Lokalizacje figurek Destiny 2: Gdzie znaleźć ukryte przedmioty kolekcjonerskie Lightfall

Lokalizacje figurek Destiny 2: Gdzie znaleźć ukryte przedmioty kolekcjonerskie Lightfall

Rozszerzenie Destiny 2 Lightfall zostało wycofane, a gracze bez wątpienia przeszukują przesiąknięte neonami ulice i dachy miasta Neomuna w poszukiwaniu tajemnic. Wśród nich są nowe kolekcjonerskie figurki, które są wzorowane na ulubionym Cloudstriderze Neomuny, Nimbusie, i są rozrzucone po rozdartym wojną mieście, przypominając polowanie Królowej Wiedźmy na Lucent Moths. Na razie gracze mogą znaleźć tylko dwa pierwsze, co oznacza, że ​​reszta będzie prawdopodobnie udostępniana co tydzień, a gracze będą chcieli znaleźć je wszystkie, ponieważ jest to niezbędne do ukończenia Triumfu Lightfall i zdobycie towarzyszącego mu tytułu. Po pierwsze, gracze mogą znaleźć wskazówki, gdzie szukać tych figurek tuż przy lądowisku, w którym znajduje się Nimbus na Neomunie. Gdy wpadniesz do samego miasta, budynek po prawej stronie z neonami będzie miał drzwi, które odsłaniają pokój z wyświetlaczami w całym miejscu. Gdy znajdziesz figurki akcji, zostaną one pokazane w tym pokoju. Para wyświetlaczy ma wskazówki, które kierują graczy do ogólnego obszaru, w którym znajdą figurki, i dają pewne wskazówki, gdzie się ukrywają i jak je znaleźć. Oto gdzie i jak znaleźć wszystkie ukryte figurki Neomuny:

Park Ahimsy

Podpowiedź do parku Ahimsa brzmi: „W centrum parku Ahimsa znajdź nieoczekiwaną kryjówkę pod schodami”. Postać w Ahimsa Park, wschodniej strefie Neomuny, ukrywa się w gigantycznym budynku centralnym, który gracze powinni być w stanie zauważyć, gdy tylko tam dotrą.Skieruj się w prawo do tego budynku, aby znaleźć schody, których szukasz.Brak napisówWejdź do budynku i poszukaj schodów w kształcie litery L. Jeśli spojrzysz na to z ziemi na dole schodów, zauważysz, że między nim a skałą, na której zbudowane są schody, jest całkiem spora szczelina, tworząc małą jaskinię. Wskocz tam i udaj się na sam tył jaskini, gdzie powinieneś znaleźć swoje pierwsze figurki Nimbusa.

Kompleks Irkalla

Podpowiedź do figurki kompleksu Irkalla brzmi: „Na szczycie wysokiego wału trzech niezłomnych obrońców stoi na straży. Od lufy do celu; gotowi, celuj – strzelaj!” Ale zapnij pasy, bo będziesz musisz ukończyć kampanię Lightfall aby uzyskać dostęp do figurki tutaj, ponieważ ma to miejsce w scenerii na końcu historii. Po ukończeniu kampanii będziesz mógł uzyskać dostęp do drzwi, które wcześniej były niedostępne, co pozwoli ci dostać się do miejsca, w którym będziesz musiał rozwiązać tę zagadkę. Złap snajpera na ten i przygotuj się na podróż do Kompleksu Irkalla. Będziesz chciał udać się do głównej części Neomuny, Hali Zefira, i poszukać kołowrotów skąpanych w zielonym świetle na podwyższeniu platformy po zachodniej stronie mapa. Ominięcie kołowrotów zabierze Cię do Esi Terminal i będziesz chciał podążać ścieżką, aż dotrzesz na drugi koniec, gdzie znajduje się grupa Cabal.Brak napisówNatychmiast skieruj się w lewo od tego otworu, zauważysz drzwi na kolejnej podwyższonej platformie i przejdź przez nie. Gdy znajdziesz się w środku, idź prawą ścieżką do samego końca i wybierz wyjście po prawej. Będziesz miał widok na ścieżkę balkonów zmierzającą w dół, idź tą ścieżką, aż zauważysz portal i przejdź przez niego, gdzie zabierze cię do kompleksu Irkalla.Brak napisówGdy już tu będziesz, możesz albo przejść przez dziurę w ścianie i wspiąć się na nią od wewnątrz, albo użyć mocy Strand, aby wspiąć się na nią z zewnątrz. Tak czy inaczej, chcesz dostać się na szczyt zewnętrznej ściany, gdzie zauważysz trzy wieżyczki skierowane w różnych kierunkach. Wyposaż swojego snajpera, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wspinaj się na każdą wieżyczkę i celuj w niebo w tych samych kierunkach co oni. Może to zająć trochę poszukiwań i być może będziesz musiał odwrócić wzrok, a następnie wrócić, ale w końcu powinieneś dostrzec kryształ ciemności w kierunkach armaty. Strzel w nią i wskocz na kolejne działo, aby zrobić to samo. Po wyjęciu wszystkich trzech kryształów figurka pojawi się u twoich stóp na szczycie armaty. Będziemy aktualizować ten przewodnik, gdy w nadchodzących tygodniach pojawi się więcej przedmiotów kolekcjonerskich. W międzyczasie, jeśli szukasz więcej rzeczy do zrobienia, sprawdź nasze przewodniki Lightfall i Season of Defiance, w tym wskazówki, jak przejść przez legendarną kampanię Lightfall i gdzie znaleźć regionalne skrzynie Neomuny. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games