mogło zbudować zderzacz? Niektórzy fani spekulują, że Geno jest prawdziwym przywódcą IO, ojcem sióstr, a może nawet samym Stormem. Fortnite jest tak nieprzewidywalny, że nawet to wszystko może być prawdą, a większość fanów nie mrugnie okiem. W każdym razie nie spodziewaj się odpowiedzi na to pytanie pod koniec tego sezonu.

Jak Slone zablokował budowanie?

Jedną z największych osobliwości rozdziału 3 było odkrycie, że mechanika budowania gry została uwzględniona w historii. Jest to tak prawdziwe, że Slone był w stanie dezaktywować mechanikę budowania, aby pozostawić Loopery bardziej podatnymi na ataki, gdy IO odzyskało moc na wyspie. Epic nie jest obcy racjonalizacji we wszechświecie powodów, dla których nie powinno być nic więcej niż mechanika gry – pamiętaj, sama „pętla” jest uzasadnieniem do grania w rundy i rundy Fortnite. kliknięcie przycisku, podczas gdy Ruch Oporu walczył o jego przywrócenie przez następne dwa tygodnie. Kiedy Epic wyjaśni, jak to działa we wszechświecie? Może nigdy, ale przynajmniej nie wkrótce, jak sądzę. Po prostu wydaje się, że nie ma miejsca w już wypełnionym finale, który prawdopodobnie obejmie powrót The Paradigm i Mecha Team Leader, a także być może zderzacz cząstek niszczących skały kosmiczne. *sprawdza zegarek* Tak, czas, by Fortnite znowu zrobiło się dziwnie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games