Nowy konwertowalny laptop Samsunga może wytrzymać 21 godzin na jednym ładowaniu

Nowy konwertowalny laptop Samsunga może wytrzymać 21 godzin na jednym ładowaniu

Harley Maranan / Android AuthoritySamsung zorganizował już w tym roku imprezę Unpacked dla swojej serii Galaxy S22, a teraz odbyła się impreza Unpacked w Barcelonie w Hiszpanii. Tym razem firma odsunęła kurtynę na wiele laptopów z serii Galaxy Book. Nowa seria Galaxy Book 2 składa się z Galaxy Book 2 Business, Galaxy Book 2 Pro, Galaxy Book 2 360 i Galaxy Book 2 Pro 360. Wszystkie cztery laptopy oferują procesory Intel 12. generacji, Windows 11 i dodatki Samsunga.Dodatki Samsunga obejmują Private Share (umożliwia udostępnianie łącza, które można dowolnie zarządzać i cofać), Link do funkcji Windows, SmartThings Find, Smart Switch , Szybkie wyszukiwanie i Samsung File Tracker.

Galaxy Book 2 360 i Pro 360

Porty Składane Samsung Galaxy Book 2 360 Czarny Widok z przoduModele Galaxy Book 2 360 firmy Samsung i Harley Maranan / Android AuthoritySamsung podążają śladami laptopów konwertowalnych z 2021 roku. Więc co otrzymujesz tym razem? Standardowy model jest dostępny w jednym rozmiarze 13,3 cala, z ekranem dotykowym FHD Super AMOLED. Inne podstawowe specyfikacje obejmują procesor Intel Core i3, i5 lub i7, 8 GB do 16 GB pamięci RAM LPPDR4X oraz 256 GB, 512 GB lub 1 TB NVMe SSD. Inne godne uwagi specyfikacje obejmują przycisk zasilania ze skanerem linii papilarnych, kamerę internetową 720p, Bluetooth 5.1 i Wi-Fi 6E.
Więcej czytania: Najlepsze laptopy Samsung, które możesz teraz kupićTymczasem Galaxy Book 2 Pro 360 jest dostępny z ekranem dotykowym FHD Super AMOLED o przekątnej 13,3 cala lub 15,6 cala. Jego podstawowe funkcje obejmują procesor Core i5 lub i7 Evo, 8 GB, 16 GB lub 32 GB pamięci RAM LPDDR5 oraz 256 GB, 512 GB lub 1 TB NVMe SSD. Co najlepsze, Samsung zapewnia do 21 godzin pracy na baterii, co jest bardziej zgodne z laptopami wyposażonymi w ramię. Na pewno przetestujemy te twierdzenia, jeśli dostaniemy w swoje ręce jednostki testowe. Model Pro zyskuje również skaner linii papilarnych na przycisku zasilania, kamerkę FHD, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6E i S Pen w zestawie .Oba laptopy otrzymują również wybór portów, w tym Thunderbolt 4, USB-C, USB-A i gniazdo kart microSD.

Galaxy Book 2 Business i Pro

Dwa laptopy Samsung Galaxy Book 2 Pro w kolorze czarnym na stoleHarley Maranan / Android AuthorityNie masz na rynku konwertowalnego laptopa? Następnie Samsung ma dwa konwencjonalne produkty Galaxy Book 2 w modelach Business i Pro. Począwszy od Business, obsługuje 14-calowy ekran FHD (prawdopodobnie nie jest to panel OLED), procesor Intel 12. generacji vPro i Windows 11 Pro. Nie ma jeszcze słowa o pamięci RAM lub szczegółach pamięci masowej, chociaż możesz spodziewać się kamery internetowej FHD, Bluetooth 5.1 i Wi-Fi 6E. Galaxy Book 2 Business jest również dostarczany z wybranymi portami, a mianowicie obsługą Thunderbolt 4, USB-C, dwa porty USB-A, HDMI, gniazdo kart microSD i gniazdo Ethernet. Wreszcie, Galaxy Book 2 Pro jest dostępny z 13,3-calowym lub 15,6-calowym wyświetlaczem FHD Super AMOLED. Jest również wyposażony w procesor Intel Evo i5 lub i7, 8 GB, 16 GB lub 32 GB pamięci RAM LPDDR5 oraz 256 GB lub 1 TB pamięci NVMe. Samsung reklamuje również do 21 godzin soku, na wypadek gdybyś chciał laptopa o długiej żywotności, ale nie zależy ci na konwertowalnym formacie. Inne specyfikacje obejmują Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6E, skaner linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania i kilka portów (Thunderbolt 4, USB-C, USB-A, HDMI i microSD).

Cennik serii Galaxy Book 2

Widok z przodu Samsung Galaxy Book 2 360 Silver obok Samsung Galaxy S22Harley Maranan / Android AuthoritySamsung potwierdził, że Galaxy Book 2 360 jest najtańszym z całej serii, osiągając cenę 899,99 USD. Chcesz jeszcze bardziej fantazyjnego kabrioletu Pro? Wtedy zapłacisz 1249,99 USD. Wreszcie, Galaxy Book 2 Pro jest dostępny za 1049,99 USD. Niestety, Samsung nie ujawnił szczegółów cenowych dla modelu Business, mówiąc tylko, że pojawi się on później wiosną. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się 18 marca, a urządzenia oficjalnie trafią do sprzedaży od 1 kwietnia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android