Nowy Xiaomi 13 w okazyjnej cenie: tania taryfa z 60 GB poniżej 3 € miesięcznie

Nowy Xiaomi 13 w okazyjnej cenie: tania taryfa z 60 GB poniżej 3 € miesięcznie

Jeśli szukasz odpowiedniej taryfy dla nowego Xiaomi 13, znajdziesz ją teraz: w MediaMarkt możesz kupić nowy flagowy smartfon wraz z pełną stawką ryczałtową LTE 60 GB i darmowym smartwatchem za efektywną cenę 2,24 euro miesięcznie . Przedstawiamy Ci crackera taryfowego ze wszystkimi szczegółami.

Nowy smartfon Xiaomi 13 jako okazja taryfowa

Od teraz możesz otrzymać w MediaMarkt pakiet telefonów składający się z nowego Xiaomi 13 (256 GB) mój Umowa na 60 GB LTE Jestem sieć o2 z o2 Free L (zobacz ofertę teraz w MediaMarkt) w genialnej cenie promocyjnej. Dodatkowo zabezpieczasz smartwatch wyjmując pakiet taryfowy Xiaomi Smart Band 7 Pro gratis Ponadto. Jeśli jednak chcesz otrzymać w pakiecie darmowy towar o wartości 69 euro, pospiesz się – bonus jest ważny tylko przez krótki czas, do wyczerpania zapasów.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Koszty pakietu taryfowego w skrócie:

Opłata podstawowa
(miesięcznie) 39,99 eurododatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 49,00 euroopłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euroWysyłka
(jednorazowo) 4,95 euroCałkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe) 1.053,70 eurowartość urządzenia
(aktualna cena internetowa) 999,90 euroefektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartość urządzenia)53,80Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie2,24 Euro

Nowy Xiaomi 13 (256 GB) kosztuje obecnie 999,90 euro w momencie wprowadzenia na rynek. Jeśli odejmie się tę wartość od całkowitych kosztów pakietu, pozostanie 53,80 euro za taryfę z minimalnym okresem obowiązywania wynoszącym 24 miesiące. Jest to faktycznie równoważne rundzie 2,24 euro miesięcznie – bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę obejmującą całą sieć z pełnym pakietem 60 GB wolumenu danych LTE w sieci o2 (do 300 Mb/s). Stawka ryczałtowa dotyczy również telefonii i SMS-ów we wszystkich niemieckich sieciach i Łącznie z roamingiem w UE. Uwaga: kalkulacja z niską ceną działa, jeśli anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Xiaomi 13 z ryczałtem 60 GB poniżej 3 euro

Xiaomi 13 w pakiecie taryfowym: nowy flagowiec z ryczałtem o2 Free L 60 GB w okazyjnej cenie. (Źródło obrazu: Xiaomi)

Sam smartfon, jako nowy flagowiec w formacie 6,36 cala, robi na nim szczególne wrażenie Potrójna kamera Leica z ultraszerokokątnymi i teleobiektywami. 256 GB pamięci wewnętrznej, 8 GB pamięci RAM i procesor Snapdragon 8 (Gen 2) to również część imponującego wyposażenia oprócz IP68 i pojemności baterii 4500 mAh. W przypadku zupełnie nowego telefonu Xiaomi otrzymujesz naprawdę dobrą ofertę wraz z umową taryfową, jeśli szukasz długoterminowej taryfy z wystarczającą ilością danych.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Darmowa drukarka fotograficzna Xiaomi do 16.4. wycofać się

Najważniejsze: Jeśli zamówisz aktualną taryfę MediaMarkt z Xiaomi 13, możesz ją również otrzymać Zestaw Xiaomi Instant Photo Printer 1S o wartości 139,99 euro bezpłatny aby zabezpieczyć. Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować swój zakup (najpóźniej do 12 marca 2023 r.) na stronie kampanii taryfy (najpóźniej do 16 kwietnia 2023 r.) – inteligentna drukarka fotograficzna zostanie wówczas wysłana na adres ty pocztą. Wszystkie pozostałe szczegóły dotyczące akcji, warunki uczestnictwa oraz informacje o hitowej taryfie znajdziesz bezpośrednio w MediaMarkt.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android