Zapisz bilet: Disney+ pokazuje aktualny film – bez dodatkowych kosztów

Zapisz bilet: Disney+ pokazuje aktualny film – bez dodatkowych kosztów

„Doctor Strange in the Multiverse of Madness” jest obecnie wyświetlany w kinach na całym świecie, ale już za kilka dni hit Marvela będzie dostępny również na Disney+ – bez dodatkowych opłat i dodatkowych kosztów. Powiemy Ci, kiedy nadejdzie czas.

Aktualizacja z 3 czerwca 2022 r.: Co zaskakujące, podana wcześniej data nie była błędem. Disney+ trwa W rzeczywistości najnowszy hit Marvela „Doctor Strange in the Multiverse of Madness” jest już w programie od 22 czerwca. Obecnie wciąż jest w kinach i prawdopodobnie zostanie tam pokazany za trzy tygodnie.

Jednak użytkownicy Disney+ mogą wtedy zaoszczędzić na bilecie do kina i oglądać film bezpośrednio w strumieniu – bez dodatkowych opłat, jak zwykle w ramach stawki ryczałtowej. Dla tych, którzy chcą wiedzieć na pewno, film powinien być dostępny w Disney+ od 9 rano 22 czerwca (źródło: What’s On Disney Plus).

Oryginalny artykuł:

Czy Disney+ ujawnił już za dużo? Przez krótki czas data premiery dostawcy strumieniowego znajdowała się na niemieckim koncie na Instagramie we wszystkich miejscach „Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa” zobaczyć. W związku z tym klienci mogli już od 22 czerwca 2022 zobacz drugą część Doctor Strange na platformie streamingowej – zwykle bez dopłaty do biletu VIP. Jednak wiadomość została ponownie wyłączona wkrótce później (źródło: @DragonSkill01 za pośrednictwem The Direct).

Doctor Strange 2 na Disney +: czy hit Marvela naprawdę ukaże się w czerwcu?

Rodzi to pytanie: na ile wiarygodna jest wspomniana data, czy może była to po prostu pomyłka? Teoretycznie 22 czerwca byłby całkiem możliwy, w końcu Disney zastosowałby się do własnego 45-dniowego okna na wyłączny marketing kinowy. Jednak dwa ostatnie hity Marvela nie były śledzone i zostały wydane dopiero później na Disney+. W szczególności minęło 70 dni między rozpoczęciem kina a transmisją strumieniową „Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni” i 68 dni dla „Wiecznych”. W skrócie: Pomiędzy nimi powinno być co najmniej 10 tygodni.

Mały przedsmak w zwiastunie:

Pod tym względem bardziej prawdopodobny byłby start w lipcu. Przede wszystkim dlatego, że Disney z pewnością nadal chce generować optymalne przychody kinowe. „Doctor Strange in the Multiverse of Madness” jest obecnie numerem 1 kinowych list przebojów w wielu krajach (w tym w Niemczech) i zarobił już ponad 800 milionów dolarów. Droga do miliarda nie jest daleko i Disney zdecydowanie chce ją zabrać ze sobą. Ergo: Poczekajmy i zobaczmy, ale raczej spodziewamy się lipca niż czerwca na początek Disney+.

Na pewno w czerwcu – Ms. Marvel na Disney+:

Co dalej z Marvela?

Ale nowe jedzenie pojawia się wcześniej w Disney + dla przyjaciół Marvela. Już od 8 czerwca “SM. Marvel” nowa seria MCU składająca się z 6 odcinków. Są one publikowane w środy, a ostatni odcinek zostanie udostępniony 13 lipca. Tydzień wcześniej w kinach pojawia się „Thor: Love and Thunder”, a od 17 sierpnia „She-Hulk” psuje się na Disney+.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android