Diablo 4 – przewodnik po legendarnych aspektach najlepszego barbarzyńcy

Diablo 4 – przewodnik po legendarnych aspektach najlepszego barbarzyńcy

Niezależnie od tego, czy zdobywasz legendarne aspekty z lochów, czy wydobywasz je ze sprzętu, będziesz chciał mieć pewność, że twoja broń i zbroja w Diablo 4 mają odpowiednie efekty dla twojej konfiguracji. Jeśli grasz jako Barbarzyńca w Diablo 4, prawdopodobnie będziesz używać jednego z kilku różnych buildów. W związku z tym będziesz potrzebować pewnych legendarnych aspektów, które pomogą ci w dążeniu do stania się groźnym przeciwnikiem w Sanktuarium. Poniżej przygotowaliśmy listę najlepszych legendarnych aspektów, które barbarzyńcy mogą wykorzystać w Diablo 4. Będą to najlepsze ogólne Aspekty do najlepszych dla konkretnych kompilacji.

Najlepsze legendarne aspekty barbarzyńców w Diablo 4

Na potrzeby tej listy wybraliśmy legendarne aspekty, które można znaleźć w wielu lochach Sanktuarium. Aspekty te zostaną znalezione w twoim Kodeksie Mocy po ukończeniu danego lochu. Stamtąd możesz udać się do Okultysty, odcisnąć Aspekt ze swojego kodeksu na kompatybilnym elemencie wyposażenia, a teraz uzyskasz jego efekty. Poniżej możesz zobaczyć wszystkie najlepsze legendarne aspekty, które odkryliśmy dla Barbarzyńcy.

Najlepsze ogólne legendarne aspekty dla barbarzyńcy

Aspekty te będą dotyczyły każdej konfiguracji, którą postanowisz uruchomić jako barbarzyńca w Diablo 4. Niektóre z nich będą specyficzne dla barbarzyńców, podczas gdy inne mogą być używane dla dowolnej klasy w grze.Szybki aspektŹródło: Dry Steppes – Buried HallsEfekt: Podstawowe umiejętności zyskują +15% szybkości ataku.Aspekt Obrońcy Źródło: Fractured Peaks – Lost ArchivesEfekt: Obrażenie jednostki elitarnej zapewnia Barierę, która pochłania X obrażeń przez 10 sekund; może się zdarzyć tylko raz na 30 sekund.Aspekt Niesłabnącej FuriiŹródło: Fractured Peaks – Hallowed OssuaryEfekt: Zabicie wroga umiejętnością podstawową zwraca 10% jej podstawowego kosztu; może się zdarzyć tylko raz na rzucenie umiejętności.Aspekt nieposłuszeństwaŹródło: Kehjistan – Halls of the DamnedEfekt: Zyskujesz +0,25% zwiększonego pancerza na cztery sekundy, kiedy zadasz jakiekolwiek obrażenia; kumuluje się do 25%.

Wichrowe aspekty barbarzyńcy

Brak napisówTe Aspekty są oparte na konfiguracji Trąba Powietrzna dla Barbarzyńców, która wykorzystuje krzyki, wzmocnienie Berserking i główną umiejętność podstawową Trąby Powietrznej.Aspekt Złowrogiego WichruŹródło: Fractured Peaks – Garan HoldEfekt: +5% szansy na trafienie krytyczne Trąby powietrznej za każdą sekundę, w której jest podtrzymywany, do 20%.Aspekt Echa FuriiŹródło: Khejistan – Sirocco CavernsEfekt: Umiejętności krzyku zapewniają +2 furii na sekundę, gdy są aktywne.Aspekt Nieustępliwego BerserkeraŹródło: Kehjistan – Schronienie HakanaEfekt: Szczęśliwe trafienie; zadawanie obrażeń wrogowi podstawową umiejętnością ma do 22% szansy na wydłużenie czasu trwania Berserkingu o jedną sekundę; ten czas trwania jest podwojony, jeśli trafisz krytycznie swoją podstawową umiejętnością.Aspekt Życzenia ŚmierciŹródło: Scosglen – Penitent CairnEfekt: Zyskujesz X cierni podczas berserkowania.Aspekt Berserk RippingŹródło: Dry Steppes – MournfieldEfekt: Ilekroć zadasz bezpośrednie obrażenia podczas Berserkingu, zadaj 20% podstawowych obrażeń jako dodatkowe obrażenia od krwawienia w ciągu pięciu sekund.Aspekt Płonącej FuriiŹródło: wyciągnięto z legendarnego sprzętu. Efekt: będąc w stanie szału, co sekundę zadajesz pobliskim wrogom X obrażeń od ognia.Aspekt Chwytania Trąby PowietrznejŹródło: wyciągnięto z legendarnego sprzętu. Efekt: Trąba powietrzna okresowo przyciąga do ciebie wrogów.Aspekt Pyłowego DiabłaŹródło: wyciągnięto z legendarnego sprzętu Efekt: Trąba powietrzna pozostawia po sobie Pyłowe diabły, które zadają xx obrażeń pobliskim wrogom.

Aspekty krwawiącego barbarzyńcy

Brak napisówWreszcie, mamy kolejną najpopularniejszą konfigurację dla Barbarzyńcy, która koncentruje się na umiejętnościach krwawienia i obrażeniach od krwawienia.Aspekt anemiiŹródło: Fractured Peaks – Kor Dragan BarracksEfekt: Lucky Hit; bezpośrednie obrażenia zadawane krwawiącym wrogom mają 20% szans na ogłuszenie ich na dwie sekundy.Aspekt gaszeniaŹródło: Fractured Peaks – MaulwoodEfekt: Szczęśliwe trafienie; +30% szansy na zdobycie 20 Furii, gdy Rozdarcie zadaje bezpośrednie obrażenia co najmniej jednemu krwawiącemu wrogowi.Aspekt Nadciągającego GniewuŹródło: wyciągnięte z legendarnego sprzętu. Efekt: po wydaniu X furii twoja następna umiejętność opanowania broni zadaje obrażenia zwiększone o X%.Aspekt Mistrza BroniŹródło: wyciągnięte z legendarnego sprzętu. Efekt: Twoje umiejętności posługiwania się bronią mają dodatkowy ładunek. Szczęśliwe trafienie: Zadawanie obrażeń wrogowi za pomocą umiejętności opanowania broni ma do X% szansy na ogłuszenie go na X sekund.Aspekt Łamacza Czaszek Źródło: wyciągnięto z legendarnego sprzętu. Efekt: Ogłuszenie krwawiącego wroga zadaje mu X% całkowitej wartości krwawienia jako obrażenia fizyczne.Aspekt Żelaznej KrwiŹródło: Kehjistan — Forgotten RuinsEfekt: Zyskujesz X% redukcji obrażeń za każdego pobliskiego krwawiącego wroga, maksymalnie do X%. I to wystarczy w przypadku najlepszych aspektów barbarzyńców w Diablo 4, od tej chwili. Jest bardzo możliwe, że w przyszłości przyda się więcej aspektów, ale właśnie te sprawdziły się najlepiej podczas gry w Barbarzyńcę. Aby dowiedzieć się więcej o Diablo 4, dodaj do zakładek nasze centrum przewodników po Diablo 4. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games