Najnowszy iPad Air z procesorem M1 i rozszerzoną pamięcią 256 GB kosztuje 70 USD

Najnowszy iPad Air z procesorem M1 i rozszerzoną pamięcią 256 GB kosztuje 70 USD

To oficjalnie Weekend z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day). Czas na rozpalenie grilla, wrzucenie drinków do lodówki i zajęcie się kilkoma gorącymi ofertami. Przez cały tydzień omawialiśmy wyprzedaże i rabaty z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day), a na sobotę mamy kilka nowych. Po pierwsze, najnowszy iPad Air firmy Apple z rozszerzoną pamięcią 256 GB spadł do 679 USD w Amazon. Ta zniżka w wysokości 70 USD to najlepsza cena od ponad miesiąca dla tej konfiguracji. Jeśli nie uważasz, że potrzebujesz dodatkowej przestrzeni dyskowej, model 64 GB kosztuje 569,99 USD (około 30 USD zniżki) w Amazon i Walmart. Chociaż 256 GB zapewnia, że ​​nie zabraknie Ci miejsca zbyt szybko. Ta najnowsza generacja iPada Air wygląda bardzo podobnie do poprzedniego modelu z 2020 roku, ale została znacznie zwiększona dzięki pożyczeniu tego samego procesora M1 z modeli iPada Pro i MacBooków klasy podstawowej. Air jest szybki, ma świetny czas pracy na baterii, a jego 10,9-calowy ekran wygląda świetnie. Chociaż ma ten sam procesor, co droższy iPad Pro, używa Touch ID wbudowanego w przycisk boczny zamiast Face ID i nie ma ProMotion do płynniejszego przewijania. Jednak ta zniżka pomaga dalej oddzielić 256 GB Air od bazowego 128 GB iPada Pro, który zwykle kosztuje 799 USD – co czyni go lepszą wartością dla większości ludzi. Przeczytaj naszą recenzję.

2022 iPad Air (Wi-Fi)

Najnowszy iPad Air zachowuje przeprojektowaną wersję iPada Pro z modelu 2020, ale rezygnuje z procesora A14 Bionic na rzecz błyskawicznego chipa M1 firmy Apple. Jest również dostępny w jednym z pięciu kolorów i może pochwalić się przednim aparatem 12 MP z obsługą funkcji Apple Center Stage. Cudem, jeśli chcesz teraz kupić konsolę Xbox Series X, masz wiele opcji. Możesz go kupić w Costco lub bezpośrednio od firmy Microsoft, a jeśli masz szczęście, możesz go znaleźć w lokalnym Best Buy — ale to nie są oferty. Bieżąca umowa w rodzinie Xbox polega na tym, że Antonline oferuje darmowy dodatkowy kontroler do wyboru przy zakupie Xbox Series S w cenie 299,99 USD. To normalna cena sprzedaży małej konsoli, a dodatkowy gamepad o wartości do 69,99 USD za darmo. Xbox Series S to świetna mała konsola, jeśli nie masz nic przeciwko cyfrowemu pudełku, które ma rozdzielczość 2560 x 1440 QHD. Jasne, jest trochę oszczędny pod względem pamięci masowej, z wbudowanym 512 GB, ale jest idealny do Xbox Game Pass i przesyłania strumieniowego gier. Dodatkowo, dzięki tej ofercie, możesz wybierać spośród czarnych, białych, czerwonych, niebieskich i żółto-zielonych kontrolerów — nawet przezroczystej, przydymionej, specjalnej edycji z okazji 20-lecia (która jest, nawiasem mówiąc, właściwym wyborem). Ta oferta obowiązuje do 7 czerwca lub do wyprzedania. Przeczytaj naszą recenzję.

Xbox Series S z bezpłatnym dodatkowym kontrolerem

Xbox Series S jest mniejszy niż Xbox Series X z obsługą 4K, ale nadal może obsługiwać te same gry cyfrowe – aczkolwiek w rozdzielczości 2560 x 1440 QHD. Oferta Antonline na konsolę z bezpłatnym dodatkowym kontrolerem pozwala zaoszczędzić od 59,99 do 69,99 USD w zależności od wybranego gamepada. Jeśli nie chcesz czekać do lipca na nadchodzący Pixel 6A Google i jesteś klientem T-Mobile lub Sprint, możesz kupić Pixel 6 lub Pixel 6 Pro za 150 USD zniżki od Best Buy z aktywacją. Ta umowa obniża cenę Pixela 6 do 459,99 USD – tyle samo, co bardziej budżetowego 6A – a Pixel 6 Pro kosztuje teraz 749,99 USD. Obie oferty wymagają aktywacji w T-Mobile lub Sprint, ale możesz zapłacić za nie z góry lub w miesięcznych ratach. Podczas gdy rodzeństwo Pixel 6 miało problemy z aktualizacjami oprogramowania, nadal mają jedne z najlepszych aparatów w smartfonie – i prawdopodobnie jedne z najlepszych telefonów z Androidem. Pixel 6A pożyczy procesor Google Tensor, gdy pojawi się latem, ale ulepszone kamery pozostają wyłącznie w najwyższej jakości Pixels. Przeczytaj naszą recenzję.

Google Pixel 6

Google Pixel 6 to nowy podstawowy model najnowszego flagowca Google. Jest wyposażony w procesor Google Tensor, 8 GB pamięci RAM i tylny aparat z 50 megapikselami w przypadku głównego szerokokątnego i 12 megapikseli w przypadku ultraszerokiego.

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro to większe rodzeństwo najnowszego duetu Pixel, z 6,7-calowym ekranem, 12 GB pamięci RAM i trzecim aparatem z 4-krotnym teleobiektywem i rozdzielczością 48 megapikseli. Lenovo Chromebook Duet utrzymał status jednego z naszych ulubionych budżetowych Chromebooków, chociaż pod koniec 2021 r. pojawił się nowszy model z wyższą ceną, co przyniosło pewne kompromisy. Ten nowy model to Chromebook Duet 5, który stał się nieco bardziej wyrafinowany dzięki 13,3-calowemu ekranowi dotykowemu OLED i nowej cenie około 500 USD. Ekran jest świetny, klawiatura jest znowu bardzo dobra i ma długą żywotność baterii. Ale to trochę inna gra, gdy jest o 200 USD więcej niż jej poprzednik. Teraz możesz kupić Lenovo Chromebook Duet 5 za znacznie bardziej przyzwoite 379 USD w Best Buy. Ta zniżka w wysokości 120 USD na model z 8 GB pamięci RAM i 128 GB SSD znacznie ułatwia przeoczenie niektórych jego wad — takich jak brak uwierzytelniania biometrycznego i brak dołączonego pióra. Zaoszczędzone pieniądze zawsze sprawiają, że wszystko wygląda lepiej, mam rację? Przeczytaj naszą recenzję.

Dorzuć jeszcze kilka ofert na grilla:

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android