MediaMarkt nokautuje topowy smartfon Xiaomi taryfą w absurdalnej cenie

MediaMarkt nokautuje topowy smartfon Xiaomi taryfą w absurdalnej cenie

Xiaomi 12T, w tym ryczałtowa opłata za całą sieć i 5 GB danych, jest obecnie dostępny w świecie taryf MediaMarkt za mniej niż 13 euro miesięcznie. Flagowy smartfon z umową Vodafone dostajesz więc taniej niż bez. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto strajkować.

MediaMarkt: Xiaomi 12T z taryfą tańszą niż bez

Xiaomi 13 prawie nie pojawia się na rynku, gdy ceny poprzednika, który wciąż jest bardzo silny, spadają. Możesz to zrobić Xiaomi 12T z pamięcią 256 GB, w tym również Allnet-Flat 5 GB ilość danych w Vodafone-Główne teraz w Sklep z urządzeniami AGD Świat taryf za jedyne 12,99 Euro sprowadzić miesiąc. Istnieje jednorazowa opłata w wysokości 40,99 euro za dodatkową płatność i połączenie oraz 4,95 euro za wysyłkę. To wyjątkowo niska cena jak na topowego smartfona, o czym świadczy nasza poniższa kalkulacja. Jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś się pospieszyć, ponieważ oferta jest ważna tylko do godz 8 maja 2023 (godz. 9:00).

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Vodafone
Taryfa: Freenet zielony LTE
5 GB LTE– Ilość danych (maks. 21,6 MBit/s) Opłata ryczałtowa Allnet, koszt SMS-a 19 centów Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi 12T z umową w sieci Vodafone: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
12,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe)
357,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 400 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń) -42,30 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-1,76 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealo, Xiaomi 12T kosztuje obecnie co najmniej 400 euro łącznie z wysyłką. Z umową z MediaMarkt płacisz łącznie 357,70 euro po minimalnym okresie 24 miesięcy, czyli mniej. Nawet jeśli nie potrzebujesz taryfy 5 GB i chcesz tylko flagowca Xiaomi, oferta jest tego warta.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy niska cena również się sprawdzi. Ale nie martw się, jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale może być rozwiązana co miesiąc od początku 2022 roku.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Xiaomi 12T: co potrafi wysokiej klasy telefon komórkowy?

Zaznacz to Xiaomi 12T jest z pewnością 6,73-calowyWyświetlacz AMOLEDzdjęcia z szybko 120Hz powtórzone i rozwiązane w WQHD +. z Główny aparat 108 MP Z tyłu można nagrywać filmy 4K. Ponadto wysokiej klasy urządzenie ma ultraszerokokątny 8 MP, makro 2 MP i aparat do selfie 20 MP. Imponujące jest również wewnętrzne działanie: Xiaomi 12T polega na mocy Procesor MediaTek Dimensity 8100 Ultra, 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Telefon komórkowy ładuje się od zera do stu w błyskawicznym tempie 18 minut, w razie potrzeby bezprzewodowo.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android