Mega pakiet Google w o2: Pixel 7 Pro w najlepszej cenie i Chromebook za darmo

Mega pakiet Google w o2: Pixel 7 Pro w najlepszej cenie i Chromebook za darmo

Jeśli szukasz Pixela 7 Pro z umową, powinieneś rzucić okiem na „Android Specials” na o2. Obecnie możesz otrzymać flagowy smartfon od Google, w tym ryczałtową opłatę za całą sieć i SMS-y, a także rosnący wolumen danych 25 GB 5G po absolutnie okazyjnej cenie. Na górze jest też darmowy Chromebook Asus. Zrobiliśmy matematykę i ujawniliśmy, dlaczego ta oferta jest tego warta.

Google Pixel 7 Pro i Chromebook w pakiecie taryfowym w o2

Google ma z tym Pixela 7 Pro dostarczył absolutnie topowy smartfon z doskonałymi funkcjami. W o2 możesz teraz dostać to razem z taryfą „Mobile M” za 49,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę na o2). Za dodatkową płatność i wysyłkę pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 53,99 euro, cena połączenia jest zniesiona. Specjalna rzecz o Taryfa 5G to moje 25 GB jest to, że ilość danych automatycznie o 5 GB rocznie zwiększona (maksymalnie do 125 GB). Ale to nie wszystko: jest kompaktowy na krótki czas Asus Chromebook o wartości 399 euro za darmo Ponadto! Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego oferta jest naprawdę mocną okazją.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć mobilna M: o2
25+ GB Wolumen danych 5G (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym wolumen danych zwiększa się automatycznie o 5 GB co 12 miesięcy
24 Zabawa Minimalny okres wypowiedzenia, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia

Pixel 7 Pro z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
49,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.253,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 719,99 euro (telefon komórkowy), 399 euro (Chromebook)

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń i bonusy) 134,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
5,62 Euro

Do oferty w o2

The Google Pixel 7 Pro z 128 GB i 12 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 719,99 euro. Sugerowana cena detaliczna Chromebooka Asusa wynosi 399. Jeśli odejmiesz te wartości od całkowitych kosztów w okresie minimalnym 24, pozostanie 134,76 euro dla taryfy. Odpowiedni 5,62 euro miesięcznie – wyjątkowo niska cena za oferowane wykonanie. Bez sprzętu taryfa kosztuje 32,99 euro miesięcznie (zobacz w o2). Otrzymujesz więc absolutnie najlepszy pakiet w bezkonkurencyjnej cenie – oferta jest ważna tylko przez kilka dni.

Co oferuje Google Pixel 7 Pro?

Smartfon jest ze mną 120 Hz-Wyświetlacz AMOLED, procesor Tensor-G2, 50-MP-Aparat i 5000 mAh-Bateria, którą można szybko naładować z mocą 30 watów, najnowocześniejsza. Dzięki certyfikacji IP68 jest odporny na wodę i kurz, a oprócz zwykłego aparatu oferuje teleobiektyw i obiektyw szerokokątny oraz funkcję ładowania bezprzewodowego.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android