Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie najlepsze oferty AT&T na iPhone’a 15

Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie najlepsze oferty AT&T na iPhone’a 15

TL; DR Istnieją dwie oferty AT&T na iPhone’a 15, które warto sprawdzić. Możesz zdobyć darmowego iPhone’a 15 Pro bez konieczności dodawania nowej linii. Upewnij się, że urządzenie, które sprzedajesz, nie jest przewartościowane w stosunku do tego, co dostajesz! Seria iPhone’ów 15 wylądowała w ubiegły wtorek i wywołała wiele fanfar. Zamówienia w przedsprzedaży oficjalnie rozpoczęły się dzisiaj, a wszyscy przewoźnicy pracują w nadgodzinach, aby skłonić Cię do aktualizacji lub zmiany. AT&T, drugi co do wielkości operator w kraju, jest w samym centrum wydarzeń i oferuje dwie oferty AT&T na iPhone’a 15, które warto sprawdzić. Niezależnie od tego, którą ofertę wybierzesz, musisz pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze, za każdy nowy telefon dodany do konta naliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 35 USD, więc pamiętaj o uwzględnieniu tej kwoty w swoim budżecie. Po drugie, plany ratalne AT&T obowiązują przez 36 miesięcy, a nie 24, więc upewnij się, że nie planujesz opuszczać AT&T w ciągu najbliższych trzech lat. Na koniec dwie poniższe oferty wymagać będziesz mieć nieograniczony plan. Jeśli przyłączasz się do AT&T jako nowy abonent, plan, na który się zapisujesz, będzie musiał mieć wartość co najmniej 75 USD miesięcznie, zanim pojawią się kwalifikujące się zniżki. Bez zbędnych ceregieli, oto oferty!

Zdobądź darmowego iPhone’a 15 Pro firmy AT&T

IPhone 15 Pro kosztuje 1000 dolarów, ale możesz go otrzymać za darmo, jeśli dokonasz kwalifikującej się wymiany. Alternatywnie możesz przeznaczyć te 1000 USD na iPhone’a 15 Pro Max, co oznacza, że ​​zapłacisz za niego zaledwie 200 USD z kieszeni. Aby skorzystać z tej oferty, nie musisz dodawać nowej linii do swojego konta, ale musisz mieć kwalifikujący się plan nieograniczony i utrzymywać go aktywnym przez pełny okres 36 miesięcy. Aby skorzystać z tej oferty, nowi klienci będą musieli zapisać się na nowy, nieograniczony plan. Ta transakcja działa poprzez dodanie dużej ilości gotówki do Twojej transakcji. Jeśli Twoja transakcja telefoniczna jest warta 230 USD lub więcej, otrzymasz pełne 1000 USD. Jeśli Twoja transakcja nie jest warta 230 USD lub więcej, otrzymasz mniej pieniędzy. W takim przypadku zalecamy sprawdzenie innej oferty poniżej. Pamiętaj, że przedmiot na wymianę powinien być w „dobrym stanie”. Firma AT&T nie jest zbyt precyzyjna, co to oznacza, ale wydaje się, że może się włączyć, nie ma problemów z baterią i nie ma żadnych uszkodzonych elementów. Twój przebieg może się tutaj różnić. Aby otrzymać pełne 1000 USD, musisz wymienić iPhone’a 12 Pro/Max, iPhone’a 13, iPhone’a 13 Pro/Max lub dowolny model iPhone’a 14. Wszystkie inne iPhone’y nie zapewnią Ci pełnego uznania. Jeśli przejdziesz na iOS z Androida, otrzymasz środki w wysokości 1000 USD na Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold 4, Galaxy S22 Ultra, dowolny telefon Galaxy S23 lub Google Pixel 7 Pro. Jeśli Twojego telefonu nie ma na tej liście, nie otrzymasz kredytu w wysokości 1000 USD. Rozpocznij korzystanie z oferty AT&T na iPhone’a 15 Pro, odwiedzając witrynę AT&T.

Zdobądź darmowego iPhone’a 15 lub 830 USD zniżki na iPhone’a 15 Plus

Jeśli nie posiadasz żadnego z urządzeń kwalifikujących się do zdobycia darmowego iPhone’a 15 Pro, zalecamy zakup iPhone’a 15 lub iPhone’a 15 Plus. Jeśli masz prawie dowolnego flagowego iPhone’a, Galaxy lub Pixela wprowadzonego na rynek w ciągu ostatnich trzech lat, powinieneś móc otrzymać darmowego iPhone’a 15 lub 830 USD zniżki na iPhone’a 15 Plus. Ta oferta działa w taki sam sposób jak poprzednia. Potrzebujesz nieograniczonej linii aktywnej na swoim koncie przez pełne 36 miesięcy. Pamiętaj, że ta umowa jest dla Ciebie szkodliwa, jeśli masz telefon, na którym możesz zarobić pełne 1000 USD kredytu. Na przykład, jeśli masz iPhone’a 12 Pro i zamienisz go na iPhone’a 15, w zasadzie wyrzucisz darmowe pieniądze. Równie dobrze możesz zamiast tego uaktualnić do iPhone’a 15 Pro. Podobnie, jeśli masz iPhone’a 11, możesz otrzymać iPhone’a 15 za darmo, co może być lepszym rozwiązaniem niż płacenie 200 dolarów z własnej kieszeni za iPhone’a 15 Pro w ramach poprzedniej oferty. Rozpocznij korzystanie z oferty AT&T na iPhone’a 15, odwiedzając witrynę AT&T . Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android