Kiedy wypada Amazon Prime Day i jakie są nasze 5 najlepszych wskazówek, jak oszczędzać?

Kiedy wypada Amazon Prime Day i jakie są nasze 5 najlepszych wskazówek, jak oszczędzać?

Edgar Cervantes / Android AuthorityJedno z największych wydarzeń zakupowych w roku zbliża się wielkimi krokami, ale kiedy wypada Amazon Prime Day 2024 i jak można go najlepiej wykorzystać? Ten krótki przewodnik odpowie na Twoje pytania i sprawi, że będziesz w pełni przygotowany na duże oszczędności na wyprzedażach. Prawdopodobnie już to wiesz, ale Amazon Prime Day to coroczne wydarzenie sprzedażowe, które latem zwykle odbywa się przez 48 godzin. Członkowie Prime otrzymają duże zniżki na całą gamę produktów, w tym wiele najnowszych technologii dostępnych na naszej stronie. Będziemy rzucać światło na wszystkie najlepsze oferty, jakie widzimy, ale jeśli chcesz po prostu wiedzieć, jak najlepiej przygotować się na wydarzenie, możesz od razu przejść do naszej sekcji z pięcioma najlepszymi wskazówkami na Prime Day.

Kiedy wypada Dzień Amazon Prime 2024?

Nie znamy jeszcze dokładnej daty Prime Day 2024, ale Amazon potwierdził, że będzie to lipiec. Nie ma w tym nic dziwnego – od pierwszego Prime Day w 2015 roku odbywa się on niemal co roku w lipcu, z kilkoma wyjątkami związanymi z pandemią. Nie możemy też być pewni, że w tym roku będzie to dwudniowe wydarzenie, ale byłoby to bezpieczne założenie. To tylko nasze przypuszczenia, ale ponieważ Prime Day odbywa się zwykle od wtorku do środy w tygodniu na początku połowy lipca, jest bardzo duża szansa, że ​​odbędzie się ono 9 i 10 lipca W tym roku. Zakład zewnętrzny będzie miał miejsce w następnym tygodniu, 16 i 17 lipca. Choć nie zawsze tak jest, jest prawdopodobne, że w tym roku Prime Day przypada na ten sam dzień we wszystkich krajach. Kraje, w których się odbędzie to Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Egipt, Francja, Niemcy, Indie, Włochy, Japonia, Luksemburg, Meksyk, Holandia, Polska, Portugalia, Arabia Saudyjska, Singapur, Hiszpania, Szwecja, Turcja , Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA i Wielkiej Brytanii.

Czy będę potrzebować członkostwa Amazon Prime?

Pudełka dzienne Amazon Prime.Edgar Cervantes / Android AuthorityW ostatnich latach nie wszystkie oferty wymagały posiadania subskrypcji Amazon Prime. Tak jak przypływ podnosi wszystkie statki, tak oferty Prime wydają się uruchamiać wiele innych zniżek na stronie. Dotyczy to również innych sprzedawców detalicznych. Możesz być pewien, że takie sklepy jak Best Buy i Walmart będą organizować równoległe letnie wyprzedaże, aby przyciągnąć Twoją uwagę, gdy będziesz w trybie wydawania pieniędzy. To powiedziawszy, większość najlepszych ofert będzie dostępna tylko dla członków Prime. Subskrypcja wynosi 14,99 USD miesięcznie i spada do 7,49 USD dla studentów lub 6,99 USD, jeśli korzystasz z kwalifikowanej pomocy rządowej. Oprócz odblokowania najlepszych ofert Prime Day, otrzymasz wszystkie inne korzyści Prime na miesiąc, takie jak Prime Video i bezpłatne miesięczne członkostwo GrubHub Plus. Jeśli nigdy nie byłeś członkiem Prime, dobra wiadomość jest taka, że że istnieje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, który możesz aktywować wyłącznie w celu zdobycia najlepszych ofert. Możesz się na to zapisać tutaj. Pamiętaj tylko, aby anulować członkostwo przed końcem okresu próbnego, jeśli nie chcesz zacząć za nie płacić.

Nasze pięć najlepszych wskazówek na Prime Day

Mamy kilka bardzo prostych rad, które możemy Ci dać, jak najlepiej wykorzystać Amazon Prime Day 2024. Oto nasze pięć najważniejszych wskazówek.

1. Zacznij wcześnie

Kiedyś nie było żadnych ofert aż do oficjalnego okresu Prime Day, ale teraz wszyscy sprzedawcy detaliczni starają się wyprzedzić siebie. Z tego samego powodu Czarny Piątek wydaje się teraz trwać przez cały listopad. W ostatnich latach przed wydarzeniem dostępne były „oferty Prime Day”, więc zadbaj o członkostwo Prime wcześniej i wypatruj ofert już od początku lipca.

2. Otrzymuj powiadomienia o promocjach na wybrane produkty

Chociaż niektórzy ludzie będą chcieli wydać pieniądze na jakąkolwiek okazję, większość będzie miała na myśli konkretny produkt lub rodzaj produktu. Po wykupieniu członkostwa Prime możesz ustawić alerty w aplikacji Amazon, aby otrzymywać powiadomienia, gdy wybrany produkt trafi do sprzedaży. Przejdź do strony wydarzenia Prime Day w aplikacji, aby je skonfigurować.

3. Zwróć uwagę na specjalne oferty

Amazon dodał w ramach ostatnich wyprzedaży bardziej innowacyjne sposoby dostarczania ofert i będzie kilka specjalnych ofert, na które warto zwrócić uwagę. Na przykład w zeszłym roku istniały oferty tylko dla zaproszonych, dzięki którym można było poprosić o zaproszenie do zakupu produktu po doskonałej cenie. Tylko część osób, które wykazały zainteresowanie, byłaby wówczas zapraszana do zakupu. Są to często jedne z najlepszych rabatów, takich jak 75% zniżki na telewizor Smart TV.

4. Sprawdzaj Amazon kilka razy dziennie

Innym rodzajem specjalnej oferty, z którą możesz być bardziej zaznajomiony, są oferty błyskawiczne Amazona. Będą one również oferować niesamowite możliwości oszczędzania podczas Prime Day, ale można je bardzo szybko wykorzystać. Sprawdzaj witrynę kilka razy dziennie podczas wyprzedaży, aby ich nie przegapić.

5. Użyj narzędzia do śledzenia cen

Jeśli przez resztę roku nie będziesz regularnie sprawdzać ceny produktu, nie będziesz wiedział, jak dobrą ofertę widzisz w Prime Day. Może to być rzadka szansa na uzyskanie najniższej ceny w historii lub może faktycznie była tańsza kilka tygodni wcześniej i nie było to nic specjalnego. Istnieją narzędzia do śledzenia cen, które mogą pomóc Ci to sprawdzić, takie jak rozszerzenia CamelCamelCamel lub Honey Chrome.

Jakie produkty będą przecenione w Amazon Prime Day?

Zegarek Google Pixel 2 Buds Pro 8 Pro Family Bay Blue 4Rita El Khoury / Android Authority Nie wiemy jeszcze, jakie oferty będą dostępne podczas Prime Day, ale możesz być pewien, że wyróżnimy faworytów Android Authority, gdy tylko zostaną udostępnione. Ale oferty będą bardzo różnorodne, więc jeśli interesują Cię najnowsze telefony z Androidem, smartwatche, tablety itp., jest bardzo duża szansa, że ​​w Prime Day uda Ci się je kupić taniej. Jeden asortyment produktów, których możesz mieć pewność, że będą w sprzedaży podczas wydarzenia, są urządzenia Amazon. Popularny sprzęt, taki jak czytniki e-booków Kindle, inteligentne głośniki Echo, tablety Fire, urządzenia Fire TV i telewizory inteligentne, będą objęte dużymi rabatami – w niektórych przypadkach nawet 50% lub więcej.

Czy powinienem robić zakupy w Prime Day, czy poczekać na kolejną wyprzedaż?

Być może masz wrażenie, że obecnie trwa niekończący się ciąg wyprzedaży i że Prime Day nie przyniesie żadnych rabatów, o których warto by krzyczeć. Nie można Cię winić za takie odczucia, a Amazon nie pomógł w tym, wprowadzając drugie wydarzenie sprzedażowe jesienią w ciągu ostatnich kilku lat. Chociaż druga wyprzedaż nie jest tak obszerna, sprawia wrażenie, jakby Prime Day odbywał się obecnie dwa razy w roku. Jeśli włączysz w grę innych sprzedawców detalicznych, zawsze gdzieś będzie miała miejsce promocja sezonowa lub świąteczna. Nie jesteśmy tu po to, żeby Ci mówić, czy powinieneś wziąć w tym udział, czy nie. Mogę Ci powiedzieć, że po latach codziennego szukania w Internecie ofert, Amazon Prime Day i Czarny Piątek nadal stanowią dwie coroczne wyprzedaże zdarzenia, które zwykle dają największe możliwości oszczędzania. Nie będzie tak w przypadku każdego produktu, ale często zdarza się, że ceny niektórych urządzeń w Prime Day spadają do rekordowo niskich cen. Moja rada to śledzić wyprzedaże i postępować zgodnie z powyższymi wskazówkami, a następnie zdecydować, czy jesteś zadowolony z oferowanych cen, gdy się pojawią, bez poczucia konieczności wydawania pieniędzy, jeśli nie jesteś. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android