Programy takie jak Resident Evil na Netflix: 7 programów do obejrzenia w następnej kolejności

Programy takie jak Resident Evil na Netflix: 7 programów do obejrzenia w następnej kolejności

Netflix jest domem dla najnowszej adaptacji kultowej serii gier wideo Resident Evil. Nowy program spotkał się z mieszanym odbiorem krytyków i ma jeden z najniższych wyników oglądalności Netflix na Rotten Tomatoes. Mimo to ma już swoich zagorzałych fanów i gra w wiele znanych tropów gatunkowych. Jakie są inne programy, takie jak Resident Evil? Zebraliśmy kilka. Resident Evil przeskakuje w czasie. W 2022 roku dwie siostry mieszkają w New Racoon City pod czujnym okiem tajemniczej korporacji Umbrella, gdzie ich ojciec pracuje nad tajnymi badaniami. Kiedy włamują się do laboratorium Umbrella, zdają sobie sprawę, że firma może pracować nad czymś niebezpiecznym. W niedalekiej przyszłości jedna z sióstr bada, co poszło nie tak w Umbrelli. Świat jest opanowany przez zombie, a ona pracuje z grupą ocalałych, aby znaleźć lekarstwo, zanim Umbrella pogorszy sytuację.
Zobacz też: Android Authority recenzuje Resident EvilPrzeczytaj dalej, aby zobaczyć nasze najlepsze programy, takie jak Resident Evil. Nie brakuje świetnych programów o zombie, epidemiach wirusów i końcu świata. Niezależnie od tego, czy kochałeś Resident Evil, czy miałeś nadzieję na coś lepszego, na tej liście powinno być coś dla Ciebie. A jeśli jeszcze go nie oglądałeś, możesz go sprawdzić na Netflix, klikając poniższy link.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.


Pokazy jak Resident Evil


Szczep

Mężczyzna i wampir stoją razem w The Strain - pokazuje jak rezydent złaStworzony przez Guillermo del Toro i Chucka Hogana, The Strain jest adaptacją ich własnej trylogii powieściowej The Strain, w której del Toro kieruje samym pilotem. wybuch na pokładzie z podobieństwem do starożytnego szczepu wampiryzmu. Kiedy napięcie się rozprzestrzenia, dyrektor CDC dr Ephraim Goodweather i jego zespół muszą toczyć wojnę z starożytną siłą, która może zniszczyć całą ludzkość.
Logo HuluHuluHulu oferuje nie tylko tysiące filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego, ale także oryginalne programy i filmy, takie jak Opowieść podręcznej. Możesz przejść na Hulu Plus Live TV, aby otrzymywać kanały na żywo, w tym stacje lokalne.


Słodkie zęby

Słodkie zębyOparty na słynnym komiksie Jeffa Lemire’a Sweet Tooth ma podobną strukturę jak Resident Evil, przeskakując w czasie przed i po wydaniu kataklizmicznego wirusa. W rolach głównych Nonso Anozie, Dania Ramirez, Will Forte i James Brolin, Sweet Tooth jest jednym z najlepszych programów na Netflix i jednym z najlepszych programów, takich jak Resident Evil. Gus, chłopiec, który jest hybrydą człowieka i jelenia, żyje w odosobnieniu z ojcem po apokalipsie. Kiedy umiera jego tata, dołącza do szorstkiego włóczęgi, mając nadzieję, że dowie się o swojej przeszłości, a może nawet odnajdzie matkę. Świat jest jednak ciemnym i przerażającym miejscem. Gus należy do nowej rasy dzieci-hybrydów, które przetrwały koniec świata i są odporne na śmiertelny wirus, co czyni je celami dla tych, którzy obwiniają je o to, co się stało, oraz dla tych, którzy chcą na nich eksperymentować, aby znaleźć lekarstwo. .


Resident Evil: Nieskończona ciemność

Animowany mężczyzna i kobieta w Resident Evil Infintite Darkness – pokazy jak resident evilPrawdopodobnie najbardziej oczywistym wyborem na dowolnej liście programów, takich jak Resident Evil, jest, no cóż, więcej Resident Evil. Możesz obejrzeć oryginalną serię filmów, która trwała od 2002 do 2016 roku, lub ponowne uruchomienie filmu z 2021 roku, Resident Evil: Welcome to Racoon City. Ale skoro już jesteś na Netflix, jest też animowany serial Netflix Resident Evil: Infinite Darkness. W Infinite Darkness, osadzonym między wydarzeniami z gier Resident Evil 4 i Resident Evil 5, agent federalny Leon S. Kennedy bada incydent włamania w Białym Domu tylko po to, by odkryć epidemię zombie.


Y: Ostatni człowiek

Y programy telewizyjne The Last Man anulowane po jednym sezonieY: The Last Man może w ogóle nie ma zombie ani dużo horroru, ale jest bardzo podobny do Resident Evil w leczeniu epidemii wirusów. Podobnie jak seria Netflix, poświęca większość czasu działania na odkrycie, co doprowadziło do powstania wirusa, który zniszczył większość ludzkości. W niedalekiej przyszłości każdy z chromosomem Y w tajemniczy sposób ginie w tym samym czasie. Oznacza to, że cis-mężczyźni na świecie odeszli. Wszyscy oprócz jednego, wraz z jego małpką. Yorick ukrywa swoją tożsamość podczas podróży do Waszyngtonu, gdzie jego matka została wyniesiona na prezydenta Stanów Zjednoczonych. W miarę jak świat powoli dostosowuje się do zmniejszonej populacji i polityki społeczeństwa kierowanego przez kobiety, stara się dowiedzieć, dlaczego przeżył i czy istnieje przyszłość dla ludzkości.


12 małp

Mężczyzna i kobieta stoją razem w 12 małpach - pokazy jak rezydent złaOparty na filmie Terry’ego Gilliama z 1995 roku o tym samym tytule, 12 małp nie jest serialem o zombie, ale zajmuje się wirusem kończącym cywilizację, a także skokami w czasie, tutaj ułatwionymi przez rzeczywistą podróż w czasie. postapokaliptyczna przyszłość przenosi się w czasie do naszej teraźniejszości w nadziei na wyśledzenie i zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa, który zdziesiątkuje populację Ziemi.
Danai Gurira jako Michonne i Norman Reedus jako Daryl Dixon eskortują więźnia w The Walking DeadResident Evil firmy Netflix jest, podobnie jak wiele wcześniejszych adaptacji Resident Evil, w dużej mierze opowieścią o zombie. Korporacja Umbrella sama w sobie jest głównym antagonistą, ale jej główna zbrodnia skutkuje stworzeniem armii zombie, która sieje spustoszenie w ludzkości, w tym w naszych protagonistach. lista programów takich jak Resident Evil bez uznania jego ogromnej spuścizny. Oparta na komiksie Roberta Kirkmana i artysty Tony’ego Moore’a seria opowiada o grupie ocalałych z apokalipsy zombie. W tygodniach i latach po zakończeniu świata ocaleni szukają bezpiecznego nowego domu, walcząc o przetrwanie, gdy granice ich człowieczeństwa są testowane.
Jaime King celuje z karabinu, patrząc za siebie na opustoszałej ulicy w Czarnym lecie – najlepsze programy, takie jak resident evil, na NetfliksieKolejnym programem o zombie, o którym warto wspomnieć, jest oryginalna seria Netflix Black Summer, która ma podobną strukturę jak The Walking Dead w traktowaniu apokalipsy zombie. tygodnie w apokalipsę zombie. Rose jest matką szukającą córki. Łączy siły z grupą innych uchodźców, przemierzających niebezpieczne strefy w poszukiwaniu bezpieczeństwa.


Oto nasz wybór najlepszych siedmiu programów, takich jak Resident Evil. Mamy nadzieję, że niektóre z nich przemówią do fanów lub osób, które chcą więcej dzięki serii Netflix. Czy jesteś fanem Resident Evil? Czy obejrzysz któryś z tych programów? Czy tęskniliśmy za twoim ulubionym programem, takim jak Resident Evil? Daj nam znać w komentarzach.Sprawdź więcej postów na temat Netflix: Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android