Świetne oferty Google Pixel: zdobądź natychmiastowy bonus 100 € w MediaMarkt

Świetne oferty Google Pixel: zdobądź natychmiastowy bonus 100 € w MediaMarkt

Szukasz taniego Google Pixel 8, Pixel 8 Pro lub Pixel 7a? W takim razie warto szybko zajrzeć do MediaMarkt – na krótki czas popularne telefony z Androidem możesz zabezpieczyć w postaci pomysłowych pakietów taryfowych z dodatkowym natychmiastowym bonusem 100 euro. Powiemy Ci, dlaczego te oferty są tak wartościowe.

Zabezpiecz Google Pixel 8, 8 Pro i 7 już od 1 euro

Przez krótki czas możesz zaoszczędzić podwójnie w MediaMarkt: Każdy, kto zarejestruje się w okresie promocyjnym „Dni Google”. najpóźniej do 5 czerwca 2024 roku A Google Pixel 8, 8 Pro lub 7a Zamawiając z wybraną taryfą MediaMarkt, nie tylko zabezpieczasz smartfon Google w obniżonej cenie pakietu zaczynającej się od ceny urządzenia za 1 euro, ale także automatycznie Natychmiastowy bonus 100 euro za wymianę starego smartfona. Co więcej, po wysłaniu urządzenia otrzymasz aktualną kwotę naliczoną na Twoje konto (zobacz ofertę już teraz w MediaMarkt).

Do oferty w MediaMarkt

Oznacza to, że jeśli kupisz Google Pixel 7a, 8 lub 8 Pro z taryfą, otrzymasz rabat bezpośrednio przy zamówieniu (błyskawiczny bonus). Warunkiem jest, aby po upływie okresu odstąpienia od umowy (14 dni od daty dostawy) zarejestrować swoje stare urządzenie i wysłać je do współpracującego usługodawcy (Foxway) najpóźniej do 10 lipca 2024 roku. Wartość rezydualna używanego urządzenia zostanie następnie ustalona w zależności od modelu i stanu po jego wysłaniu.

Do oferty w MediaMarkt

Oferta taryfowa MediaMarkt w skrócie:

Google Pixel 8

Źródło obrazu: Google

Promocja Google Pixel 8 + o2 Basic 30:

Cena urządzenia: 29 euro35 GB (20 GB + 15 GB) łącznie z LTE (do 50 Mbit/s) Allnet i SMS-y we wszystkich niemieckich sieciach, w tym za roaming UE, miesięczna cena podstawowa: 19,99 EuroJednorazowa opłata za połączenie: 39,99 euro Jednorazowy koszt wysyłki: 4,95 euro Minimalny okres umowy: 24 miesiące

Jako przykładowe obliczenie: Jeśli masz starszego Google Pixel 6 5G (128 GB), który nadal działa i nie ma widocznych uszkodzeń, otrzymasz do 165 euro (aktualna cena zakupu używanych urządzeń) zgodnie z naszą internetową porównywarką cen. Razem z natychmiastowym bonusem w wysokości 100 euro, skutecznie zapewniasz sobie aż 265 euro zniżki.

Google Pixel 8 Pro

Źródło obrazu: Google

Google Pixel 8 Pro + Vodafone zielony LTE 35 GB:

Cena urządzenia: 49 euro35 GB Ilość danych łącznie z LTE (do 50 Mbit/s) Opłata ryczałtowa za wszystkie sieci i SMS-y we wszystkich sieciach niemieckich łącznie z roamingiem UE Podstawowa cena miesięczna: 29,99 euro (od 25 miesiąca 44,99 euro) jednorazowa opłata za połączenie: 39,99 euro jednorazowe koszty wysyłki: 4,95 euro Minimalny czas trwania umowy: 24 miesiące

Wskazówka: Tutaj możesz także zabezpieczyć się kodem SMS „Bonus” na numer 22234 Bonus za zmianę 50 euro.

Google Pixela 7a

Źródło obrazu: Google

Google Pixel 7a + Super Select M:

Cena urządzenia: 1 euro13 GB Ilość danych łącznie z LTE (do 50 Mbit/s) Opłata ryczałtowa za wszystkie sieci i SMS-y we wszystkich sieciach niemieckich łącznie z roamingiem UE Podstawowa cena miesięczna: 12,99 EuroJednorazowa opłata za połączenie: 29,99 euro Jednorazowy koszt wysyłki: 4,95 euro Minimalny czas trwania umowy: 24 miesiąceDo oferty w MediaMarkt

Wszystkie dalsze informacje i szczegóły dotyczące ofert taryfowych i warunków znajdziesz tutaj Strona promocyjna MediaMarkt.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android