Oryginalny OnePlus Nord otrzymuje teraz Androida 12, ale jest pewien haczyk

Oryginalny OnePlus Nord otrzymuje teraz Androida 12, ale jest pewien haczyk

Witamy w centrum aktualizacji OnePlus Nord. Tutaj znajdziesz najnowsze informacje na temat aktualizacji oryginalnego Nord. Podamy szczegółowe informacje o aktualnych wersjach oprogramowania urządzenia i powiadomimy Cię, jeśli pojawi się nowa aktualizacja. OnePlus zwykle regularnie wypycha aktualizacje Oxygen OS do OnePlus Nord, ale na dostępność może mieć wpływ wariant, operator i region.

Aktualna stabilna wersja: Android 12
Czy OnePlus Nord otrzyma Androida 13? Najprawdopodobniej nie

Najnowsze aktualizacje OnePlus Nord

16 maja 2022: Oxygen OS 12 — oparty na systemie Android 12 — jest teraz wdrażany w stabilnym stanie do oryginalnego OnePlus Nord. Jednak jak dotąd aktualizacja jest wprowadzana tylko w modelach indyjskich. OnePlus twierdzi, że wersje UE wymagają „dodatkowych kroków weryfikacyjnych” i zostaną wprowadzone „tak szybko, jak to możliwe”. Poniższy dziennik zmian odzwierciedla aktualizacje z najnowszej Open Beta 2: System

[Updated] Poprawka bezpieczeństwa Androida do 2022.04
[Fixed] problem nieprawidłowych dźwięków dotykowych
[Fixed] problem nieprawidłowej animacji rozruchu
[Fixed] sporadyczny problem uniemożliwiający uruchomienie „OK Google” za pomocą głosu Niestety, wdrożenie nie przebiega bez problemów. Oto znane problemy, nad którymi OnePlus nadal pracuje: Wyświetlanie niektórych stron w Ustawieniach będzie inne niż w systemie. Podczas dzwonienia ekran będzie się zacinał w określonych sytuacjach. Aparat może ulec awarii podczas robienia zdjęć w trybie portretowym. Nieprawidłowe wyświetlanie miniatur podczas robienia zdjęć seryjnych. Nieprawidłowe wyświetlanie szybkiego połączenia urządzenia w trybie gościa. Jak zawsze ta aktualizacja będzie wprowadzana stopniowo za pośrednictwem OTA. Nie przejmuj się zbytnio, jeśli jeszcze go nie otrzymałeś. Aby sprawdzić, czy aktualizacja jest dostępna, przejdź do Ustawienia > System > Aktualizacje systemu na Twoim urządzeniu.

Poprzednie aktualizacje OnePlus Nord

26 marca 2022: Oxygen OS 11.1.10.10 zawiera poprawkę bezpieczeństwa Androida z marca 2022 r. i kilka poprawek błędów. Przy odrobinie szczęścia Android 12 powinien być kolejną aktualizacją.
25 lutego 2022: Oxygen OS 11.1.9.9 właśnie spadł. Zawiera jedną jedyną poprawkę: problem z zamrażaniem podczas udostępniania zdjęć za pomocą aplikacji Galeria OnePlus. Nie zawiera poprawki bezpieczeństwa z lutego 2022 roku.
28 stycznia 2022: Oxygen OS 11.1.8.8 trafia dziś z poprawką bezpieczeństwa ze stycznia 2022 roku. Nie ekscytuj się jednak zbytnio, ponieważ aktualizacja nie zawiera nic więcej.
17 grudnia 2021: Oxygen OS 11.1.7.7 właśnie przybył z poprawką bezpieczeństwa z listopada 2021 roku. Poza łatką na pokładzie jest tylko kilka poprawek błędów i stabilności.
22 października 2021: Oxygen OS 11.1.6.6 zawiera poprawkę bezpieczeństwa z października 2021 i kilka poprawek błędów. Zawiera również wstępnie zainstalowaną aplikację OnePlus Store dla UE.
23 sierpnia 2021: Oxygen OS 11.1.5.5 jest wprowadzany do OnePlus Nord. Zawiera łatkę bezpieczeństwa z sierpnia 2021 r. Wśród różnych poprawek błędów. Zawiera również kilka funkcji AOD, takich jak zrzuty ekranu stron AOD i Bitmoji AOD.
10 lipca 2021: Oxygen OS 11.1.4.4 przyniósł kolejne poprawki do OnePlus Nord. W dużej mierze koncentrował się na poprawkach systemu i dotyczył zużycia energii, powiadomień i przegrzania urządzenia. Dołączono również poprawkę bezpieczeństwa Androida z czerwca 2021 r.
27 maja 2021: Oxygen OS 11.1.1.3 został wdrożony w OnePlus Nord. Poprawka wprowadziła kilka poprawek do procesów systemowych, aplikacji Aparat i Menedżera plików. Zawierał również poprawkę bezpieczeństwa Androida z maja 2021 r. Jeśli zauważyłeś aktualizację OnePlus Nord, której nie znaleźliśmy, daj nam napiwek! Szukasz kolejnej aktualizacji? Nie zapomnij odwiedzić naszego narzędzia do śledzenia aktualizacji systemu Android 11.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android