Sześć najlepszych kontrolerów do gier dla telefonów z systemem Android

Sześć najlepszych kontrolerów do gier dla telefonów z systemem Android

Od redakcji 8 sierpnia 2022 r.

Źródło obrazu: Unsplash

W dzisiejszych czasach telefony komórkowe odgrywają nieodzowną rolę w życiu każdego z nas. Nie jesteś już tylko środkiem komunikacji, ale także naszym bliskim przyjacielem pod względem rozrywki! Jeśli chcesz zapewnić pełnoprawne chwile w grach przed małym ekranem, kontrolery gier do smartfonów (joysticki) są niewątpliwie idealnym wyborem dla Ciebie!

Są lekkie, wygodne i niezwykle kompaktowe, a jednocześnie oferują szeroką gamę funkcji i doskonałe parametry techniczne.

W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o mobilnych kontrolerach do gier (joystickach), a poniżej przedstawiamy również niektóre z najlepszych obecnie dostępnych produktów.

Zastosowanie kontrolerów gier w grach online

W tym kontekście powinieneś dokładnie zastanowić się, do jakich gier chcesz głównie używać urządzenia. Ważne jest, aby wiedzieć, czy szukasz joysticka, którego używasz tylko do gier mobilnych, czy szukasz funkcjonalnego urządzenia. Urządzenie np. B. że możesz również podłączyć się do komputera, tabletu lub telewizora, aby grać w strzelanki akcji lub kasyna online.

Częstotliwość używania joysticka

Najpierw powinieneś zdecydować, jak ważny będzie joystick w Twoim codziennym życiu. Duże znaczenie ma tu zarówno stabilność, jak i komfort osobisty.

Jeśli chcesz używać joysticka tylko do rozrywki i hobby na koniec dnia pracy lub w weekend, możesz wybrać kontroler, który jest skromniejszy pod względem parametrów.

Jeśli jednak używasz go regularnie i chcesz grać w bardziej wymagające gry, takie jak najlepsze automaty do gier, jakie obecnie można znaleźć w grach online lub online, takich jak Fortnite, GTA i inne, zdecydowanie polecamy model joysticka o wzmocnionej konstrukcji i ekstremalnie długim -trwała bateria.

Dlaczego warto wybrać kontroler gier do telefonów komórkowych?

Już same dzisiejsze gry na smartfony są naprawdę imponujące. Stają się coraz ciekawsze, dynamiczne i wyraziste, zarówno pod względem kompozycyjnym, jak i graficznym. Niewątpliwie, aby w pełni rozkwitnąć w środowiskach gier mobilnych, potrzebny jest stabilny kontroler, który zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas grania.

Na szczęście technologia posunęła się do punktu, w którym joysticki do telefonów komórkowych nie stanowią już problemu. Mają wiele pozytywnych cech, które z pewnością zrobią wrażenie.

Wygodny interfejs

Joysticki do telefonów komórkowych to inteligentne konstrukcje, które mają przede wszystkim jeden cel: zaoferować Ci idealne warunki do gry. Niezależnie od ich konstrukcji i różnych funkcji technicznych, są one dostosowane do gier mobilnych i dlatego są prawdziwą specjalnością.

Praktyczna konstrukcja

Kompaktowe i niezwykle łatwe w obsłudze joysticki zapewniają maksymalny spokój i ciszę podczas gry. Obudowa joysticków jest łatwa w transporcie i stabilizacji, co jeszcze bardziej zwiększa zabawę.

Bogata funkcjonalność

Jak już wspomniano, współczesne gry charakteryzują się wieloma innowacyjnymi właściwościami. Oznacza to, że aby być pełnoprawnym graczem, potrzebujesz najlepszych możliwych warunków gry. To jest dokładnie to, co kontrolery mogą bez wysiłku zrobić dzięki swoim charakterystycznym funkcjom i sprawić, że Twoje wrażenia z gry będą niezapomniane!

Doskonała jakość pracy

Telefony z ekranem dotykowym okazały się powolne w użyciu, szczególnie podczas uruchamiania dużych programów lub grania w wymagające gry. Dzięki joystickowi Twój refleks i reakcje w grze są przesyłane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Twoja precyzja jest absolutnie precyzyjna.

Sześć najlepszych kontrolerów do gier dla telefonów z systemem Android

Źródło obrazu: Unsplash

Sześć najlepszych kontrolerów do gier dla telefonów z systemem Android

Niewątpliwie należy wziąć pod uwagę kilka podstawowych rzeczy, aby dokonać najlepszego wyboru odpowiedniego kontrolera. W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić Państwu jedne z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku niemieckim:

1. Teleskop IPEGA

Ten bezprzewodowy joystick z klawiszami multimedialnymi to praktyczny wybór, kompatybilny ze wszystkimi typami komputerów, tabletów, telewizorów i smartfonów wyposażonych w Bluetooth 4.0. Urządzenie zachwyca niezwykle kompaktową konstrukcją i doskonałymi warunkami pracy – 12 godzin pracy w trybie pracy na odległość do 8 metrów.

2. Pokochasz

Ten charakterystyczny joystick do bezprzewodowego telefonu komórkowego z pewnością przyciągnie uwagę dzięki praktycznemu wzornictwu i zaawansowanemu technologicznie interfejsowi. Urządzenie obsługuje systemy operacyjne Android, Windows i iOS oraz umożliwia dwa tryby gry – cyfrowy i analogowy.

3. HI-SHOCK

Jeśli chcesz jak najlepiej zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości, ten mobilny joystick jest dla Ciebie idealnym wyborem. Ten kontroler do gier ma piękną, kompaktową konstrukcję i bardzo intuicyjny interfejs zgodny z systemami Android i iOS, który działa idealnie w zasięgu do 10 metrów.

4. Automatyczne

Ten bezprzewodowy joystick zachwyci Cię niezwykle wygodną konstrukcją z teleskopowym stojakiem i doskonałą jakością pracy. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi komputerami, tabletami i telefonami komórkowymi z systemem Android 4.0, IOS 4.3, Windows XP, Windows7 i Windows8, a czas odtwarzania wynosi ponad 20 godzin.

5. SteelPlay

Szczególną cechą tego innowacyjnego joysticka do telefonu komórkowego jest jego modułowa obudowa, która umożliwia pełną personalizację kontrolera. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android i ma ergonomiczny kształt, żywotność baterii do 20 godzin i inne bogate funkcje.

6. Gamepad BattleGrounds

Jeśli szukasz funkcjonalnego i charakterystycznego joysticka do telefonu komórkowego, ten bezprzewodowy model z mocną baterią może być idealnym wyborem. Gamepad został specjalnie zaprojektowany do użytku w Fortnite, PUBG, Survivor, Critical Ops i innych grach przygodowych. Urządzenie ma wygodną, ​​ergonomiczną konstrukcję i obsługuje doskonałą kompatybilność ze wszystkimi smartfonami z systemem iOS i Android.

Kompatybilność joysticka z urządzeniem mobilnym

Jedną z najważniejszych cech, na które zawsze należy zwracać uwagę przy zakupie joysticka, jest to, czy spełni on potrzeby i wymagania Twojego smartfona.

Jeśli korzystasz z urządzenia nie tylko w domu, ale m.in. Na przykład, jeśli chcesz używać go na zewnątrz, zalecamy wybór produktu z wodoodporną i pyłoszczelną obudową.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android