Zablokuj reklamy na Facebooku lub wyłącz je całkowicie – oto jak to zrobić

Zablokuj reklamy na Facebooku lub wyłącz je całkowicie – oto jak to zrobić

Jeśli denerwują Cię reklamy na Facebooku, możesz je zablokować. W zależności od tego, na jakim urządzeniu wolisz korzystać z Facebooka, możesz używać specjalnych aplikacji lub wtyczek do przeglądarek jako blokerów reklam na Facebooku. Tutaj znajdziesz nasze wskazówki…

Ochrona przed reklamami i innymi irytującymi wyświetlaczami w aplikacji Facebook jest prawie niemożliwa. Jednak bardzo możliwe jest użycie innej aplikacji na smartfonie i ukrycie reklam na Facebooku za pomocą modułu blokującego reklamy. Istnieją również rozszerzenia dla standardowych przeglądarek, dzięki którym Facebook jest bardziej znośny.

Na filmie możesz zobaczyć jak łatwo możesz korzystać z Facebooka na swoim smartfonie w przeglądarce, zamiast korzystać z aplikacji:

Facebook: Otwórz widok pulpitu na Androidzie i iPhonie

Zapłać za Facebooka bez reklam

Jak ogłosiła firma Meta, matka Facebooka, będzie to niezawodna metoda Facebook i Instagram bez reklam dać pieniądze!

Źródło obrazu: GIGA

Za 9,00 euro oba portale powinny być wolne od reklam w przeglądarce komputera. Jeśli korzystasz z aplikacji na telefon komórkowy w systemie Android i iOS, musisz zapłacić 12,99 euro.

Jeśli jednocześnie korzystasz z Facebooka i Instagrama, płacisz tylko raz: po dokonaniu płatności ze wszystkich kont w „przeglądzie konta” można korzystać bez reklam.

Wyłącz reklamy na Facebooku na swoim smartfonie z Androidem

Aplikacja Facebook bezpośrednio pobiera specjalnie przygotowane treści i wyświetla je Tobie. Ale możesz także przeglądać Facebooka na inne sposoby. Tak zwane „aplikacje wrapperowe” ładują stronę Facebooka, przygotowują ją i prezentują wynik. W ustawieniach możesz sam zdecydować, co chcesz widzieć, a także aktywować tam blokadę reklam na Facebooku.

Technicznie rzecz biorąc, są to przeglądarki, ale obsługują tylko jedną witrynę i nadal manipulują jej wyświetlaniem. Pozwala to ukryć niektóre sekcje. Takie aplikacje są często aktualizowane, ponieważ Facebook stale wymyśla coś nowego w swoich reklamach. Z reguły działają bardzo dobrze i skutecznie blokują reklamy na Facebooku lub żądania gier.

Aplikacje te są często bezpłatne i należy je kupić tylko wtedy, gdy chcesz korzystać z dodatkowych funkcji specjalnych.

Metal na FacebookuMetal na Facebooku

Nam Nghiem

Po instalacji możesz usunąć lub dezaktywować zwykłą aplikację Facebook, a nawet oszczędzać energię baterii. Przy okazji, możesz także użyć niektórych aplikacji do blokowania reklam na Instagramie.

Druga możliwość jest taka Korzystanie z VPN z blokadą reklam. Cały ruch danych jest kierowany przez VPN, a reklamy są filtrowane.

Blokuj reklamy Facebooka w przeglądarce

Rozszerzenie przeglądarki „FB Purity” zmienia stronę Facebooka w przeglądarce, czyniąc ją bardziej uporządkowaną, czystszą i mniej zagraconą. Efektem ubocznym tego jest zablokowanie wszystkich reklam na Facebooku.

Na własnej stronie ustawień możesz określić, czego nie chcesz już widzieć na Facebooku w przyszłości, a nawet określić kolejność, w jakiej będzie Ci prezentowana Twoja oś czasu. Sugestie użytkowników można ukryć, podobnie jak reklamy, samoczynnie uruchamiające się filmy lub okno czatu.

Wtyczka jest dostępna dla przeglądarek Firefox, Chrome, Opera, Edge, Safari i Maxthon. Oto jak go zainstalować:

Otwiera w przeglądarce stronę internetową https://www.fbpurity.com/install.htm. Tam możesz wybrać różne wersje wtyczki. Być może będziesz musiał potwierdzić w przeglądarce, że wtyczka może zostać zainstalowana. Następnie możesz otworzyć stronę na Facebooku i zauważysz zmianę wizualną. Reklamy na Facebooku są już zablokowane. W górnej części menu znajduje się pozycja menu „FBP”, za pomocą której można dokonać dalszych ustawień. Są stosowane natychmiast po zapisaniu.

Wtyczka jest bardzo skuteczna i otrzymuje regularne aktualizacje, dzięki czemu możesz mieć pewność, że już nigdy nie będziesz musiał oglądać reklam na Facebooku.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android