Niesamowita oferta: kupon Amazon o wartości 5 € i ryczałtowa opłata za czasopisma za darmo

Niesamowita oferta: kupon Amazon o wartości 5 € i ryczałtowa opłata za czasopisma za darmo

W samą porę na rozpoczęcie sezonu świątecznego przygotowaliśmy dla Readly świetną ofertę — ku uciesze wszystkich, którzy wolą czytać czasopisma w formie cyfrowej. Aplikacja zapewnia dostęp do ponad 5000 czasopism, które możesz czytać na smartfonie lub tablecie bez marnowania papieru. Możesz bezpłatnie testować usługę przez 2 miesiące, a także otrzymasz kupon o wartości 5 euro na Amazon.

Wersja: 2.2.7

Języki niemiecki

Platformy: Android

Ready 2 miesiące za darmo: czytaj czasopisma w sposób zrównoważony

Życie jest różnorodne. Czasami nosisz czarny, czasami niebieski, czasami brązowy. A czasami patrzysz na „Bunte”, czasami na „Self is the man”, a czasami na „PC Games Hardware”. Gotowo to coś takiego jak Spotify lub Netflix dla czasopisma. Za miesięczną opłatę otrzymujesz dostęp do wydania cyfrowe liczne czasopisma niemieckie i międzynarodowe – łącznie ponad 5000 tytułów. Za pośrednictwem Freenet (dawniej Mobilcom-Debitel) masz teraz możliwość przetestowania popularnej ryczałtowej stawki czasopisma przez 2 miesiące całkowicie bezpłatnie (sprawdź ofertę na Freenet). Ponadto Amazon ma kupon o wartości 5 euro, co sprawia, że ​​ta oferta jest absolutnie oczywista!

Do oferty Readly we Freenet

Readly można anulować co miesiąc. Kupon Amazon zostanie wysłany około 40 dni po złożeniu zamówienia. Warunkiem wysłania vouchera jest aktywna, nieanulowana umowa w ciągu pierwszych 40 dni od złożenia zamówienia. Jeśli nie chcesz już korzystać z Readly po 2 bezpłatnych miesiącach, powinieneś zrezygnować najwcześniej po 40 dniach.

Oferta Readly w skrócie:

2 miesiące za darmo Następnie 9,99 euro miesięcznie 5-euro kupon Amazon jako bonus Można anulować co miesiąc z 14-dniowym wyprzedzeniem Nieograniczony dostęp z 5 profilami jednocześnie Oto nasz test aplikacji Readly

Co otrzymujesz z subskrypcją Readly?

Nieograniczony dostęp do bieżących numerów, a przede wszystkim starszych numerów tysięcy czasopism. Są to między innymi:

Technologia: Chip, PC Welt, Android Welt, iPhone-Bibel, Gry na PC, Sprzęt do gier na PC, GameStar, GamePro, MMore, N-Zone, …
Styl życia: Zdrowie mężczyzn, zdrowie kobiet, Rolling Stone, Foodie, Joy, Jolie, For Her, Vegan Magazine, …
Majsterkowanie i gotowanie: Zrób to sam, zrób to sam, patchwork i szycie, mój magiczny garnek, …
Sport: Sport Bild, Revier Sport, Power Wrestling, Golf Magazine, Wanderlust, …
Finanse: euro, giełda internetowa, …
Nauki ścisłe: Spektrum mózg&umysł, obraz nauki, …
Polityka: Time, The European, Vice, Newsweek, The Atlantic, …
Automatyczny: Auto Bild, Auto Motor Sport, elektro auto mobil, Auto-Zeitung …

nielimitowane-czasopisma-na-tablecie-lub-smartfonie-hd-89873.mp4

Czasopisma można czytać na smartfonach, tabletach oraz w przeglądarce internetowej na komputerze. Wiele czasopism oferuje spersonalizowany widok poszczególnych artykułów na smartfonach. Oczywiście możesz także udostępnić wybrane czasopisma w aplikacji w trybie offline i czytać je w drodze bez połączenia z internetem.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android