SIMon mobile: Okazyjna taryfa w sieci Vodafone oferuje teraz więcej

SIMon mobile: Okazyjna taryfa w sieci Vodafone oferuje teraz więcej

Marka Vodafone SIMon mobile reklamuje się niskimi cenami i maksymalną elastycznością. Teraz za Twoje pieniądze jest jeszcze więcej. Zamiast dotychczasowych 8 GB, miesięczna ryczałtowa stawka dla wszystkich sieci i SMS-ów oferuje teraz standardowo 10 GB danych LTE. Ale uwaga: przed dokonaniem rezerwacji zdecydowanie powinieneś przeczytać drobny druk.

SIMon mobile: 10 GB i mieszkania od 8,99 € miesięcznie

Niedrogie taryfy na telefony komórkowe, które można anulować co miesiąc, są bez liku, ale głównie w sieci o2. Jeśli szukasz niedrogiej, nieskomplikowanej taryfy na smartfony w sieci Vodafone lub Telekom, musisz pogrzebać nieco głębiej – lub zaakceptować znaczne redukcje prędkości LTE. Tym bardziej cieszy, że Vodafone Z SIMon telefon komórkowy wprowadził na rynek nową markę, która reklamuje się na bezkonkurencyjnych warunkach: For only 8,99 euro miesięcznie możesz wysyłać nielimitowane SMS-y i dzwonić oraz mieć do dyspozycji 10 GB danych LTE z prędkością do 50 MBit/s (zobacz ofertę na SIMon). Całość można również anulować co miesiąc, więc jeśli pojawi się lepsza oferta, możesz od razu zrezygnować.

Do oferty w SIMon mobile

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: Vodafone
Zryczałtowana stawka Allnet i SMS
10 GB LTE (maks. 50 MBit/s) Włączenie roamingu w UE
Możliwość anulowania co miesiąc
Koszty: od 8,99 EUR miesięcznie, bez opłaty za połączenie

Brzmi nieźle, ale niestety warunki nie dotyczą wszystkich. Cena zależy w dużej mierze od tego, z którego operatora przełączysz się na SIMon i czy chcesz zabrać ze sobą aktualny numer telefonu, czy nie. Brzmi skomplikowanie? Jest tak, ponieważ taka wycena jest nietypowa i dlatego na pewno wymaga wyjaśnienia.

SIMon mobile: koszty taryf w sieci Vodafone

Zasadniczo istnieje SIMon 3 różne poziomy cennawet jeśli strona sugeruje, że są tylko 2. Usługa jest taka sama: dostajesz jedną Stała stawka Allnet/SMS i 10 GB Objętość danych do 50 Mb/s, co miesiąc z możliwością anulowania oraz bez ceny połączeniajeden 5G-Zastosowanie to niemożliwe.

8,99 euro miesięcznie każdy, kto zabierze ze sobą numer telefonu, płaci (z wyjątkiem dostawców wymienionych w punkcie 3)
11,99 euro Każdy, kto nie chce zabrać ze sobą numeru telefonu, ale chce mieć nowy, płaci miesiąc
14,99 euro Każdy, kto pobiera swój numer telefonu od następujących dostawców, płaci miesięcznie: Congstar, Fraenk, Mobilcom-Debitel, o2, otelo, Tchibo Mobil, Telekom, Vodafone (!)

Zagrożenie: Przeniesienie BILDmobil i Pure Mobile nie jest możliwe!

Preis
8,99 euro
11,99 euro
14,99 euro

Operator patrz SIMna stronie, np. B. Aldi Talk, Ay Yildiz, Blau, winSIM itp. Brak przenośności, ale nowy numer Congstar, Fraenk, Mobilcom-Debitel, o2, otelo, Tchibo Mobil, Telekom, Vodafone

Telefony na kartę czy z możliwością miesięcznych telefonów — jaka jest lepsza opcja, jeśli chodzi o taryfy telefonów komórkowych tylko z kartą SIM? Dowiedz się w tym Wideo:

SIMon mobile: okazje taryfowe czy oszustwo?

Ponieważ na rynku istnieje obecnie niezliczona ilość marek telefonów komórkowych i taryf telefonicznych, śledzenie tego jest prawie niemożliwe. Na szczęście możesz wpisać swojego starego dostawcę bezpośrednio w SIMon, a cena, którą ostatecznie musisz zapłacić za taryfę 10 GB w sieci Vodafone, wyświetli się natychmiast. Na przykład, jeśli pochodzisz z marki Drillisch, takiej jak winSIM, PremiumSIM lub smartmobil, a teraz chcesz przełączyć się na sieć Vodafone, taryfa SIMon będzie kosztować 8,99 EUR miesięcznie, bez żadnych dodatkowych kosztów i można ją anulować na miesięcznie – zdecydowanie dużo .

Niestety ta niska cena dotyczy tylko ułamka wszystkich potencjalnych klientów. Każdy, kto chce zabrać ze sobą swój numer telefonu, płaci aż 6 euro więcej miesięcznie. Ponieważ ta nie bez znaczenia informacja pojawia się tylko drobnym drukiem, zdecydowanie powinieneś sprawdzić dostawcę przed dokonaniem rezerwacji taryfy mobilnej SIMon.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android