Jak zdobyć osełkę w V Rising?

Jak zdobyć osełkę w V Rising?

V Rising rzuca graczom wyzwania na wiele różnych sposobów. Od prostego poznania mechaniki gry po próbę założenia w pełni działającego zamku, gracze mają coś dla siebie w świecie Vardoranu. Na szczęście wiele twoich celów w V Rising będzie się na siebie nakładać. Gra zaprojektowała swój system misji, aby działać w ten sposób, pozwalając graczom osiągnąć jeden cel, aby rozpocząć inny. Jednym z najlepszych przykładów jest umożliwienie graczom zbudowanie bazy startowej, a następnie ulepszenie jej za pomocą różnych przedmiotów. Niezbędnym dodatkiem do każdej podstawy jest dach, którego nie da się wykonać bez osełka.Podczas gdy osełka służy innym celom w V Rising, będziesz potrzebować go głównie do tworzenia płyt dachowych dla swojej bazy startowej i ewentualnego zamku. We wczesnej fazie gry jedynym sposobem na zdobycie osełki jest odkrycie jej w świecie gry. Później będziesz mógł stworzyć własną osełkę, ale dopiero po ukończeniu kilku innych misji. Na razie chcesz się skoncentrować na obszarach, w których można wytworzyć osełkę, abyś mógł przynajmniej uzyskać dach nad głową, aby uniknąć niebezpiecznego słońca. Przedstawiliśmy najlepsze miejsca, w których można zdobyć osełkę i jak w końcu samodzielnie ją wykonać przewodnik poniżej.

Znajdowanie osełek

Najłatwiejszą i prawdopodobnie najwcześniejszą lokalizacją, w której można znaleźć osełki, są Twierdze Bandytów. Są to ciekawe miejsca na mapie, które są oznaczone żółtymi kółkami. Oczywiście nie każdy interesujący punkt będzie twierdzą bandytów, ale w początkowym regionie Farbane Woods jest kilka. Będziesz musiał udać się kilkaset metrów na północ, aby natknąć się na twierdze bandytów i inne obozy bandytów. Gdy to zrobisz, możesz usunąć bandytów, którzy są tam, aby ograbić ich ciała. Ci bandyci mogą w rzeczywistości upuścić osełki, więc upewnij się, że wyjmiesz ich jak najwięcej. W samej lokacji na ziemi i innych częściach twierdzy lub obozu będzie rozrzuconych kilka przedmiotów do zrabowania. Zazwyczaj będzie można zebrać kilka osełek, chociaż w niektórych lokalizacjach może znajdować się mniej lub więcej zasobów. Dodatkowo możesz również znaleźć zasoby, takie jak papier, ruda miedzi i inne. Mając ekwipunek pełen osełek, możesz wrócić do swojej bazy i rozpocząć budowę swojego pokrycia dachowego. Musisz jednak ukończyć misje wstępne, które dają dostęp do przepisu na płyty dachowe.

Osełki rzemieślnicze

Po pewnym czasie w V Rising zyskasz możliwość tworzenia własnych osełek. Receptura rzemieślnicza jest powiązana z bossem Graysonem Płatnerzem. Jeśli otworzysz menu Blood Altar i przewiniesz w dół, zobaczysz, że ten boss ma wymagany poziom 27. Oznacza to, że nie będziesz w stanie pokonać bossa, dopóki nie osiągniesz określonego poziomu wyposażenia. Jeśli masz 27 poziom, następnie możesz udać się do Zbrojowni Bandytów w Farbane Woods, aby znaleźć Graysona Płatnerza. Po pokonaniu bossa odblokujesz moc Crimson Aegis wraz z możliwością tworzenia osełek, posągów i podłóg warsztatowych. Przepis na wytworzenie osełki jest następujący: 1 sztabka miedzi 12 pył z kamienia Te materiały nie powinny być zbyt trudne do zdobycia na tym etapie gry. Aby stworzyć osełkę z tych materiałów, możesz wejść w interakcję z piecem wewnątrz bazy. Przenieś oba materiały do ​​pieca i pozostaw go do wykonania osełek. Mając więcej osełek, możesz zacząć ulepszać swój zamek o większe marże. Odbywa się to głównie poprzez tworzenie kamiennych cegieł, które zamieniają twoją drewnianą podstawę w prawdziwy zamek. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games