Nowości w Prime Video i Freevee we wrześniu: Pierścienie mocy i nie tylko

Nowości w Prime Video i Freevee we wrześniu: Pierścienie mocy i nie tylko

Co nowego w Amazon Prime Video we wrześniu? W serwisie streamingowym pojawią się oryginalne i licencjonowane programy i filmy, w tym zupełnie nowe tytuły, takie jak The Lord of the Rings: The Rings of Power, amerykański remake Goodnight Mommy oraz adaptacja horroru My Best Friend’s Exorcism, a także tytuły licencjonowane, takie jak Ambulance Michaela Baya, klasyk Jamesa Bonda Skyfall i debiut fabularny Paula Thomasa Andersona Hard Eight.
Czytać: Najlepsze oryginały Amazon PrimePrzeczytaj dalej, aby zapoznać się z pełną listą nowych tytułów, które pojawią się we wrześniu, a także nowościami na Freevee, darmowym streamerze Amazon z reklamami, wcześniej znanym jako IMDb TV. Nie masz jeszcze Amazon Prime Video? Zarejestruj się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny, korzystając z poniższego linku:
Główne logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do streamowania. Obejmuje to świetne oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w Amazon Prime Video.

Najważniejsze informacje o nowościach w Amazon Prime Video i Freevee we wrześniu

Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy (1 września)

Koniec oczekiwania na wyczekiwaną serię prequeli Władcy Pierścieni od Amazona. Podczas gdy szczegóły fabuły są nadal dość niejasne, The Rings of Power, nowy w Amazon Prime Video we wrześniu, osadzony jest w legendarnej Drugiej Erze w historii Śródziemia. Oznacza to, że dzieje się ona tysiące lat przed wydarzeniami z bardziej znanych Hobbita i Władcy Pierścieni JRR Tolkiena, chociaż ta seria nie jest bezpośrednio związana z istniejącymi adaptacjami tych książek Petera Jacksona.

Pies (16 września)

Channing Tatum występuje w tej historii o mężczyźnie i jego psie, co jest nowością w Amazon Prime Video we wrześniu. W komedii o podróży kumplem dwóch strażników armii, mężczyzna i jego pies, podróżują wzdłuż wybrzeża Pacyfiku w nadziei, że udadzą się na pogrzeb innego żołnierza.

Dobranoc mamusiu (16 września)

Remake austriackiego horroru psychologicznego z 2014 roku o tym samym tytule, Goodnight Mommy, widzi dwóch braci odwiedzających matkę w jej wiejskim domu i odkrywających ją tajemniczo pokrytą bandażami po niedawnej operacji plastycznej. Gdy zauważają, że jej zachowanie staje się coraz bardziej nietypowe, chłopcy zaczynają się zastanawiać, czy ta kobieta w ogóle nie jest ich matką.

Karetka (30 września)

Reżyser Transformers, Michael Bay, jest dość polaryzującą postacią z Hollywood i nie bez powodu. Ale od czasu do czasu naprawdę wyrzuca go z parku. Z Ambulance, niskobudżetowym thrillerem o nieudanym napadzie na bank, z dwoma złodziejami uciekającymi w skradzionej karetce z dwoma zakładnikami, absolutnie zadziwia. Pomiędzy zwartą fabułą, wspaniałą grą aktorską, akcją trwającą milę na minutę i jednymi z najlepszych i najbardziej kreatywnych fotografii dronowych wykorzystywanych w filmie, nie można tego przegapić.

Egzorcyzmy mojego najlepszego przyjaciela (30 września)

Oparty na powieści Grady’ego Hendrixa, My Best Friend’s Exorcism to horror dla nastolatków, którego akcja rozgrywa się w latach 80. XX wieku. Abby i Gretchen są najlepszymi przyjaciółkami na całe życie, ale po nocy buntu nastolatków Gretchen zaczyna się dziwnie zachowywać i wkrótce Abby martwi się o samopoczucie swojego przyjaciela i stan swojej śmiertelnej duszy. Czy Gretchen można opętać? Czy Abby będzie musiała odprawić egzorcyzmy?

Wszystko nowe na Amazon Prime Video we wrześniu

Upadek nieba

Wszystko nowe na Freevee we wrześniu

Miles Teller siedzi przy zestawie perkusyjnym, instruowany przez JK Simmonsa w Whiplash - najlepsze filmy, takie jak CODA1 września

1917 (2019) Wszystko o mojej matce (1999) Annie (2014) Tak dobrze, jak to tylko możliwe (1997) Zły nauczyciel (2011) Banacek, sezony 1 i 2 (1972) Zerwane objęcia (2009) Nie mogę się doczekać (1998) Aniołki Charliego (2000) Aniołki Charliego: Pełna przepustnica (2003) Kowboje i kosmici (2011) Przestępca (2016) Za większą chwałę: Prawdziwa historia Cristiady (2012) Smażone zielone pomidory (1991) Bóg nie umarł (2014) Szczęśliwe stopy ( 2006) Happy Feet Two (2011) Hidden Figures (2016) Gliniarz w przedszkolu 2 (2016) Leatherheads (2008) Wielka szczęśliwa rodzina Madey (2011) Zjazd rodzinny Madei (2006) Matador (1986) Match Point (2005) Modele wybiegu, sezony 1 i 2 (2009) Morderstwo, napisała (1984) Morderstwo, napisała: historia, za którą trzeba umrzeć (2000) Pain and Glory (2019) The Rockford Files, sezony 1 do 6 (1974) Milczenie (2016) Stop- Strata (2008) The Suze Orman Show (2002) The Bone Collector (1999) The Huntsman: Winter’s War (2016) Najdłuższa jazda (2015) Jest coś o Mary (1998) Volver (2006) Gdzie są pieniądze (2017) Whiplash ( 2014)

11 września

Jak wytresować smoka 2 (2014)


To wszystko, co nowe pojawi się w Amazon Prime Video we wrześniu 2022 roku. Wrócimy w październiku z nową aktualizacją i przewodnikiem po streamingu. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android