WooPlus: Koszt i funkcje aplikacji randkowej z ChatGPT

WooPlus: Koszt i funkcje aplikacji randkowej z ChatGPT

Aplikacja randkowa WooPlus mniej skupia się na powierzchowności, a raczej oferuje bezpieczną przestrzeń. Pokażemy Ci, jakie funkcje oferuje aplikacja i jakich kosztów musisz się spodziewać w wersji premium.

Prawdopodobnie to wiesz: otwierasz aplikację randkową i na pierwszy rzut oka decydujesz, czy podoba Ci się wyświetlany profil, czy nie, i odpowiednio przesuwasz palcem w lewo lub w prawo. Jednak pierwsze spojrzenie często może być powierzchowne, a ludzie mogą otrzymać „nie” ze względu na ich budowę ciała. Aplikacja randkowa WooPlusktóra istnieje na rynku od 2015 roku, chce to zmienić i Randki ohne Bodyshaming uczynić możliwym.

WooPlus: Aplikacja randkowa z Safespace

Umierać Świat randek internetowych ma kilka stron: Z jednej strony oczywiście romantyczny pomysł na możliwość poznania różnych ludzi za pośrednictwem aplikacji i znalezienia wśród nich miłości. Z drugiej strony świat Tindera, Bumble i OkCupid może być powierzchowny, o czym decyduje pierwszy rzut oka. Kiedy ludzie nie stosują się do norm, może ich to zranić.

Aplikacja WooPlus oferuje do tego bezpieczną przestrzeń: ponieważ WooPlus to przede wszystkim przeznaczony dla osób z nadwagą. Firma opisuje to w następujący sposób na swojej stronie internetowej: „WooPlus to aplikacja randkowa dla osób o krągłych kształtach, która pozwala cieszyć się randkami bez zawstydzania ciała”. więcej włączenia w randki online opiekować się.

Jeśli chodzi o użytkowanie, WooPlus nie różni się zbytnio od innych znanych aplikacji randkowych: Możesz wypełnić swój profil, zadając pytania o sobie – ale pytanie o twoją sylwetkę jest bardzo szczegółowe. Następnie wszystko, co musisz zrobić, to włączyć lokalizację, aby zobaczyć, kto jest w pobliżu. z Kliknij ikonę X lub Serce możesz ostatecznie zdecydować, czy interesują Cię poszczególni użytkownicy, czy nie.

W naszym artykule podajemy wskazówki dotyczące wszystkich aspektów randek online:

WooPlus: Pisz za pomocą ChatGPT

Jednak WooPlus charakteryzuje się nie tylko randkowaniem w dużych rozmiarach, ale także Integracja z ChatGPT do funkcji aktualności. Pod koniec 2022 roku wypuszczono sztuczną inteligencję (AI) od OpenAI i od tego czasu chyba nikt jej nie przegapił. Jeśli zalogujesz się do ChatGPT, możesz zapytać AI o wszystko, co przyjdzie Ci do głowy. W WooPlus możesz użyć zielonego przycisku „Pomóż mi odpowiedzieć”, aby… cóż, uzyskać pomoc w odpowiadaniu na ChatGPT.

Według WooPlus, wewnętrzne testy wykazały, że przy użyciu ChatGPT Zaangażowanie w mecze wzrosło o 200 procent (Źródło: WooPlus). Z jednej strony użytkownicy lubią ChatGPT, ponieważ sztuczna inteligencja może być pomocnym wsparciem w pierwszym kroku lub ogólnej komunikacji. Z drugiej strony zauważyli, że sztuczna inteligencja czasami sprawia, że ​​oni i ich partnerzy wyglądają inaczej niż w rzeczywistości. Na poniższym zrzucie ekranu możesz zobaczyć, jak wygląda czat prowadzony przez sztuczną inteligencję:

Sztuczna inteligencja ChatGPT została zaprojektowana, aby pomóc przełamać lody podczas rozmowy z meczem (źródło obrazu: WooPlus)

WooPlus: To jest koszt

Darmowe funkcje

Korzystanie z WooPlus jest bezpłatne w wersji podstawowej: Oznacza to, że możesz łatwo utworzyć konto, przeglądać różne profile i pisać wiadomości do swoich dopasowań.

pod funkcją „Codzienne wybory„Zostaną wyświetlone osoby, które według aplikacji pasują do Ciebie, dzięki czemu możesz filtrować według odległości, popularności i „kto jest obecnie online”. funkcja „Chwile” możesz też skorzystać z niego za darmo i opublikować selfie z pytaniem lub pomysłem na rozpoczęcie rozmowy z innymi użytkownikami – podobnie jak na forum.

Istnieją również pewne niebezpieczeństwa czyhające na randki online. W naszym filmie wyjaśniamy Ci 5 zjawisk randkowych:

Płatne funkcje

Ale oczywiście są też indywidualne funkcje WooPlus, z których można korzystać tylko z płatną subskrypcją, WooPlus VIP, mogą korzystać. Jako członek VIP masz możliwość umawiania się na randki więcej filtrów używać i pisać do użytkowników przed meczem.

Możesz także zostać WooPlus VIP cofnąć przypadkowe odmowyzobacz, kto dał ci lajka, a we wspomnianej powyżej zakładce „Daily Picks” masz również filtr „VIP”, który pokazuje innych subskrybentów premium.

Jeśli chcesz skorzystać z płatnej subskrypcji WooPlus, będzie Cię to kosztować 19 euro za 1 miesiącprzez 6 miesięcy łącznie 60 euro (tj. 10 euro miesięcznie) oraz fPrzez 12 miesięcy łącznie 103 euro.

Chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacjach randkowych? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednie produkty:

GIGA poleca

Przegląd aplikacji randkowych

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android