Top 5 gier do zarabiania pieniędzy opartych na kryptowalutach

Top 5 gier do zarabiania pieniędzy opartych na kryptowalutach

Od redakcji 9 sierpnia 2022 r.

W ostatnich latach waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin i ETH, by wymienić tylko kilka, odnotowały silny wzrost. Teraz wkroczyli w różne dziedziny, w tym świat gier. Raporty wskazują również, że znacznie wzrosła liczba gier opartych na walutach cyfrowych. Widzieliśmy, że gry takie jak Spilterlands, Alien World i DappRadar mają pokaźną bazę użytkowników. Pierwsze dwie gry mają aktywną bazę użytkowników odpowiednio około 340 000 i 248 000 użytkowników. Te gry przyniosły ogromną ilość pieniędzy, osiągając bankroll w wysokości około 2,38 miliarda dolarów. Kilka gier opartych na walutach cyfrowych szuka więcej inwestycji i użytkowników. Dlatego właśnie w tych grach dostrzegliśmy duży potencjał. W tym poście udostępnimy 5 najlepszych cyfrowych gier walutowych, których możesz użyć do zarabiania pieniędzy. Możesz także przeglądać strony takie jak aplikacja Oil Profit, aby uzyskać sedno tego samego.

1). Meland.ai

Jest to jedna z pierwszych gier opartych na cyfrowej walucie, która umożliwia graczom rozwiązywanie konkretnych pytań z wyzwaniami. Ponadto masz inne obowiązki, w tym projektowanie quizów, tworzenie i zarabianie na własnych rzeczach oraz granie w Polygon Blockchain. Najlepszą rzeczą w tej grze jest to, że jest darmowa i łatwa do nauczenia, poza zarabianiem pieniędzy. Jednocześnie w Meland można dostrzec kilka ważnych kamieni milowych, które pomagają zdobyć dobrą wiedzę o grach i mają doskonałą platformę opartą na treści, która nagradza użytkowników za tworzenie, grę i naukę. Ta platforma ma również trzy kluczowe elementy – graj, eksploruj i rozwijaj, a następnie zarabiaj.

2). Metastrike

Ta gra pozostaje łatwa do grania i zarabiania ze zbyt dużą rolą VR z podobnym rodzajem kontrataku z podobną rolą, jak pokazano powyżej. Znajdujemy tę grę z dwoma tokenami. Pierwszy zajmuje się ogromnymi pieniędzmi w wysokości 565 mln, podczas gdy drugi ma ogromną podaż. Jednocześnie widzimy, że Metastrike ma wielu inwestorów, w tym GD 10 Ventures, Enjinstarter i Seedify, żeby wymienić tylko kilku. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w tej grze, musisz kupić jeden z tokenów, a następnie podzielić je na cztery kategorie – Seed, Public, Strategic i Public IDO.

3). Syneza As

Uważamy tę grę za popularną w zdecentralizowanej społeczności niektórych oddanych współpracowników, konsumentów i sprzedawców. Osoby te mogą z łatwością konkurować i współpracować w rozwijaniu narzędzia Web3Data i zarabianiu na ontologii, której poszukują NFT. Ponadto platforma często działa w połączeniu ze środowiskiem wielołańcuchowym. Załóżmy na przykład, że chcesz zaoszczędzić na benzynie; ta gra opiera się na technologiach blockchain, takich jak Solana, dzięki czemu jest łatwa w użyciu. Opierając się na tej platformie, będziesz cieszyć się wieloma korzyściami, w tym oporem na cenzurę, decentralizacją, bezpieczeństwem.

4). Wyprawa gildii Astra

Gra jest bardziej znana pod nazwą AGV i zajmuje się głównie tokenami NF i innymi aktywami opartymi na blockchain. Celem gry jest stworzenie największej i najlepszej społeczności liderów, współtwórców i entuzjastów technologii NFT i blockchain. Token może mieć różne rodzaje ofert o łącznej wartości około 2 miliardów. Są one używane na różne sposoby. Na przykład możesz użyć go do płacenia za różne usługi, sieci AGV i inne rzeczy.

5). Solice

Pozostaje otwartym środowiskiem z wieloma możliwościami, w tym VR Metaverse, które dodatkowo pomagają uspołeczniać użytkowników, a nawet umożliwiają wciągające wrażenia wirtualne, a także blockchain Solana. Użytkownicy lubią tę grę z wielu powodów. Oto wciągająca okazja do nabycia własności opartej na zasobach przy jednoczesnym zachowaniu wydajności wizualnej. Co więcej, ta gra zawsze ma dobrą łączność z portfelami. Gracz ma możliwość zarabiania pieniędzy i korzystania z komponentów opartych na DeFi oraz marketplace.

streszczenie

Oto niektóre z najpopularniejszych gier opartych na kryptowalutach, których możesz używać do zarabiania pieniędzy. Więc na co czekasz?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android