Najlepsze etui na Apple Watch Series 9

Najlepsze etui na Apple Watch Series 9

Najnowszy Apple Watch ma te same imponujące parametry wytrzymałości co ubiegłoroczny model, ale to nie znaczy, że nie można dodać dodatkowej ochrony. Zachowaj swoje urządzenie w nieskazitelnym stanie dzięki jednemu z najlepszych dostępnych etui na Apple Watch Series 9. Te niepozorne dodatki mogą chronić Twoje urządzenie przed przypadkowymi uderzeniami, zadrapaniami i szkodliwymi uderzeniami.

Najlepsze etui na Apple Watch Series 9

Najlepsze etui na Apple Watch Series 9 to takie, które wygodnie leży na nadgarstku i nie pogarsza komfortu użytkowania. Przejrzyj nasze najlepsze produkty i znajdź styl, który najlepiej pasuje do Twoich osobistych preferencji, niezależnie od tego, czy szukasz czegoś nieporęcznego, błyszczącego, czy tak cienkiego, jak to możliwe. Warto zauważyć, że Apple Watch Series 9 ma te same wymiary co Series 8, więc jeśli masz starszy etui będzie nadal kompatybilne z nowym urządzeniem. Podobnie, chociaż mamy dedykowaną listę najlepszych etui na Apple Watch Series 8, wszystkie poniższe opcje będą działać z obydwoma urządzeniami. Jeśli jednak używasz Apple Watch Ultra, będziesz musiał kupić dedykowane etui do Apple Watch Ultra, ponieważ urządzenie jest znacznie większe niż seria 9.

Spigen Thin Fit: najlepsze etui na Apple Watch Series 9

Kaitlyn Cimino / Android Authority Etui Spigen Thin Fit na Apple Watch nie jest nowością na scenie akcesoriów i to dobrze. Ta sprawdzona opcja pochodzi od renomowanej marki. Przetestowaliśmy nawet tę sprawę wewnętrznie i uzyskaliśmy pozytywne wyniki. Jest łatwy w montażu i zapewnia dużą ochronę bez obciążania nadgarstka. Można go także łatwo założyć i zdjąć, gdy nie chcesz mieć dodatkowej objętości. Spigen Thin Fit do Apple WatchSpigen Thin Fit do Apple WatchZalecane przez AASpigen Thin Fit do Apple Watch Trwała ochrona obudowy • Łatwa instalacja • Precyzyjne wycięcia na Digital Crown Etui ochronne, z którego możesz zrezygnować w ciągu kilku sekund. Etui Spigen Thin Fit to niezawodne etui na Apple Watch w stylu zderzaka dla każdego, kto potrzebuje wygodnej ochrony, która można szybko usunąć.

YMHL 2-Pack: Kolejna niedroga opcja

Zestaw 2 etui na Apple Watch YMHLNiezwykle przystępna opcja, YMHL 2-Pack oferuje użytkownikom etui oraz etui zapasowe za nieco ponad pięć dolarów. Etui, dostępne w kolorze czarnym lub przezroczystym, można założyć na zatrzask, podobnie jak Spigen Thin Fit, a także zawierają zabezpieczenie ekranu ze szkła hartowanego. Cienkie i wrażliwe na dotyk twarde zabezpieczenia ekranu 9H nie wpływają na natywny ekran dotykowy urządzenia, ale chronią wyświetlacz przed zarysowaniami. Tymczasem etui przypominające zderzak chronią boki zegarka przed przypadkowymi uderzeniami.

Seria Elkson Quattro 2.0 dla Apple Watch: opis zoptymalizowany pod kątem SEO

Etui Elkson Apple Watch w kolorze militarnej zieleni.Odporny na wstrząsy i zarysowania TPU sprawia, że ​​Elkson Quattro 2.0 jest jedną z najlepszych wytrzymałych opcji dla Apple Watch Series 9. Dzięki podwyższonej ramce chroniącej twarz urządzenia, wsuwana obudowa zegarka jest zaprojektowana tak, aby wytrzymać upadki i uderzenia , zadrapania i inne. Jednocześnie jest lekki i miękki w dotyku, zapewniając wygodę i amortyzację. Dzięki dokładnemu dopasowaniu i precyzyjnym wycięciom nie zakłóca komfortu użytkowania ani nie wpływa na użyteczność urządzenia

Spigen Rugged Armor: kolejne wytrzymałe etui na Apple Watch Series 9

Etui Spigen Rugged Armor to najlepsze wytrzymałe etui na Apple Watch od niezawodnej marki.Kaitlyn Cimino / Android Authority Niedowiarstwem byłoby nie wspomnieć o drugiej opcji od Spigen; firmowe etui Rugged Armor na Apple Watch. Znacznie grubszy niż wspomniany powyżej Thin Fit, ten pick dodaje dodatkowej masy, aby zapewnić dodatkową ochronę. Jest odporny na zarysowania i amortyzuje wstrząsy, dostępny w wielu kolorach i często sprzedawany za prawie połowę ceny. We własnym zakresie stwierdziliśmy, że jest on bardzo skuteczny i tylko nieznacznie mocniejszy niż inne opcje.

Ultracienkie etui dla osób dojeżdżających do pracy: najlepsze etui na Apple Watch Series 9 zapewniające prywatność

Ultracienki zegarek Apple zapewniający prywatność w podróżyPodobnie jak wszystkie opcje na tej liście, etui Commuter chronią Apple Watch Series 9 przed codziennym zużyciem. Jednak w przeciwieństwie do innych, te etui chronią również Twoje urządzenie przed błądzącymi oczami. Dzięki specjalnie zaprojektowanej osłonie ekranu ultracienka obudowa uniemożliwia odczytanie ekranu zegarka pod innym kątem niż kąt użytkownika. Oznacza to, że Twoje powiadomienia, SMS-y i zbiory danych są prywatne niezależnie od tego, gdzie nosisz zegarek.

Goton 2-Pack: najlepsze etui na Apple Watch Series 9 w kategorii bling

Ozdobione kryształkami modele Goton to najlepsze etui na Apple Watch Series 9, które dodają blasku Twojemu urządzeniu.Etui na zegarki Gotona nie będą dla każdego. Zamiast ograniczać się do ochrony, zapewniają także blask. Etui w kształcie zderzaka, ozdobione pierścieniem dżetów, są dostępne w różnych metalicznych wykończeniach, idealnych dla każdego, kto chce ozdobić swoje urządzenie. Są efektowne i kobiece, ale także w pełni funkcjonalne, jeśli chodzi o ochronę urządzeń noszonych przez użytkowników przed przypadkowymi uszkodzeniami. Etui zawierają nawet wbudowane zabezpieczenia ekranu, które chronią wyświetlacze użytkowników przed zarysowaniami.

GZ GZHISY 3-pak: najlepsze etui w stylu paska na Apple Watch Series 9

Trzypak GZ GZHISY to konstrukcja unibody z obudową Apple Watch Series 9 i paskiem w jednym.Kaitlyn Cimino / Android Authority Jeśli prosta obudowa nie wydaje się wystarczająca, te modele unibody oferują kompleksowe rozwiązanie Twoich potrzeb w zakresie akcesoriów. Silikonowa konstrukcja dopasowuje się do obudowy zegarka z precyzyjnymi wycięciami na cyfrową koronę. Następnie rozciąga się wokół nadgarstków użytkownika za pomocą standardowego paska sportowego i metalowego zapięcia. Jest wygodny, trwały i łatwy w montażu. Ponadto etui są dostępne w wielokolorowych opakowaniach po trzy sztuki, dzięki czemu możesz urozmaicić swój wygląd.

Hasdon 12-Pack: Najlepszy, niedrogi wielopak

12-paków Hasdon to najlepsze, niedrogie etui na Apple Watch Series 9.Aby zapewnić ochronę przy ograniczonym budżecie, ten 12-pak firmy Hasdon oferuje wszechstronność w atrakcyjnej cenie. Za mniej niż 20 dolarów każde opakowanie zawiera kilkanaście etui w stylu zderzaków. Do każdego z 12 etui dołączona jest osłona ekranu ze szkła hartowanego. Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa zegarka, pakiety są dostępne w dwóch kombinacjach kolorystycznych, pełnych atrakcyjnych opcji, które dodadzą Twojemu urządzeniu dodatkowego uroku.

Często zadawane pytania

Czym różni się Apple Watch Series 8 od Series 9? Największą różnicą pomiędzy Apple Watch Series 8 i Series 9 jest ulepszony chipset nowego modelu, który znacznie poprawia komfort użytkowania. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym dedykowanym przewodniku dotyczącym Apple Watch Series 8 i Series 9. Kiedy pojawił się Apple Watch Series 9? Apple Watch Series 9 wylądował 12 września 2023 r. Jaki jest największy rozmiar Apple Watch Series 9? Największy model Apple Watch Series 9 ma 45 mm. Apple Watch Ultra i Ultra 2 są dostępne w wersji 49 mm.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android