Oto najlepsze transmisje strumieniowe, które mogłeś przegapić w 2022 roku

Oto najlepsze transmisje strumieniowe, które mogłeś przegapić w 2022 roku

Spójrzmy prawdzie w oczy: jeśli lubisz oglądać świetną telewizję, wiesz, że żyjemy w nowej złotej erze programów telewizyjnych. Rewolucja przesyłania strumieniowego przez lata przyniosła nam mnóstwo świetnych programów z różnych gatunków. Rok 2022 nie był wyjątkiem i nie wygląda na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Jednak oznacza to również, że wiele świetnych programów czasami prześlizguje się przez szczeliny nawet najbardziej oddanych fanów telewizji. Więc jakie były jedne z najlepszych programów strumieniowych, które mogłeś przegapić w 2022 roku? Wybraliśmy 10 programów, o których być może nie wiedziałeś, że zostały po raz pierwszy uruchomione w 2022 roku. Niestety, niektóre z tych programów nie będą miały drugiego sezonu, ale nadal są warte twojego czasu, aby je sprawdzić. Koniecznie sprawdź również naszą listę najlepszych programów strumieniowych w 2022 roku.

Najlepsze programy telewizyjne przesyłane strumieniowo, które mogłeś przegapić w 2022 roku

Dlaczego nie zapytali Evansa? (BritBox)

dlaczego nie zapytali EvansaCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Hugh Laurie
Główna obsada: Carlie Enoch, Richard Dixon, Benedict Wolf, Andrew Hill, Martyn Ellis
Gatunek muzyczny: Fikcja historyczna/tajemnica
Oceny: 7,1 — IMDB / 100% — Rotten Tomatoes W usłudze przesyłania strumieniowego BritBox nie brakuje tajemniczych seriali telewizyjnych z Wielkiej Brytanii, które można przesyłać strumieniowo i oglądać. Jednak jeden z jego ostatnich występów wyróżniał się na tle pozostałych. Ten trzyczęściowy serial, oparty na powieści z lat 30. autorstwa legendarnej autorki kryminałów Agathy Christie, zaczyna się od młodego mężczyzny na polu golfowym. Widzi człowieka, który jest ciężko ranny i idzie mu z pomocą. Mężczyzna szybko umiera, ale nie przed wypowiedzeniem swoich ostatnich słów: „Dlaczego nie zapytali Evansa?” Mężczyzna postanawia zostać detektywem, aby z pomocą młodej kobiety dowiedzieć się, dlaczego umierający wypowiedział te słowa. Wkrótce obaj odkrywają, że dzieje się o wiele więcej, niż początkowo sądzili. Hugh Laurie, najbardziej znany jako aktor filmowy i występujący w serialu telewizyjnym House, napisał scenariusz i wyreżyserował tę adaptację. Z pewnością ma ten brytyjski tajemniczy klimat, ale postacie i fabuła nadal są bardzo zabawne do oglądania.

Próba (HBO Max)

próbaCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Nathana Fieldera
Główna obsada: Nathana Fieldera
Gatunek muzyczny: Komedia/Rzeczywistość
Oceny: 8,6 — IMDB / 96% — Rotten Tomatoes To jedyny nieskryptowany program na tej liście. Komik Nathan Fielder wcześniej wykorzystywał swój śmiertelnie poważny humor w innym serialu komediowym Nathan For You, w którym wykorzystywał swoją „wiedzę”, aby pomagać ludziom w upadających firmach. W tym programie HBO Max robi coś trochę podobnego. Nadal pomaga ludziom, ale teraz robi to, tworząc próby do ważnych momentów w życiu człowieka, takich jak oświadczyny lub przygotowania do macierzyństwa. Ten nowy program sięga jednak jeszcze głębiej, ponieważ pokazuje, jak sam Fielder radzi sobie z presją, by z tych symulacji życia. To wszystko jest bardzo meta, zabawne, a czasem nawet dramatyczne.

Pachinko (Apple TV Plus)

PaczynkoCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Soo Hugh
Główna obsada: Yuh-Jung Youn, Lee Min-Ho, Minha Kim, Jin Ha, Soji Arai
Gatunek muzyczny: Fikcja historyczna
Oceny: 8,4 — IMDB / 97% — Rotten Tomatoes Oparty na bestsellerowej powieści Min Jin Lee pod tym samym tytułem, ten prawdziwie epicki serial familijny na Apple TV Plus. Zaczyna się w Korei na początku XX wieku, kiedy nastolatka zadaje się z bogatym młodzieńcem. Ta niewielka interakcja wkrótce będzie miała ogromne reperkusje dla dziewczyny i zapoczątkuje historię, która obejmie dziesięciolecia historii. To nie jest melodramatyczna opera mydlana; to spacer po życiu rodziny na przestrzeni lat, ze wzlotami i upadkami.

Afterparty (Apple TV Plus)

Pominięto programy strumieniowe Afterparty Apple TV Plus o zmienionym rozmiarzeCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Chrisa Millera, Phila Lorda
Główna obsada: Tiffany Haddish, Sam Richardson, Zoë Chao, Ben Schwartz, Ike Barinholtz
Gatunek muzyczny: Komedia/Tajemnica
Oceny: 7,2 — IMDB / 90% — Rotten Tomatoes Typowy zjazd absolwentów liceum w Los Angeles kończy się niepowodzeniem, gdy jeden z byłych uczniów zaprasza swoich „przyjaciół” na afterparty do swojej megarezydencji. Wkrótce zostaje znaleziony martwy, a do wykrycia przez LAPS jest mnóstwo podejrzanych. Ten serial komediowy skupia się na jednej postaci na imprezie w każdym odcinku, ponieważ widzimy, co stało się w ich oczach. Ten inny typ struktury narracji skutkuje nie tylko zabawnym przedstawieniem, ale także takim, które do samego końca będzie cię zgadywać, kto jest zabójcą.

Z (Epix)

z transmisji strumieniowych epix przegapił 2022 rokDSC_4829.NEFCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Jana Gryfa
Główna obsada: Harold Perrineau, Catalina Sandino Moreno, Eion Bailey, Hannah Cheramy, Simon Webster
Gatunek muzyczny: Przerażenie
Oceny: 7,6 — IMDB / 96% — Rotten Tomatoes Płatna telewizja kablowa i usługa przesyłania strumieniowego Epix (która wkrótce zmieni nazwę na MGM Plus) ma wiele fajnych oryginalnych seriali do sprawdzenia. Jednym z ich najnowszych i najlepszych jest ten program. Podczas podróży rodzina wjeżdża do małego, odosobnionego miasteczka. Wkrótce odkrywają, że bez względu na to, jak bardzo się starają, nie mogą opuścić granic miasta, aw takiej samej sytuacji są pozostali „mieszkańcy” miasta. Co gorsza, są rzeczy, które wychodzą na jaw nocą… Ta seria horrorów zawiera elementy filmów Więzień, Zagubieni i Predator. Wszystko to łączy się w bardzo tajemniczą i bardzo przerażającą serię.

Papierowe dziewczyny (Amazon Prime Video)

papierowe dziewczyny 1Co musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Stefania Folsom
Główna obsada: Camryn Jones, Riley Lai Nelet, Sofia Rosinsky, Fina Strazza, Ali Wong
Gatunek muzyczny: Dramat dla nastolatków/Scifi
Oceny: 7,3 — IMDB / 91% — Rotten Tomatoes Amazon Prime Video miał wiele świetnych programów, które zadebiutowały w 2022 roku. Jednym z nich był ten zabawny dramat dla nastolatków oparty na serii Image Comics autorstwa Briana K. Vaughana i narysowany przez Cliffa Chianga. W 1988 roku cztery młode dziewczyny dostarczające papiery zostają wciągnięte w tajemniczą burzę. Wkrótce dowiadują się, że zostali przeniesieni do 2019 roku, a jedna z czwórki spotyka swoją przyszłą dorosłą osobę. Dziewczyny później dowiadują się, że są w środku wojny między dwiema frakcjami, które chcą rządzić przez cały czas. Powodem, dla którego ten serial działa tak dobrze, są występy młodych aktorów grających tych nastolatków, którzy zostają uwikłani w zupełnie nieoczekiwaną sytuację. Nie zabraknie też akcji związanych z podróżami w czasie. Niestety, nie dostaniemy drugiego sezonu, ale warto zobaczyć, co dostaliśmy.

Ich własna liga (Amazon Prime Video)

Pięciu piłkarzy oglądających mecz we własnej lidze - najlepsze programy sportoweCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Abbi Jacobson, Will Graham
Główna obsada: Abbi Jacobson, Chanté Adams, D’Arcy Carden, Roberta Colindrez, Gbemisola Ikumelo
Gatunek muzyczny: Fikcja historyczna/Komedia
Oceny: 7,5 — IMDB / 94% — Rotten Tomatoes Oto kolejny świetny nowy program, który zadebiutował na Amazon Prime Video. To telewizyjna adaptacja prawdziwego wydarzenia historycznego. Wielu mężczyzn w USA walczyło za granicą podczas II wojny światowej, w tym wielu profesjonalnych graczy w baseball. W rezultacie podjęto wysiłki, aby uruchomić profesjonalną ligę baseballową złożoną wyłącznie z kobiet. Spektakl jest mocno fabularyzowany, ale to jest w porządku. Przesłaniem serialu jest to, że kobiety mogą zrobić wszystko, co mężczyźni, i że płeć nie powinna nikogo powstrzymywać od marzeń o grze w baseball lub czymkolwiek innym.

Wywiad z wampirem (AMC Plus)

 w programach streamingowych brakowało Jacoba Andersona jako Louisa De Point Du Laca i Sama Reida jako Lestata De Lioncourta w Wywiadzie z wampiremCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Rolina Jonesa
Główna obsada: Jacob Anderson, Sam Reid, Bailey Bass, Eric Bogosian, Assad Zaman
Gatunek muzyczny: Fikcja historyczna/horror
Oceny: 7.0 — IMDB / 100% — Rotten Tomatoes AMC Plus może być domem dla przyszłych seriali opartych na The Walking Dead, ale jest także domem dla wielu fajnych oryginalnych seriali. Obejmuje to najnowszą adaptację powieści nieżyjącej już Anne Rice. Seria jest dość wierna materiałowi źródłowemu. Urządzenie kadrujące jest nadal osadzone w teraźniejszości, gdzie dziennikarz rozpoczyna wywiad z mężczyzną, który twierdzi, że jest wampirem, który ma ponad 100 lat. Akcja serialu rozgrywa się głównie na początku XX wieku w Nowym Orleanie, gdzie narrator naszej opowieści po raz pierwszy zostaje przemieniony w wampira przez wielowiekowego Lestata. Serial, w przeciwieństwie do filmowej adaptacji powieści z 1994 roku, w pełni obejmuje motywy LGBTQ+ powieści , a także elementy czystego horroru.

Nasza flaga oznacza śmierć (HBO Max)

Rhys Darby i Taika Waititi w Our Flag Means Death – najlepsze programy lgbtq, które przegapiono w transmisji strumieniowejCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Davida Jenkinsa
Główna obsada: Rhys Darby, Taika Waititi, Nathan Foad, Samson Kayo, Vico Ortiz
Gatunek muzyczny: Fikcja historyczna/Komedia
Oceny: 7,8 — IMDB / 92% — Rotten Tomatoes HBO Max lepiej nie usuwać tego programu ze swojego serwisu streamingowego. To zabawna parodia filmów i programów o piratach, ale luźno oparta na życiu prawdziwej osoby. Stede Bonnet był prawdziwym angielskim dżentelmenem na początku XVIII wieku, który postanowił porzucić życie w przywilejach i podróżować żaglowcem jako Gentleman Pirate. Seria zdecydowanie nie jest próbą dokładnej fikcji historycznej; to przezabawna komedia o piratach. Ma również kilka nieoczekiwanych relacji, w tym spotkanie Bonneta z legendarnym piratem Czarnobrodym.

Schody (HBO Max)

Toni Collette tańcząca z Colinem Firthem w The Staircase – pokazy strumieniowe Jeffreya Dahmera przegapioneCo musisz wiedzieć:

Ocena: TV-MA
Pory roku: 1
Twórca: Antonio Camposa
Główna obsada: Colin Firth, Toni Collette, Michael Stuhlbarg, Juliette Binoche, Dane DeHaan
Gatunek muzyczny: Prawdziwe przestępstwo
Oceny: 7,1 — IMDB / 92% — Rotten Tomatoes Prawdziwa zbrodnia stała się ogromnym trendem w programach przesyłanych strumieniowo, zarówno w formie dokumentalnej, jak i fabularnej. Ten serial HBO Max to dramat dokumentalny o prawdziwej zbrodni, w dużej mierze inspirowany słynnym dokumentem (Death on the Staircase), w którym ludzie, którzy go kręcili, zaczęli być nieco zaangażowani w tę sprawę. Prawdziwa zbrodnia koncentruje się na Michaelu Petersonie, który zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa za rzekome zabicie swojej żony przez zepchnięcie jej ze schodów w ich domu w Północnej Karolinie. Colin Firth jest znakomity jako Michael Peterson, podobnie jak Toni Collette jako jego żona. Wspaniała jest również obsada drugoplanowa, w tym synowie i córki rodziny Petersonów, którzy mają własne pomysły na to, co się stało, gdy zmarła ich matka. Ekipa dokumentalna jest również przedstawiona w tej scenariuszowej serii i pokazuje, jak mogli wpłynąć na sprawę. To tylko próbka niektórych z najlepszych programów streamingowych, które mogłeś przegapić w 2022 roku. Mamy nadzieję, że poświęcisz trochę czasu na obejrzenie niektórych z tych seriali i koniecznie daj nam znać w komentarzach, jakie są Twoje ukryte klejnoty 2022 roku! Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android