Nowe zwiastuny: Dune, Star Trek: Prodigy, The Last Duel, Blade Runner: Black Lotus i inne

Nowe zwiastuny: Dune, Star Trek: Prodigy, The Last Duel, Blade Runner: Black Lotus i inne

Szczęśliwa sobota! Opublikowanie zwiastunów dzień wcześniej w ten weekend, ponieważ będę na wakacjach począwszy od niedzieli (i krzycz do czytelnika, który powiedział, że wolał, kiedy robiliśmy obławę w soboty, spełniłeś swoje życzenie przynajmniej na ten weekend). Internet (a przynajmniej ten mały zakątek, w którym mieszkam) wydawał się w tym tygodniu podzielony na obozy: ludzi, którzy naprawdę lubią program Apple TV Plus Ted Lasso i ludzi, którzy… nie. Nie lubię rzeczy! Przygotowałem dłuższą wypowiedź o tym, jak wysiłek, by wyglądać fajnie w Internecie, wydaje się tak wyczerpujący, ale naprawdę, kogo to obchodzi, Ted Lasso powrócił na sezon drugi i nadal jest to piękny, serdeczny program o grupie bardzo sympatycznych dziwaków. Skończyło się na podsumowaniu w bardzo sci-fi, które nie było zgodne z projektem, ale stało się dzięki kilku nowym wydaniom, które ukazały się podczas Comic-Con @ Home.

Wydma

Piękni ludzie spoglądają na siebie tęsknie wśród rozległych krajobrazów, gdy wiatr mierzwi ich włosy – pierwsze kilka sekund zwiastuna Dune przypomina niemal reklamę perfum. Ale potem przechodzimy do mosiężnych pinezek i zwiastuna… w zasadzie opowiada o całej fabule filmu, jak zauważył mój kolega Chaim Gartenberg na pierwszy rzut oka. Tak, pojawia się robak piaskowy. Wyreżyserowany przez Denisa Villeneuve, długo oczekiwany i często opóźniany Dune, z Timothée Chalametem, Rebeccą Ferguson, Oscarem Isaacem, Stellanem Skarsgårdem, Zendayą, Jasonem Momoą, Joshem Brolinem, Davem Bautistą i Javierem Bardem, pojawia się w HBO Max 22 października.

Star Trek: Cudowne dziecko

W tej nowej 10-odcinkowej serii grupa młodych kosmitów kradnie opuszczony statek Gwiezdnej Floty o nazwie USS Protostar i jest powoli szkolona na drogi Federacji przez hologramową wersję Star Trek: Voyager’d Captain Janeway (z Kate Mulgrew wyrażając postać, którą grała w serialu). Star Trek: Prodigy pojawi się w Paramount Plus tej jesieni.

Star Trek: Dolne Pokłady

Popularny serial animowany, który wyśmiewa historię Star Trek, powraca w drugim sezonie, podążając za ekipą wspierającą USS Cerritos, która pracuje na pokładzie najmniej ważnego statku Gwiezdnej Floty. Star Trek: Lower Decks został już odnowiony na trzeci sezon i chociaż ostatni sezon zabrał kilka odcinków, aby uzyskać podstawy, serial znalazł się na wielu listach „najlepszych w 2020 roku”. Drugi sezon Star Trek: Lower Decks również zadebiutuje jesienią w Paramount Plus.

Ostatni pojedynek

Oparty na prawdziwej historii (i książce Erica Jagera) The Last Duel opowiada XIV-wieczną opowieść o ostatnim procesie sądowym we Francji. Jodie Comer (wyglądająca zupełnie inaczej niż Eve) gra Marguerite de Carrouges, żonę rycerza Jeana de Carrouges (Matt Damon). Oskarża Jacquesa LeGrisa (Adam Driver) o gwałt, czemu zaprzecza. Król Karol VI (Ben Affleck) udziela im pozwolenia na rozstrzygnięcie sprawy w pojedynku, który zadecyduje, kto mówi prawdę. Aha, a jeśli jej mąż przegra pojedynek, Marguerite zostaje spalona na stosie za składanie fałszywego świadectwa. Ridley Scott wyreżyserował Ostatni pojedynek, który wejdzie do kin 15 października.

Łowca androidów: Czarny Lotos

To pierwszy zwiastun tej serii anime, który został właśnie ujawniony na Comic-Conie. Akcja Blade Runner: Black Lotus rozgrywa się w Los Angeles w 2032 roku – czyli mniej więcej w połowie drogi między filmem Harrisona Forda Blade Runner a sequelem Ryana Goslinga. Replikantka o imieniu Elle (Jessica Henwick w wersji anglojęzycznej i Arisa Shida w wersji japońskiej), znana również jako Black Lotus, ma specjalne moce i jest ścigana przez przerażających ludzi. Angielska wersja Blade Runner: Black Lotus, wyreżyserowana przez Shinjiego Aramaki i Kenjiego Kamiyamę, pojawi się na Adult Swim, a japońska wersja pojawi się na Crunchyroll tej jesieni.

UFO

JJ Abrams jest producentem wykonawczym tego czteroczęściowego serialu dokumentalnego, który według Showtime będzie badał „niepokojące teorie na temat, który niedawno trafił na nagłówki ogólnokrajowe”, a mianowicie artykuł w New York Times z 2017 r. o tajnym programie UFO w Departamencie Obrony. UFO debiutuje w Showtime 8 sierpnia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android