Najlepsze słuchawki Bluetooth: 4 dobre modele nauszne

Najlepsze słuchawki Bluetooth: 4 dobre modele nauszne

Słuchawki nauszne i nauszne są również znane jako słuchawki z pałąkiem na głowę lub potocznie jako „duże słuchawki”: ich obudowy znajdują się na uszach lub całkowicie je zakrywają. Kanał słuchowy pozostaje wolny. Z aktywną redukcją szumów (ANC) lub bez – przedstawiamy wybór najlepszych modeli z bezprzewodowym połączeniem przez Bluetooth.

Teufel Real Blue NC

Wskazówka GIGA Uczciwa cena i dobry sprzęt: Teufel Real Blue NC (spójrz na Teufela) to rozsądna decyzja. Od razu spodobała mi się muzyka i regulacja głośności z wielokierunkowym przyciskiem sprzętowym, który wygląda jak malutki Drążek sterowy działa. Uczy się tego szybko i precyzyjnie.

Teufel Real Blue NC: schowany w dołączonym etui, aby zaoszczędzić miejsce (Źródło zdjęcia: GIGA)

Notatka z 21.09.2022 r.: Ekskluzywny rabat! W Teufel możesz być na bieżąco 30 Euro zaoszczędź na zakupie, jeśli użyjesz kodu rabatowego w koszyku N4N-8Z3E-ET6 wykupuje. Minimalna wartość zamówienia to 300 euro. Voucher jest ważny do 25 września 2022 r. – jeśli jesteś zainteresowany, spiesz się.

Do oferty: Real Blue NC w Teufel

Jakość dźwięku jest dobra, muzyka nabiera mocy dzięki nacisk w zakresie basów odtwarzać nagranie Dla niektórych gatunków mam zatem w diabeł aplikacja użył korektora, aby nieco cofnąć bębny basowe. Hałas w tle z włączonym Redukcja szumów (ANC) prawie niesłyszalny. Izolacja akustyczna jest solidna, ale nie na poziomie najlepszych modeli w tej dyscyplinie. Dotyczy to również komfort noszenia: Może trochę za ciasny dla dużych głów, ale zdecydowanie nadaje się na dłuższe podróże pociągiem. Projekt nie jest ani progresywny, ani szlachetny – i tak mi się podoba. Po prostu niepozorne, być może nieco zbyt niezgrabnie wyglądające słuchawki w podróży, które są solidnie zbudowane i można je złożyć, aby zaoszczędzić miejsce.

Zalety:

Dobra jakość dźwięku z mocnym basem. Obsługuje wielopunktowy Bluetooth. Długa żywotność baterii. Łatwy w użyciu minijoystick

Niedogodności:

Trochę nieporęczny z wyglądu

Sony WH-1000XM5

Które słuchawki nauszne z ANC są w rzeczywistości najlepsze na świecie? Jeśli to zależy ode mnie, to obecnie jest to on Sony WH-1000XM5 (spójrz na MediaMarkt).

Sony WH-1000XM5 (źródło obrazu: GIGA)

Sony WH-1000XM5

Sony WH-1000XM5

Cena może być teraz wyższa. Cena od 23.09.2022 07:25

Bezpośredni poprzednik (Sony WH-1000XM4, patrz raport z testu GIGA) już ustawił wysoko poprzeczkę konkurencji. WH-1000XM5 pewnie podąża tymi śladami i pokazuje Najwyższa wydajność pod względem jakości dźwięku, redukcji szumów i funkcjonalności. Poza tym drobiazgiem, że nowe słuchawki nie są już składane, drobiazg został zoptymalizowany w każdym punkcie. kto to Najlepsze z najlepszych zdecydowanie powinien umieścić Sony WH-1000XM5 na liście życzeń.

Zalety:

Bardzo dobra jakość dźwiękuDoskonała redukcja szumów (ANC)Liczne funkcje (wielopunktowa, adaptacyjna redukcja szumów)

Niedogodności:

Nie składany Stosunkowo drogi

Apple AirPods Max

Według Stiftung Warentest wśród bezprzewodowych słuchawek nausznych są Apple AirPods Max (widok na Amazon) jeden z najlepszych modeli (wydanie 11/2021). Przede wszystkim jakość dźwięku była w stanie przekonać testerów: dźwięk jest genialny i niezniekształcony, a punktacja z mocnym basem – to ostatecznie prowadzi do ogólnej oceny 1,9 (“dobry”). Słabymi punktami są wysoka waga i przeciętna żywotność baterii w porównaniu do konkurencji (ok. 22:30 godzin na jednym ładowaniu).

Apple AirPods Max: szlachetny, ciężki i drogi. (Zdjęcie: GIGA)

Apple AirPods Max teraz od 491,89 € w Amazon

Cena może być teraz wyższa. Cena od 23.09.2022 06:28

Ocena GIGA: zasłużone zwycięstwo Apple w testach – AirPods Max z pewnością nie przebijają cen, ale mają dobry (3D) dźwięk, Starkem Redukcja Hałasuszlachetniejszy jakość wykonania i głębszą integrację z Jabłko-Welt (np. funkcja wyszukiwania z aplikacją „Gdzie jest?” i szybkie przełączanie się między graczami) oferujące wiele korzyści. Brakuje gniazda do podłączenia kabla słuchawkowego, AirPods Max są przeznaczone tylko do bezprzewodowego użytkowania przez Bluetooth – niepotrzebne ograniczenie.

Zalety:

Bardzo dobra jakość dźwięku Doskonała redukcja szumów (ANC) Najwyższa jakość przetwarzania Idealna dla użytkowników Apple

Niedogodności:

Ciężkie i nie składane Stosunkowo drogie

Powinieneś więc używać również tych bardzo dobrych alternatywy Rozważmy Sony WH-1000XM4 (test GIGA) i słuchawki Bose 700 (test GIGA). W wyższej klasie słuchawek nausznych góra jest gęsto zajęta.

Beyerdynamic Amiron Wireless

Od dziesięcioleci profesjonalni muzycy ufają małej firmie z Heilbronn o nazwie Beyerdynamic. Bezprzewodowy topowy model Amiron bezprzewodowy (sprawdź w Beyerdynamic) w niczym nie ustępują słuchawkom studyjnym pod względem jakości dźwięku i komfortu noszenia.

Beyerdynamic Amiron Wireless (Herstellervideo)

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Beyerdynamic Amiron® Kopfhörer

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Beyerdynamic Amiron® Kopfhörer

Cena może być teraz wyższa. Cena od 22.09.2022 18:35

Cechą szczególną jest personalizacja dźwięku, w której słuchawki dostosowują się do zdolności słuchowych użytkownika. słyszane tłumienie szumów Nie do sprzętu. Amiron Wireless jest sterowany za pomocą pola dotykowego na prawym nauszniku – do tego trzeba się trochę przyzwyczaić. W sumie jedne z najdroższych słuchawek Bluetooth na rynku, ale szczególnie jeśli chodzi o przyjemne słuchanie w domu opłacony w całości.

Zalety:

Znakomite właściwości dźwięku, pokazuje wszystkie szczegóły nagrań Obsługuje aptX, aptX HD, aptX LL i AAC Przetwarzanie i komfort noszenia są doskonałe

Niedogodności

Trochę za ciężki (400 g) Brak tłumienia hałasu Wysoka cena, szczególnie technicznie identyczna wersja „Miedziana” sprawia, że ​​portfel płacze

Tak wybraliśmy rekomendacje

Pasjonuję się słuchawkami od ponad 20 lat i sam wypróbowałem prawie wszystkie omawiane tutaj słuchawki Bluetooth. W przypadku niektórych produktów znajdziesz również szczegółowe raporty z testów GIGA, które są powiązane z odpowiednim modelem. Próbki testowe zostały nam udostępnione przez producentów. Prezentowane są tu również aktualne i popularne modele słuchawek, które otrzymały szczególne uznanie prasy i klientów i dlatego są polecane do zakupu.

Jak testujemy w GIGA i dlaczego zaufaj naszemu osądowi wyjaśniliśmy tutaj:

Więcej wskazówek i informacji na temat słuchawek znajdziesz w naszych poradnikach:

GIGA poleca

Porady dotyczące zakupu słuchawek w GIGA

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android