Xiaomi hitem na MediaMarkt: 14 Ultra z taryfą Telekom w najniższej cenie + smartwatch za darmo

Xiaomi hitem na MediaMarkt: 14 Ultra z taryfą Telekom w najniższej cenie + smartwatch za darmo

W MediaMarkt możesz aktualnie zgarnąć najnowszy smartfon Xiaomi 14 Ultra wraz z 20 GB wolumenu danych 5G w sieci Telekom w szczególnie atrakcyjnej cenie. Jako dodatkowy bonus otrzymasz zegarek Xiaomi Watch 2 oraz kolejny cenny prezent. Obliczyliśmy dla Ciebie całkowite koszty i wyjaśnimy, dlaczego ta oferta jest naprawdę warta zachodu.

Xiaomi 14 Ultra z taryfą + Xiaomi Watch 2 za darmo w MediaMarkt

Xiaomi 14 Ultra to nowy lider w ofercie smartfonów chińskiego producenta, oferujący m.in doskonały sprzęt sprzętowy. W MediaMarkt można go dostać w wersji z 512 GB miejsca na dane.Magenta Mobil M 5G„Taryfy w sieci Telekom są obecnie szczególnie tanie: Dla 59,95 euro miesięcznie Dostępny jest także flagowy telefon komórkowy obsługujący wszystkie sieci i zryczałtowaną stawkę za SMS-y 20 GB Ilość danych 5G (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 93,94 euro za cenę połączenia, opłatę dodatkową i wysyłkę. To Co Dostajesz Xiaomi Watch 2 o wartości 149 euro i a Podarowany zestaw fotograficzny od Xiaomi o wartości 200 euro. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Magenta Mobil M 5G Netz: Telekom
20 GB 5G– Wolumen danych (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS flat w roamingu UE i Telekom Hotspot Flat obejmujący minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus za zmianę numeru 50 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Xiaomi 14 Ultra z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
59,95 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 49 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
1.532,74 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 1125 euro (telefon komórkowy) + 149 euro (zegarek) + 200 euro (zestaw fotograficzny)

Premia
50 euro za przeniesienie numeru telefonu

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i premia) 8,74 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
0,36 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 14 Ultra z 512 GB i 16 GB RAM-u Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 1125 euro łącznie z wysyłką. Xiaomi Watch 2 jest wart około 149 euro. Zestaw fotograficzny kosztuje około 200 euro. Jeśli odliczysz te wartości oraz premię za przeniesienie numeru telefonu od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, zostanie Ci 8,74 euro za taryfę. Odpowiedni 0,36 euro miesięcznie – Otrzymujesz więc taryfę 20 GB w sieci Telekom prawie za darmo.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 14 Ultra?

Xiaomi 14 (Ultra): zademonstrowano aparat Leica

Xiaomi 14 Ultra łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 14 Ultra ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,73-Zoll-120-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 33 minuty 90 W. Zintegrowany System poczwórnych aparatów Leica obejmuje ogniskowe odpowiadające wartościom od 12 do 120 mm. Rozdzielczość czterech kamer wynosi aż 50 megapikseli.

Do oferty w MediaMarkt

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android