Kupuj bezpiecznie w Google Play z paysafecard

Kupuj bezpiecznie w Google Play z paysafecard

Od redakcji 4 maja 2022 r.

Zdjęcie Daniela Romero na Unsplash

Jeśli chcesz instalować nowe aplikacje na swoim smartfonie i korzystać z bogatej oferty filmów, muzyki, czasopism i książek, możesz skorzystać z platformy Google Play. Platforma jest preinstalowana na wszystkich urządzeniach z systemem Android. Do użycia wymagane jest konto Google.

Jednak metody płatności w Internecie niosą ze sobą ryzyko udostępnienia hakerom wglądu w Twoje dane osobowe. Możesz tego uniknąć! Przedstawimy paysafecard jako bezpieczną metodę płatności i wyjaśnimy, co sprawia, że ​​karta jest tak bezpieczna i jak można z niej korzystać.

Karta paysafecard jako elektroniczny środek płatniczy

Płać bezpiecznie online – wszyscy tego chcemy. A jednak narastają wiadomości, w których ofiary opowiadają swoje osobiste historie, a lata później nadal płacą rachunki za produkty, których nigdy nie zamawiały ani nie widziały. Obciążeniem jest również kradzież tożsamości w wyniku zakupów online.

Aby chronić swoje dane, możesz użyć paysafecard jako środka płatniczego. ten Karta przedpłacona móc w lokalnym sklepie lub w sklepach internetowych być nabyte.

Karta jest ładowana określoną kwotą, jak wiadomo z kart przedpłaconych do telefonów komórkowych. Kupujący nie otrzymuje jednak klasycznej karty kredytowej, ale jedną Kupon z kodem PIN. Zaleta: detaliści nie mają dostępu do Twoich danych podczas procesu płatności, ponieważ do płatności używany jest kod. W ten sposób nie można ich zhakować.

Co sprawia, że ​​paysafecard jest tak bezpieczny?

Karta paysafecard chroni kupującego przed hakerami i innymi oszustami. Ponadto karty można doładować o wartości od pięciu do stu euro. Duży dług finansowy jeśli karta zostanie zgubiona, dzieje się tak od samego początku zablokowany.

Wyjaśniamy trzy zalety korzystania z paysafecard.

Wyłudzanie informacji

Coraz więcej osób pada ofiarą wiadomości phishingowych. Tu dochodzi do kradzieży danych wrażliwych, co może oznaczać dla poszkodowanego znaczną stratę finansową.

Dobra wiadomość: Ci, którzy korzystają z paysafecard, będą z niej zadowoleni maksymalne rozwiązanie bezpieczeństwa. Płacąc kartą paysafecard, użytkownik wybiera odpowiednią metodę płatności i wprowadza kod PIN. Dalsze wpisy nie są konieczne.

Dlatego paysafecard jest uważana za bardzo bezpieczną metodę płatności i cieszy się popularnością od lat wielka popularność. Wynika to również z faktu, że kredyt jest ograniczony, a ewentualne szkody minimalne.

kod bezpieczeństwa

Karta jest aktywowana, gdy tylko kupisz ją w lokalnym sklepie detalicznym lub sklepie internetowym. Wraz z zakupem otrzymasz jeden 16-cyfrowy kod PIN, który służy do płatności. W ten sposób nawet dilerzy nie dowiadują się nic o Tobie i Tobie dane wrażliwe są chronione. Jeśli paysafecard i PIN wpadną w niepowołane ręce, maksymalna kwota, którą można stracić, może zostać utracona.

Przykład: Aby kupić książki w Google Play, użytkownik zamawia kartę paysafecard o wartości 50 euro. Decyduje się na pięć powieści i bezpiecznie płaci kartą paysafecard. Ponieważ kredyt został już wykorzystany, karta i kod PIN nie są już ważne.

refundacja

Nawet utrata karty paysafecard nie musi oznaczać, że oszuści mają łatwo. Tutaj kontaktuje się z dostawcą, a użytkownik identyfikuje się za pomocą kodu PIN i identyfikatora lub konta bankowego. Z ilośćktóry został wydany, jest wtedy natychmiast zastąpiony.

Płać łatwo kartą paysafecard w Google Play

Za pomocą kodu PIN można również dokonywać anonimowych płatności ze smartfonów w Google Play. pozostaje Pozostałe saldo na karcie paysafecard może to albo ponowne wykorzystanie niezależne od dostawcy lub użytkownik z góry doładuje konto Google Play pozostałą wartością karty paysafecard.

Wniosek

W czasach wzmożonych ataków hakerów wiele osób martwi się o bezpieczeństwo swoich poufnych danych. Dzięki paysafecard jest to możliwe anonimowa płatność bez podawania imienia i nazwiska, adresu lub konta bankowego. A Kod PIN jest używany podczas procesu płatności i jest używany w przypadku utraty Identyfikacja użytkownika następnie zwrot pieniędzy od odpowiedniego dostawcy. Jeśli więc chcesz kupować produkty za pośrednictwem aplikacji Google Play, możesz to zrobić za pomocą karty paysafecard pod adresem maksymalne warunki bezpieczeństwa także.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android