Samsung cracker na Saturnie: Galaxy S22 z umową praktycznie za darmo

Samsung cracker na Saturnie: Galaxy S22 z umową praktycznie za darmo

W świecie taryf Saturn znajdziesz topową ofertę, której fani Samsunga powinni przyjrzeć się bliżej. Galaxy S22 dostaniesz wraz z umową 10 GB w sieci Telekom w absolutnie niskiej cenie. Jako bonus dołączone są dobre słuchawki Bluetooth. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego powinieneś uderzyć.

Świat taryfy Saturn: Samsung Galaxy S22 z umową od 1€

Jeśli szukasz Samsunga Galaxy S22 z umową z wystarczającą ilością danych, to w taryfowym świecie Saturna znajdziesz ciekawą ofertę. Saturn ma popularny smartfon w taryfie „Telekom green LTE” za jedyne 26,99 euro Opłata podstawowa w ofercie (patrz Saturn). Dodatkowo jest dopłata 1 euro i opłata za połączenie 39,99 euro, ale w ofercie jest dużo: dostajesz to 10 GB LTE-Objętość danych oraz Allnet-Mieszkanie. Ponadto po prostu otrzymujesz Słuchawki Bluetooth Galaxy Buds 2 warte mało 80 euro za darmo do.

Zobacz ofertę w Saturn

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Freenet zielona sieć LTE: Telekom
10 GB LTE– Wolumen danych (maks. 25 MBit/s) Allnet-Flat SMS kosztuje 19 centów w roamingu w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia

Samsung Galaxy S22 z umową z Saturnem: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty na pierwszy rzut oka

Opłata podstawowa
(miesięczny)
26,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
688,75 Euro

Wartości urządzenia: smartfon + słuchawki
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 598 euro + 77 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 13,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
0,57 euro

Do oferty w Saturn

Galaxy S22 z 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 598 euro (w tym koszty wysyłki). Galaxy Buds 2 kosztują niecałe 77 euro w porównaniu cenowym. Jeśli od całkowitych kosztów taryfy w okresie 24 miesięcy odejmiemy ceny smartfona i słuchawek, całkowity koszt wyniesie 13,75 euro. Przy zakupie pojedynczo smartfon premium od Samsunga jest tylko nieznacznie tańszy niż z umową z Saturnem. Prawdziwa topowa oferta, która nie będzie długo dostępna.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo wart jest Samsung Galaxy S22 z kontraktem?

Jeśli możesz sobie poradzić z 10 GB danych miesięcznie, jest to bardzo dobra oferta dla każdego, kto chciałby nazwać smartfon z wyższej półki swoim S22.

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,1 cala i wysokowydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością zegara 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalnego nośnika.

Do oferty w sieci Telekom

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android