Łańcuch do telefonów komórkowych dla iPhone, Samsung & Co.: 4 etui na telefony komórkowe do noszenia

Łańcuch do telefonów komórkowych dla iPhone, Samsung & Co.: 4 etui na telefony komórkowe do noszenia

W różnych kolorach, kształtach iz różnymi funkcjami – łańcuszki do telefonów komórkowych to dziesiątki. Ale które modele są warte zachodu dla smartfonów z systemem Android i iOS? W naszym szczegółowym poradniku przedstawiamy 4 rekomendacje.

W ostatnich latach obserwujemy coraz więcej osób korzystających ze swoich smartfonów z siecią komórkową ukośnie wokół ciała lub wokół szyi nieść. Chociaż początkowo ten trend był wyśmiewany, teraz jest normalny.

Ale które sieci telefonii komórkowej są naprawdę opłacalne przy nadpodaży? I czy możesz zwracać uwagę na zrównoważony rozwój nawet z takimi akcesoriami? Aby przewidzieć to drugie: tak, możesz Dzięki naszemu wyborowi pokażemy Ci, które sieci telefonów komórkowych są warte obejrzenia.

Drewniane akcesoria: Wszystko jest inne z etui na drobne

Łańcuchy do telefonów komórkowych Woodcessories to szykowna i przede wszystkim zrównoważona alternatywa (źródło zdjęcia: Woodcessories)

Wskazówka GIGA Zacznijmy od łańcucha telefonów komórkowych 2 w 1: Akcesoria drewniane (za 40 euro w Avocadostore) skupiła się na zrównoważonym rozwoju swoich produktów. Podczas gdy sznurek jest wykonany z bawełny (posiadającej certyfikat Oeko-Tex), pokrowiec wykonany jest z pszenicy i słomy i po zużyciu można go stosunkowo łatwo poddać recyklingowi. Kolejny plus: Materiał jest antybakteryjny. Z pokrowcem nie tylko robisz coś dobrego dla środowiska, ale także dla siebie.

Ale przejdźmy do przewagi 2 w 1, ponieważ łańcuch można usunąć w przypadku zmian. Więc jeśli nie masz ochoty nosić telefonu komórkowego, możesz z łatwością używać go bez opaski – Tak więc zmiana ma tutaj wiele znaczeń. Jedyna wada Woodcessories: Etui są przeznaczone wyłącznie do iPhone’ów.

Do oferty w Avocadostore

Caslord: Dla mocnego chwytu

Sieć telefonii komórkowej Caslord jest bardzo stabilna pomimo niskiej ceny (źródło zdjęcia: GIGA).Sieć telefonii komórkowej Caslord jest bardzo stabilna pomimo niskiej ceny (źródło zdjęcia: GIGA)

Wskazówka dotycząca ceny Jeśli nie chcesz inwestować dużych pieniędzy w sieć telefonii komórkowej, warto Sprawa Caslorda (zobacz na Amazonie). Kiedy otrzymaliśmy etui, od razu zauważyliśmy, że oczka na pasek były przykręcone do koperty. Telefon komórkowy jest więc bardzo bezpiecznie przymocowany do ciała. W przeciwieństwie do Woodcessories, Caslord oferuje łańcuchy telefonów komórkowych do różnych smartfonów (Android), my wybraliśmy taki, który pasuje do Google Pixel 6. Istnieje również wiele wariantów kolorystycznych dla różnych modeli.

Google Pixel 6 siedzi bardzo bezpiecznie w etui. Dodatkowo martw się Wzmocnienia na krawędziach oraz tylnym aparacie Dla większego bezpieczeństwa, jeśli telefon komórkowy spadnie na podłogę. Istnieją również elewacje dla przycisków bocznych, aby można było z nich dobrze korzystać. Do prawie 10 euro nie możesz się tutaj pomylić.

Popsockets: łańcuch telefoniczny 3 w 1

Etui Just Elegance + PopSockets Popgrip: Przewód można łatwo odłączyć (źródło zdjęcia: GIGA)

Testowane przez nas również: To Etui Just Elegance z uchwytem Popsockets firmy Popsockets za mniej niż 40 euro (patrz Amazon). Łączą się tutaj 3 praktyczne funkcje. Silikonowe etui chroni telefon, uchwyt typu popsocket z tyłu ułatwia trzymanie go jedną ręką, a (odłączany) przewód umożliwia noszenie go na szyi. rękaw, uchwyt i przewód można dowolnie łączyć, dzięki czemu istnieje wariant dla każdego stylu.

Wysuwany uchwyt popsockets można wymienić (źródło zdjęcia: GIGA)

Naszym zdaniem jakość wykonania jest dobra, a cena rozsądna. Dwa górne rogi etui są nieco grubsze, dzięki czemu szczególnie dobrze chronią przed uderzeniami, tak jak w przypadku powyższego etui Caslord. z wysuwana rączka firmy Pop Socket jest samoprzylepny, przykleja się w dowolnym miejscu z tyłu obudowy i jest całkowicie bezpieczny. Ale i tutaj mamy tę wadę, że sieć telefonii komórkowej jest dostępna tylko dla iPhone’ów.

Przędza morska: etui na telefon komórkowy na każdą okazję

Jedna osoba niesie etui na telefon komórkowy firmy Seegarn.Etui na telefon komórkowy firmy Seegarn oferuje miejsce na smartfon i inne kosztowności (źródło zdjęcia: Seegarn)

Jeśli nie chcesz spędzać wieków na szukaniu odpowiedniego łańcucha do telefonu komórkowego, a także chcesz przechowywać więcej w etui, etui na telefon komórkowy jest tego warte. Modelka z przędzy morskiej (zobacz w Avocadostore) ma 19 centymetrów wysokości i 10,5 centymetra szerokości, wystarczająco dużo miejsca na każdy smartfon i np. karty czy klucze. Cecha szczególna: etui na telefon komórkowy jest wykonane ręcznie z poliestru pochodzącego z recyklingu nad Jeziorem Bodeńskim. Tak szykowny, regionalny i zrównoważony.

Do oferty w Avocadostore

Sieci telefonii komórkowej: trend, który pozostanie (lub musi).

Szybki rozwój sieci telefonii komórkowej był od początku wyśmiewany i krytykowany. Różne artykuły opinii określają je jako „oznaki uzależnienia od telefonu komórkowego” (źródło: Stern), które sprawiają, że „wyglądamy trochę głupio” (źródło: Zeit). Myślę, że brakuje w tych artykułach dylemat kieszonkowej torebki: Sama często na próżno szukam kieszeni w spodniach, spódnicach i sukienkach. Zostały one odebrane osobom czytającym kobiety na przestrzeni dziejów, ponieważ ich obowiązkiem było przebywanie w pomieszczeniach. Nie było więc powodu, aby zabierali ze sobą przedmioty.

Struktury patriarchalne i kapitalistyczne również odcisnęły swoje piętno: przepełnione kieszenie spodni pozostawiają ciało odczytane jako kobieta już nie tak estetycznie efekt (słowo kluczowe: męskie spojrzenie) oraz brakujące lub za małe kieszenie w spodniach napędzają rynek torebek (szerzej: Deutschlandfunk, TAZ).

Jasne, sieć telefonii komórkowej nie jest rozwiązaniem problemu, to tylko obejście problemu, ale przynajmniej pozwala mi noś mój smartfon blisko ciałabez konieczności trzymania go w dłoni czy zabierania ze sobą torebki. Ale to oczywiście nie oznacza, że ​​łańcuszki do telefonów komórkowych mogą nosić tylko osoby czytane jako kobiety – jak podkreśla nasz redaktor Stefan:

Stefana BubeckaStefan Bubeck, redaktor GIGA, ekspert w dziedzinie elektroniki użytkowej, zwłaszcza audio.

Czy każdy może nosić łańcuchy do telefonów komórkowych?
Tak, czemu nie! Każdy, kto rozejrzy się po modnych dzielnicach, może potwierdzić, że łańcuchy do telefonów komórkowych od dawna noszą wszyscy – bez względu na płeć, wiek czy inne aspekty. Nasza wskazówka: jeśli nadal nie jesteś pewien, wybierz najpierw porządny model i zobacz, jak ci się podoba. Nie chodzi więc o to, kto może nosić łańcuszki do telefonów komórkowych, ale raczej o to, kto i jak.

Najlepsze sieci komórkowe: tak je wybraliśmy

Jeśli chodzi o produkty takie jak łańcuchy do telefonów komórkowych, masz ogromny wybór. Aby dokonać odpowiedniego wyboru spośród wielu modeli, z jednej strony oparliśmy się na własnym doświadczeniu, z drugiej strony na wybór mają również wpływ opinie użytkowników. Te ostatnie były pomocne, ponieważ podkreślały indywidualne wrażenia. O tym, jak w GIGA radzimy sobie z rekomendacjami i testami produktów, dowiecie się z naszego osobnego artykułu. Dzięki naszym badaniom w GIGA chcemy polecić Ci odpowiednie produkty i uniknąć złych zakupów. Twoje zaufanie jest dla nas ważne – dlatego możesz na nas polegać.

Szukasz nie tylko odpowiedniej sieci telefonów komórkowych, ale przede wszystkim odpowiedniego smartfona? W takim razie nasz doradca ds. smartfonów jest właśnie tym, czego potrzebujesz:

Który telefon komórkowy powinienem kupić? Zapytaj naszego interaktywnego przewodnika dla kupujących smartfony!

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android