Tylko w GIGA: ekskluzywny kupon o wartości 50 € na pakiet taryfowy Xiaomi w prezencie

Tylko w GIGA: ekskluzywny kupon o wartości 50 € na pakiet taryfowy Xiaomi w prezencie

W Curved Shop możesz kupić Xiaomi Redmi Note 11 z 10 GB pojemności danych, ryczałtową stawką Allnet i SMS w znacznie obniżonej cenie. Istnieje również kupon BestChoice o wartości 50 euro, który można wymienić na przykład w Amazon. Dostępne są również inne modele Xiaomi.

Oferty taryfowe w Curved: smartfony Xiaomi Redmi Note i kupon o wartości 50 €

Każdy, kto zdecyduje się na taryfę z jednym z następujących telefonów komórkowych Xiaomi do 6 czerwca, otrzyma wyłączność GIGA Kupon BestChoice o wartości 50 euro bezpłatny dodatek! Możesz to wykorzystać w Amazon, Rossman, Zalando i wielu innych sklepach internetowych. Za jednorazową opłatę w wysokości 4,99 euro (dodatkowa opłata + koszty wysyłki) plus odpowiednia miesięczna opłata podstawowa otrzymasz ryczałtową stawkę Allnet i SMS oraz pojemność danych LTE 10 GB. Oto dostępne urządzenia/taryfy:

Jak to działa: Aby otrzymać kupon, musisz najpierw mieć jeden z Wybierz pakiety Xiaomi za pośrednictwem strony promocyjnej i wprowadź swój adres e-mail. Zostaniesz wtedy przekierowany na stronę Curved, gdzie musisz jak zwykle dokończyć umowę. Otrzymasz również e-mail z informacją, jak otrzymać voucher. Jeśli nie, poszukaj w folderze spamu tematu „Ważne informacje o kuponie BestChoice”. Kupon otrzymasz po rozpoczęciu umowy.

Szczegóły taryf dla wszystkich smartfonów w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Taryfę obliczamy na przykładzie Redmi Note 11:

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
12,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
317,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 250 euro (telefon komórkowy) + 50 euro (voucher)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 17,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
0,74 Euro

Do oferty na Curved.de

To Xiaomi Redmi Note 11 128 GB i 6 GB pamięci RAM Według porównania cen idealo, obecnie kosztuje co najmniej 250 euro (w tym koszty wysyłki). Jeśli odejmiesz tę kwotę i kupon BestChoice o wartości 50 euro od całkowitych kosztów w ciągu 24 minimalnych okresów, do taryfy pozostanie 17,75 euro. Odpowiedni 0,74 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałtową stawkę Allnet/SMS przy objętości danych 10 GB. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 9,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Również tanio: Redmi Note 11 Pro 5G

Jeśli chcesz smartfona o większej mocy, polecamy Redmi 11 Pro 5G. Jest to również dostępne w Curved w pakiecie z taryfą 10 GB i kuponem 50 EUR, ale za 17,99 EUR miesięcznie. Również bardzo tania oferta, ponieważ model Pro ma między innymi lepszy wyświetlacz, mocniejszy procesor i aparat o wyższej rozdzielczości.

Do oferty kuponów z Redmi Note 11 Pro w Curved

Poznaj tutaj wszystkie podobieństwa i różnice między nowymi smartfonami Xiaomi Redmi Note 11. Jeśli zrobisz Telekom– Preferowana sieć, powinieneś otrzymać aktualną Oferta Klarmobil przyjrzyj się bliżej. w Vodafonesieci, Logitel ma w zanadrzu dobrą ofertę:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android