o2 bije Vodafone: niewielu spodziewałoby się tego wyniku

o2 bije Vodafone: niewielu spodziewałoby się tego wyniku

Od lat sieć o2 uważana jest za najsłabszą opcję w Niemczech. Masowa rozbudowa infrastruktury nagle przynosi owoce, a dotychczasowy nienaruszalny porządek po raz pierwszy zostaje wywrócony do góry nogami w ogólnoniemieckim teście sieci. Najlepszy pies musi w tym celu zająć drugie miejsce.

O2 nagle ma drugą najlepszą sieć komórkową

Jak to się mogło stać? Czy wielkie obietnice rozbudowy sieci komórkowej O2 nagle przyniosły pozytywny skutek? Przynajmniej tak się wydaje, jeśli pozwolisz sobie na test sieci z „Smartphone Magazin”. Przejechali łącznie 20 000 kilometrów przez Niemcy i przetestowali sieci Telekom, Vodafone i o2 w różnych regionach. Wyszedł następujący wynik:

Telekom nadal posiada niekwestionowaną najlepszą sieć komórkową w Niemczech. Telekom zajął pierwsze miejsce zarówno w kraju, jak iw mieście. Potem wielka niespodzianka. Z łączną liczbą 283 punktów o2 zajmuje drugie miejsce . W kraju sieć jest słabsza niż Vodafone, ale w mieście jest prawie tak dobra jak Telekom. Oznacza to, że Vodafone ląduje dopiero na trzecim miejscu i, przynajmniej według tego testu sieci, ma do zaoferowania obecnie najgorszą sieć komórkową w Niemczech

Oczywiście nie oznacza to automatycznie, że CO2 wszędzie się poprawiło. W poszczególnych dyscyplinach, które testował Smartphone Magazin, czasem O2 jest lepszy, czasem Vodafone . Ponadto musisz dokładnie przyjrzeć się, gdzie najczęściej korzystasz z sieci. W kraju nadal powinieneś używać Vodafone lub Telekom. W mieście jednak niekoniecznie musi to być już Telekom czy Vodafone, gdzie CO2 jest teraz również bardzo dobrą opcją.

O2 jest zwykle dużo tańsze niż u konkurencji

Rozbudowa sieci o2 przynosi owoce i może być również poparta konkretnymi liczbami. Ponieważ taryfy O2 na telefony komórkowe są często znacznie tańsze niż taryfy Vodafone lub Telekom, O2 byłoby teraz ponownie dobrą opcją. Wielu klientów przedpłaconych, takich jak Aldi Talk, którzy również korzystają z tej sieci, również korzysta z tego. Niezależnie od tego, czy zajmuje 2, czy 3 miejsce, ważne jest, aby sieć O2 stała się lepsza i korzystają na tym przede wszystkim klienci. A dzięki 5G chcesz teraz naprawdę przyspieszyć.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android