Niesamowita sztuczka YouTube: po prostu oglądaj filmy za darmo

Niesamowita sztuczka YouTube: po prostu oglądaj filmy za darmo

Znasz już wskazówkę? Na YouTube można oglądać wiele filmów i seriali za darmo, legalnie, a nawet na wszystkich platformach – Mac, PC, iPhone, Android itp. Ale żeby móc oglądać filmy za darmo, trzeba w tym kraju zastosować mały trik .

Wersja: różna

Języki Niemiecki

Od 2018 roku użytkownicy YouTube w USA mają dostęp do szerokiej gamy bezpłatnych filmów i seriali. W rzeczywistości są one bezpłatne i są tylko na krótko i od czasu do czasu przerywane reklamami – cena darmowej oferty, że tak powiem. Niestety usługa nie dotarła jeszcze do Niemiec, w Niemczech filmy można jedynie kupić lub wypożyczyć i na próżno szukać darmowej oferty.

Darmowe filmy YouTube w USA: W ten sposób otrzymujesz darmowe treści w tym kraju

Do oferty można jednak dotrzeć również z Europy, Nie potrzebujesz do tego amerykańskiego konta użytkownika na YouTube, działa to również bez żadnych problemów z niemieckim kontem (Oglądaj bezpłatne filmy i seriale na YouTube). Potrzebujemy jednak do tego tak zwanego połączenia VPN (Virtual Private Network). Takie połączenie i związana z nim usługa VPN pozwala nam na bezproblemowy dostęp do amerykańskiej oferty YouTube, ponieważ serwer zakłada, że ​​znajdujemy się w USA i świat darmowych filmów YouTube jest dla nas otworem.

A tak wygląda sekcja na YouTube, gdy uzyskujemy do niej dostęp przez VPN (źródło obrazu: GIGA, zrzut ekranu)

Zazwyczaj koszt Usługi VPN niewielka miesięczna lub roczna kwota (przegląd aktualnych kampanii VPN), ale prawie wszyscy dostawcy mogą być również testowani przez 30 lub więcej dni bezpłatnie, na przykład NordVPN. Dają gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Jeśli nie jesteś zadowolony, po prostu anuluj i poproś o zwrot pieniędzy (patrz NordVPN).

Ale są też całkowicie darmowi dostawcy VPN, w tym miejscu należy wspomnieć o ProtonVPN ze Szwajcarii. Oferuje tylko 3 lokalizacje serwerów, ale Stany Zjednoczone są uwzględnione – więc nasza sztuczka działa (patrz ProtonVPN). Są też rozszerzenia przeglądarki, takie jak TouchVPN, odpowiednie do testowania bez zobowiązań i bez rejestracji (patrz TouchVPN dla Chrome). Na dłuższą metę polecamy jednak „prawdziwą” sieć VPN z rejestracją.

Czy oferta filmowa z YouTube jest tego warta?

A co warto zobaczyć i co jeszcze warto wziąć pod uwagę? Co zrozumiałe, filmy trzymane są w oryginale, czyli głównie lub wyłącznie w języku angielskim. Można jednak dodać napisy. Chociaż jest również w języku angielskim, jest idealny do poszerzania i ćwiczenia umiejętności językowych. Jeśli wolisz oglądać zsynchronizowane filmy, trafiłeś w złe miejsce.

Wolisz płacić za filmy? Nasza kontrola głównych dostawców transmisji strumieniowej:

Oczywiście najnowszych filmów nie można zobaczyć, ale oferta jest byle jaka. Jest tam sporo perełek. Na przykład były już dostępne w zeszłym roku (mały fragment, wybór może się zmieniać w kółko):

Autostopem przez galaktykę (2005) Samotny upadek Benjamina Buttona (2008) Terminator (1984) Drużyna A (2010) Pociąg do Busan (2016) – Wskazówka redaktora: Akcja zombie z Korei PołudniowejRonin (1998) Bitwa o Anglię (1969)

Jeśli nie widziałeś jeszcze tych i innych tytułów, możesz zajrzeć do YouTube za darmo i przeglądać do woli.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android