Zapytaliśmy, powiedziałeś nam: z łatwością kupisz Poco F3 GT zamiast OnePlus Nord 2

Zapytaliśmy, powiedziałeś nam: z łatwością kupisz Poco F3 GT zamiast OnePlus Nord 2

Na rynku indyjskim pojawią się w tym tygodniu dwa godne uwagi telefony średniej klasy, a mianowicie OnePlus Nord 2 i Poco F3 GT. Oba telefony wyglądają na całkiem solidne i są podobno dostępne w sprzedaży detalicznej za odpowiednio 31 999 rupii (~ 428 USD) i 30 000 rupii (~ 401 USD). Te dwa urządzenia mają ten sam flagowy procesor MediaTek Dimensity 1200, ale poza tym wyglądają na zupełnie inne propozycje . Więc który byś wybrał? O to pytaliśmy w zeszłym tygodniu, a oto jak odpowiedziałeś.

Czy kupiłbyś Poco F3 GT lub OnePlus Nord 2?

yuyuuuuuuuuuu.pl

Wyniki

Zadaliśmy to pytanie 14 lipca, zdobywając do tej pory 2100 głosów. Zwycięzcą był Poco F3 GT i nie był nawet blisko. Urządzenie Poco zebrało nieco ponad 1500 głosów, co stanowi ponad 70% wszystkich głosów. Nie otrzymaliśmy żadnych komentarzy na temat towarzyszącego artykułu, ale jasne jest, że telefon nie jest garbaty. Kluczowym punktem sprzedaży Poco F3 GT jest para wysuwanych przycisków na ramię, zapewniająca te wszystkie ważne fizyczne elementy sterujące w grach. Ale otrzymujesz również ekran OLED o częstotliwości 120 Hz, akumulator 5065 mAh z ładowaniem 67 W i system potrójnego tylnego aparatu 64 MP. Tymczasem nieco ponad jedna czwarta respondentów stwierdziła, że ​​zamiast tego kupiłaby OnePlus Nord 2. OnePlus pozycjonuje telefon jako średniej klasy, aby uzyskać, jeśli jakość obrazu jest dla Ciebie ważna, z podstawowym aparatem 50 MP. Jest to ten sam czujnik IMX766, który zastosowano w ultraszerokokątnym aparacie z rodziny OnePlus 9 oraz w głównym i ultraszerokim aparacie Oppo Find X3 Pro.
Więcej czytania: Chcesz telefon ze świetnym aparatem? Oto, na co zwrócić uwagęPotwierdzono również, że telefon ma panel OLED 90 Hz, podczas gdy plotki wskazują na baterię 4500 mAh i ładowanie 65 W. Innymi słowy, Nord 2 może stracić na częstotliwości odświeżania i pojemności baterii, ale może zyskać na froncie aparatu. Warto również zauważyć, że OnePlus nie cieszył się ostatnio pozytywnym sentymentem wśród entuzjastów. Firma została niedawno uwikłana w dławiące kontrowersje i zasadniczo stała się sub-marką Oppo na początku tego roku. Możliwe więc, że te czynniki odegrały niewielką rolę w wynikach tego sondażu.


To tyle, jeśli chodzi o artykuł z wynikami ankiety, dzięki za głosowanie! Który telefon byś wybrał? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android