Apple Arcade dodaje nową Frogger, nową Cooking Mama i nową grę Yu Suzuki w czerwcu

Apple Arcade dodaje nową Frogger, nową Cooking Mama i nową grę Yu Suzuki w czerwcu

Ujawniono ofertę Apple Arcade z czerwca 2022 r., a trzy najlepsze japońskie nazwiska pojawią się w serwisie przez cały miesiąc. Czerwiec zaczyna się od Frogger and the Rumbling Ruins, najnowszego z historycznej serii Frogger. Konami opracowuje grę we własnym zakresie, zastępując Q Games, które opracowało Frogger In Toy Town 2019 również dla Apple Arcade. Cooking Mama: Cuisine jest następny w harmonogramie, wprowadzając do usługi zupełnie nowe doświadczenie Cooking Mama 17 czerwca. Nowa edycja jest opracowywana w szczególności przez Office Create Corp., a nie przez 1-go gracza, twórców kontrowersyjnej Cooking Mama: Cookstar, która została wydana w marcu 2020 r. Ys Net – założona przez twórcę Shenmue Yu Suzuki – dopełnia japońskie trio w czerwcu 24 wraz z wydaniem Air Twister, liniowej strzelanki fantasy bez końca. Gracze będą kontrolować Princess Arch i przedzierać się przez wrogów, aby ocalić jej ojczyznę. W grze pojawi się również muzyka holenderskiej artystki Valensia, która nagrała 19 nowych piosenek do gry. Pełna lista czerwcowych aktualizacji Apple Arcade znajduje się poniżej.

Oryginały zręcznościowe

Frogger i dudniące ruiny (Konami, 3 czerwca)Po przebojowej grze Apple Arcade Frogger w Toy Town, do akcji wkracza zupełnie nowa gra Frogger. Gracze będą przedzierać się przez pełne zagadek ruiny i odkrywać tajemnice starożytnych Salientian. Proste i intuicyjne trójwymiarowe łamigłówki utrzymają graczy w napięciu, prowadząc Froggera przez 100 pełnych zabawy etapów z różnymi pułapkami i wrogami na każdym rogu.Gotowanie Mama: Kuchnia! (Office Create Corp., 17 czerwca)Czas opanować kuchnię w kolejnej odsłonie popularnej japońskiej serii gier wideo, w której gracze odblokowują pyszne przepisy i gotują je do perfekcji. Ale w przeciwieństwie do innych gier z tej serii, Cooking Mama: Cuisine! dodaje zabawny, nowy zwrot do miksu. Zamiast wybierać przepis, gracze najpierw wybiorą składniki, znajdą kombinację, która ze sobą współgra, a następnie zaczną gotować. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, co jest podawane z wybranymi składnikami, jest gotowanie. Gracze poczują ciepło, przygotowując pyszne dania, zanim skończy się czas, w serii zabawnych minigier, które są proste i łatwe do grania.Air Twister (YS Net, 24 czerwca)Szybuj po niebie w tej zupełnie nowej, fantastycznej strzelance bez końca od legendarnego twórcy gier, Yu Suzuki. Gracze wcielą się w rolę księżniczki Arch, walczącej z dziwacznymi najeźdźcami, aby ocalić swoją planetę przed zniszczeniem. Zanim przebiją swoich wrogów, zrzucą deszcz swoich strzał naprowadzających, aby wyśledzić pełne gracji łuki światła na pięknych, pomysłowo wykonanych scenach. Dzięki zabawnej i łatwej w obsłudze mechaniki gry polegającej na przesuwaniu palcem po ekranie dotykowym, los planety leży w rękach gracza.

Wspaniali App Store

Puzzle od MobilityWare+ (MobilityWare, 10 czerwca)Gra zawiera największą, najpiękniejszą kolekcję puzzli od kultowych marek, takich jak Disney, Hasbro i wiele innych. Dzięki licznym kategoriom i gatunkom do wyboru, Jigsaw Puzzle zawiera ponad 29 000 łamigłówek, w których gracze sortują i przesuwają elementy po planszy oraz wypełniają krawędzie, tak jak w rzeczywistości. Tylko teraz gracze mogą zabrać ze sobą łamigłówkę, gdziekolwiek się udają. Granie w łamigłówki jest spokojne i relaksujące, a gracze mają różne opcje dostosowywania rozgrywki, w tym zmianę zakresu rozmiarów elementów, pokazywanie tylko elementów krawędziowych, przechowywanie puzzli na tacy lub dostęp do podpowiedzi i podglądu obrazu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games