The Verge współpracuje z Vox Media Studios i 21 okrążeń w nowej serii Netflix

The Verge współpracuje z Vox Media Studios i 21 okrążeń w nowej serii Netflix

Netflix ma zamiar wydać The Future Of…, nowy serial dokumentalny wyprodukowany przez The Verge, 21 Laps Entertainment (Unsolved Mysteries) i Vox Media Studios (Explained). Serial ukaże się na całym świecie w dwóch partiach – pierwsze sześć odcinków we wtorek 21 czerwca, a pozostałe sześć we wtorek 28 czerwca 2022 r.

Logowanie: A gdyby tak spojrzeć w przyszłość, aby zobaczyć, jak technologia wpłynie na każdy aspekt naszego codziennego życia – od hodowli zwierząt i roślin domowych po to, co jemy i jak się umawiamy? Możemy i powinniśmy oczekiwać więcej od przyszłości niż dystopia obiecywana w obecnej fantastyce naukowej. The Future Of… ujawni zaskakujące i osobiste prognozy dotyczące reszty naszego życia — i życia przyszłych pokoleń.

Josh Barry, 21 okrążeń Rozrywka: „Od pierwszego spotkania, na którym Chad Mumm i ja zaczęliśmy konceptualizować ten pomysł, wiedzieliśmy, że dzielenie się optymistycznym spojrzeniem na przyszłość jest czymś, co 21 Laps, The Verge i VMS mogą przekuć w innowacyjne historie dla Netflix. Z niecierpliwością czekamy na dzielenie się pomysłami i technologiami, które seria eksploruje jako pełne nadziei i innowacyjne spojrzenie na przyszłość”.

Nilay Patel, The Verge: „The Verge jest o tym, jak czujemy się nauka i technologia, a The Future Of to ambitna eksploracja, w jaki sposób innowacja może radykalnie zmienić doświadczenie wszystkiego, od cheeseburgerów po zakochanie – i jak każdy z nas może kształtować, jakie rodzaje przyszłości, którą możemy wspólnie budować”.

Chad Mumm, Vox Media Studios: „Cieszymy się, że rozszerzamy naszą współpracę z Netflix i współpracujemy z The Verge i 21 Laps. „The Future Of…” jest doskonałym przykładem tego, jak współpracujemy z naszymi nagradzanymi sieciami redakcyjnymi, aby tworzyć nowe i fascynujące serie dla dzisiejszej publiczności. Producentami wykonawczymi The Future Of… są Nilay Patel i Eleanor Donovan dla The Verge, Josh Barry i Shawn Levy dla 21 Laps Entertainment oraz Chad Mumm, Mark W. Olsen, Max Heckman, Michael John Warren i Chris Grosso dla Vox Media Studios .

O POBOCZU
The Verge to ambitny projekt multimedialny, założony w 2011 roku, aby zbadać, jak technologia zmieni życie w przyszłości ogromnej publiczności. Nasze oryginalne spostrzeżenie redakcyjne polegało na tym, że technologia przeniosła się z odległych obrzeży kultury do absolutnego centrum, ponieważ technologia mobilna stworzyła nową generację konsumentów cyfrowych. Teraz żyjemy w olśniewającym świecie ekranów, który zapoczątkował rewolucje w mediach, transporcie i nauce. Przyszłość nadchodzi szybciej niż kiedykolwiek, a The Verge przynosi to, co będzie dalej.
O 21 OKRĄŻENIACH ROZRYWKI
21 Laps Entertainment to firma zajmująca się produkcją filmową i telewizyjną założona w 2005 roku przez reżysera-producenta Shawna Levy, produkująca treści w wielu gatunkach i współpracująca z jednymi z najwybitniejszych twórców filmowych w branży. Ostatnie projekty 21 Laps obejmują filmy wyreżyserowane przez Levy’ego Free Guy, najlepiej zarabiający oryginalny film koncepcyjny zeszłego roku oraz The Adam Project, który był już czwartym filmem oglądanym na Netflix wszech czasów. Firma jest obecnie w trakcie produkcji serialu „Całe światło, którego nie widzimy”, którego reżyserem jest Levy. Nadchodzące projekty w Netflix obejmują nadchodzący czwarty sezon „Stranger Things”, trzeci tom „Unsolved Mysteries” oraz drugi sezon „Shadow and Bone”. Dodatkowo, Rosaline for Hulu jest w fazie postprodukcji, a Crater i animowana wersja Noc w muzeum pojawią się w tym roku na Disney+. Trwają również prace nad kontynuacją Free Guy i Dead Pool 3, a reżyserem obu jest Levy.
O VOX MEDIA STUDIOS
Vox Media Studios to nowoczesne studio produkujące wysokiej jakości nieskryptowane, dokumentalne i scenariuszowe programy telewizyjne, filmowe, OTT, podcasty i partnerów marki dla dzisiejszej globalnej publiczności. Jako nagrodzone Emmy i Oscarem studio produkcyjne oferujące pełen zakres usług, współpracuje zarówno niezależnie, jak i we współpracy z wiodącymi w swojej kategorii sieciami Vox Media — w tym New York Magazine, The Verge, Eater, Vox, NowThis i The Dodo — w celu rozszerzenia możliwości opowiadania historii firmy na najbardziej odpowiednich platformach, w tym HBO, Netflix, Hulu, Apple TV+, Discovery+, Disney+, YouTube Originals i Freeform. Vox Media Studios jest także domem dla wielokrotnie nagradzanej sieci Vox Media Podcast Network i Epic, nagrodzonej Oscarem potęgi produkującej niezwykłe, prawdziwe historie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android