Pakiet Super Smash Bros. Nintendo Switch OLED na Czarny Piątek jest już dostępny

Pakiet Super Smash Bros. Nintendo Switch OLED na Czarny Piątek jest już dostępny

Nadszedł namiot Nintendo z okazji Czarnego Piątku 2023 i każdy, kto szuka Nintendo Switch OLED, nie powinien tego przegapić. Do wyczerpania zapasów, możesz zdobądź oficjalny pakiet Nintendo Switch OLED, który jest dostarczany z Super Smash Bros. Ultimate oraz trzymiesięczną subskrypcję Nintendo Switch Online za 350 dolarów. Pakiet nie jest jeszcze dostępny u wszystkich głównych sprzedawców detalicznych, ale możesz go już teraz kupić w Best Buy. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby wyprzedały się przed końcem tygodnia Czarnego Piątku.

350 USD (wartość 418 USD)

Super Smash Bros. Switch OLED jest dostarczany ze specjalną edycją szarych kontrolerów Joy-Con ozdobionych białym logo Smash. Biorąc pod uwagę, że Switch OLED kosztuje 350 USD i rzadko otrzymuje zniżki, zasadniczo otrzymujesz Super Smash Bros. Ultimate za darmo . Jedna z najpopularniejszych gier na Switcha, Smash Bros. Ultimate, również rzadko otrzymuje rabaty. Najczęściej jest sprzedawany po cenie katalogowej wynoszącej 60 dolarów. Pamiętaj, że pakiet zawiera kupon umożliwiający wykorzystanie cyfrowej wersji gry w sklepie Switch eShop. Dzięki indywidualnemu członkostwu w Nintendo Switch Online będziesz mieć dostęp do trybu wieloosobowego online w Super Smash Bros. Ultimate. W ramach członkostwa otrzymasz także bibliotekę klasycznych gier Super Nintendo, NES i Game Boy. Amazon (za pośrednictwem Amazon Japan) oferuje japońską wersję tego pakietu, która zawiera urocze ozdobne pudełko, futerał i podstawkę pod napój Smash Bros. za 356 dolarów. Ponieważ Switch nie ma regionu, będziesz mieć takie same wrażenia, jak w przypadku Switcha w Ameryce Północnej. Pakiet Super Smash Bros. Switch OLED nie jest jedynym pakietem wakacyjnym, który możesz teraz kupić. Możesz także kupić standardową konsolę Nintendo Switch z Mario Kart 8 Deluxe i Switch Online za 299 USD. Tymczasem Walmart (niebieski) i Target (różowy) oferują ekskluzywne pakiety Switch Lite z motywem Animal Crossing: New Horizons, które są dostarczane z grą za 200 dolarów. Poza pakietami konsolowymi, oficjalna oferta Nintendo na Czarny Piątek obejmuje również wyjątkowe oferty na wyłączność. Dostępny jest także pakiet Super Mario Party Joy-Con za 100 dolarów, który zawiera nowe czerwono-niebieskie kontrolery. Jeśli kupujesz konsolę Switch, ten pakiet Mario Party to świetny sposób na zdobycie dodatkowych kontrolerów wraz z zabawną grą wieloosobową na następny wieczór z grami. Poniżej zamieściliśmy listę oficjalnych ofert gier na Nintendo Switch z okazji Czarnego Piątku. Teraz masz szansę zdobyć jedne z najlepszych gier na Switcha już za 30 USD. Zamieściliśmy osobne listy dla Amazon i Best Buy. W chwili pisania tego tekstu tylko niektóre oferty Amazon były aktywne, a Amazon wymienił wszystkie oferty poniżej.


Oferty gier na Czarny Piątek na Switchu w Amazon

Niektóre oferty Amazona nie są jeszcze dostępne.

Oferty na gry z okazji Czarnego Piątku na Switch w Best Buy


Oferty kontrolerów Nintendo Switch na Czarny piątek

Hori Split Pad Pro - Pokemon Legends: Arceus EditionHori Split Pad Pro – Pokemon Legends: Arceus Edition Dostępne są także znakomite oferty na niektóre z najlepszych akcesoriów Nintendo Switch, w tym profesjonalny kontroler 8BitDo Ultimate ze stacją ładującą oraz Hori’s Split Pad Pro i Split Pad Compact, najlepsze kontrolery Switch dla gra podręczna. A jeśli szukasz świetnego kontrolera do gier retro w Switch Online, 8BitDo SN30 Pro ma obudowę w stylu SNES i wszystkie wejścia potrzebne również do nowoczesnych gier. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games