Snapper Samsung w MediaMarkt: Galaxy S21 FE z taryfą Vodafone za 20 euro/miesiąc

Snapper Samsung w MediaMarkt: Galaxy S21 FE z taryfą Vodafone za 20 euro/miesiąc

Uwaga fani Samsunga: W MediaMarkt możesz obecnie zapewnić kompleksowy, beztroski pakiet w absolutnie najniższej cenie. Galaxy S21 FE z taryfą 10 GB jest dostępny w sieci Vodafone za jedyne 19,99 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Świat taryf MediaMarkt: Samsung Galaxy S21 FE w okazyjnej cenie

Kto to Galaxy S21 FE (128 GB) wraz z taryfą w rozsądnej cenie powinien obecnie spaść przez MediaMarkt. Telefon Samsung otrzymujesz w pakiecie z taryfą „zielone LTE” w sieci Vodafone za jedyne 19,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowa dopłata w wysokości 29 euro i cena połączenia 39,99 euro – naprawdę dobry interes, jak pokazuje nasza faktura poniżej.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Freenet zielony Sieć LTE: Vodafone
10 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowana opłata za SMS we wszystkich sieciach 19 centów Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Galaxy S21 FE z kontraktem z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(raz, na początku umowy) 29 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
548,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 450 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 98,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
4,11 Euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje około 450 euro. Jeśli odejmiemy tę wartość od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, na taryfie pozostanie w rzeczywistości 98,75 euro. Odpowiada to 4,11 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałtową stawkę dla wszystkich sieci z wolumenem danych 10 GB LTE w sieci Vodafone. Jedyny minus: smartfon ma zainstalowany moduł 5G, ale taryfa oferuje tylko LTE.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Galaxy S21 FE: poufna wskazówka dotycząca smartfona Samsung

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED, który obsługuje 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejszą reprodukcję obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały układ z przyszłościową wydajnością. Ponadto posiada 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Więcej o urządzeniu dowiesz się w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android