Julien Bam na YouTube: Jak właściwie oglądać jego główne filmy

Julien Bam na YouTube: Jak właściwie oglądać jego główne filmy

Każdy, kto często jest w ruchu na YouTube, nie może uniknąć Juliena Bama. Od lat jego główne filmy są prawdziwym wydarzeniem wśród jego fanów. Ale jest ich wiele – pokażemy Ci prawidłową kolejność.

Na niemieckiej scenie YouTube Julian Bam wraz ze swoim zespołem jednego z najbardziej znanych producentów internetowych filmów wideo. Jego kanał YouTube „Julien Bam” (wyświetl na YouTube) jest obecnie liczony ponad 6 milionów abonentów, jego drugi kanał „Bulien Jam” (obejrzyj na YouTube) ponad 2 miliony. Gwiazda YouTube od dawna może pracować z dala od YouTube jako piosenkarz, aktor głosowy („Sonic the Hedgehog”), aktor we własnym serialu Netflixa („Life’s a Glitch”) oraz razem z Rezo w podcaście „Hobbylos” (posłuchaj na Spotify) udowodnij.

Główne filmy Julien Bam: To za tym

Pod koniec 2019 roku Julien Bam ogłosił na YouTube, że zamyka swój główny kanał „Julien Bam”. Ale nie bez obietnicy zakończenia różnych serii filmów krótkometrażowych. Od tego czasu zajmuje się tym projektem i zaskakuje nim swoich zwolenników wysokiej jakości filmy krótkometrażowe, z których niektóre trwają prawie 40 minut. Poszczególne historie są usiane chwytliwymi piosenkami, występami gwiazd i zwrotami akcji wielki finał wskazać. W 2023 roku możemy się już tego spodziewać.

Korzenie głównych teledysków Julien Bam sięgają daleko wstecz i są podzielone na różne historie: Teledysk „Santa is the Boss” został wydany w Boże Narodzenie 2016 roku i to było to Opowieść o strażnikach urodzić się. Przez lata dosłowne bajki w aspołecznych, serialach science-fiction Panowie z Galaktyki i „Piosenki z fasoli” rozwinięty. Oprócz Julien Bam, Joon Kim, Julia Beautx, Kelly MissesVlog i Rezo są częścią wielu historii. Poniżej wyjaśnimy, o czym jest seria filmów i kolejność, w jakiej należy je oglądać.

Duet Julien Bam i Joon Kim stworzyli własny serial „Life’s a Glitch” na Netflix. Możesz dowiedzieć się, o co chodzi w zwiastunie:

Życie to usterka z Julienem Bamem — zwiastun Deutsch

Przygotowanie do głównych filmów: Oto historie, które musisz znać

Święty Mikołaj, Zajączek Wielkanocny, Piaskun i Wróżka Zębuszka: Legenda Strażników

Rozczarowująca seria o znanych bohaterach z dzieciństwa rozpoczęła się w 2016 roku teledyskiem „Santa ist der Boss”: Święty Mikołaj, Zajączek Wielkanocny, Sandman i Zębowa Wróżka. W miarę postępu filmów staje się jasne, że te postacie – pomimo pewnych różnic – współpracują ze sobą. Twoje zadanie: Jako strażnik chroń świat przed krzywdą. Ale właśnie to nieszczęście się zbliża. W miarę postępu filmów otrzymujesz coraz więcej wskazówek. Teoria fanów: Człowiek na Księżycu chce złożyć wizytę Ziemi.

W swoich teledyskach Julien Bam przedstawia różnych tak zwanych „opiekunów”, w tym wróżkę zębuszkę. (Źródło obrazu: YouTube / GIGA)

Oto jak oglądać filmy we właściwej kolejności:

„Mikołaj jest szefem” (zobacz na YouTube): Święty Mikołaj pojawia się jako pierwszy i najważniejszy opiekun.“Zając wielkanocny” (zobacz na YouTube): W nieporozumieniu ze Świętym Mikołajem ujawnia się zazdrość Zajączka Wielkanocnego.„Mikołaj pozostaje szefem” (obejrzyj na YouTube): Disstrack przeciwko Easter Bunny.„Piaskowy człowiek” (obejrzyj na YouTube): Sandman zabiera głos w stylu „Mad Maxa”, pierwsza zapowiedź zbliżającej się burzy. Gościnny występ: Dagi Bee„Święty Mikołaj i zajączek wielkanocny reagują na Sandmana” (zobacz na YouTube): Ogłoszenie nieszczęścia wobec Sandmana, dalsze wskazanie na nadchodzącą burzę.„Sandman Disstrack” (zobacz na YouTube): Powiedział disstrack.„Zahnfee feat. Julia Beaux” (zobacz na YouTube): Pojawia się Zębowa Wróżka i przygotowuje się na zbliżające się niebezpieczeństwo. Gościnny występ: Julia Beautx„Santa der Boss feat. Exsl95“ (zobacz na YouTube): Planując zebrać wszystkich Strażników, człowiek na Księżycu pokazuje swoją moc.

Bajki w aspołecznej

W ich formacie „Bajki w antyspołecznym” znane bajki są mocno zmodyfikowane i dostosowane do języka młodzieżowego. Poza tym w bajkach rozerwana prawie na całej długości. Oprócz Juliena Bama zawsze obecni są jego pomocnik YouTube Joon Kim i YouTuber Kelly MissesVlog.

Joon Kim jest przebrany za Pinokia przed kamienną ścianą, a jego nos rośnie.Królewna Śnieżka, Roszpunka, Pinokio: W „Baśniach aspołecznych” znane historie są nieco zmienione. (Źródło obrazu: YouTube / GIGA)

Oto jak oglądać filmy we właściwej kolejności:

„Bajki antyspołeczne (część 1)” (zobacz na YouTube): Modyfikacje Czerwonego Kapturka, Królewny Śnieżki, Jasia i Małgosi, Śpiącej Królewny.„Bajki antyspołeczne (część 2)” (zobacz na YouTube): Modyfikacje Wolfa i 7 małych dzieci, Frog King, Rumpelstiltskin, Roszpunka.„Bajki antyspołeczne (część 3)” (zobacz na YouTube): Adaptacje Muzykantów z Bremy, Księżniczka na ziarnku grochu, Zając i jeż, Kopciuszek.„Bajki antyspołeczne (część 4)” (zobacz na Youtube): Modyfikacje Hansa im Glücka, Pinokia, Złotowłosej i 3 misiów, dzielnego małego krawca.

Panowie z Galaktyki

Filmy też „Ludzie honoru galaktyki” będzie wyglądać znajomo wśród fanów Star Trek. Ju podróżuje w kosmosie ze swoją załogą (w skład której wchodzą Joon Kim i Julia Beautx). Twoje zadanie: Dostarcz tajemniczą przesyłkę. Podczas porodu przeżywają różne przygody.

YouTuber Julia Beautx stoi przed niebieską ścianą w niebiesko-czerwonym mundurze.Julia Beautx jest także częścią załogi „Ludzi z Galaktyki”. (Źródło obrazu: YouTube / GIGA)

Oto jak oglądać filmy we właściwej kolejności:

„Ludzie honoru galaktyki” (zobacz na YouTube): Załoga ląduje na planecie z licznymi klonami Rezo.„Planeta bikini – Ehrenman Galaktyki 2” (zobacz na YouTube): Ekipa odkrywa zaginioną planetę i spotyka małego mieszkańca, którego później spotykamy ponownie.

Piosenki z fasoli

Tytuł „Piosenki z fasoli” bardzo dobrze opisuje treść krótkich filmików: na małych, kolorowych fasolkach widnieją nazwiska znanych piosenkarzy. Jeśli jesteś w niebezpiecznej sytuacji, zjeść jedną z fasoli. Następnie przekształcasz się w odpowiednią gwiazdę i możesz uciec przed niebezpieczeństwem (w dowolny sposób). Dobrze znane piosenki poszczególnych artystów zostały przepisane przez Juliena Bama i jego zespół.

Torba z magiczną fasolą leży na stole, z Julienem Bamem w tle.Magiczna fasola zmieni cię w znanego piosenkarza. (Źródło obrazu: YouTube / GIGA)

Oto jak oglądać filmy we właściwej kolejności:

„Piosenki z fasoli (część 1)” (obejrzyj na YouTube): Joon pokazuje Julienowi fasolę pierwszemu mężczyźnie, który przywołuje gang o nazwie The Masks.„Piosenki z fasoli (część 2)” (zobacz na YouTube): Ju zostaje porwany przez maski.„Piosenki z fasoli (część 3)” (obejrzyj na YouTube): Ju i Joon spotykają Sprzedawcę Fasoli i dowiadują się więcej o Maskach.

Najnowsze główne filmy: Kim jest człowiek z księżyca?

Jeśli oglądałeś różne filmy z poszczególnych formatów, jesteś doskonale przygotowany do głównych filmów. W tych poszczególne wątki 4 serii biegną razem. Oznacza to, że ponownie spotykasz poszczególne postacie, wtajemniczeni są wybierani, a niektóre historie są opowiadane do końca.

W przypadku głównych filmów Julien Bam i jego zespół mają nie tylko liczne Gwiazdy YouTube wniesionych na pokład, ale także innych wybitne twarze ze świata muzyki i telewizji. Wymieniliśmy dla Ciebie główne filmy we właściwej kolejności i pokazujemy, których występów gościnnych możesz się spodziewać.

Julien Bam stoi na zielonej łące i patrzy na magiczną fasolę w swojej dłoni.Czy magiczna fasola może uratować Juliena przed szefem maski? (Źródło obrazu: YouTube / GIGA)

Oto jak oglądać filmy we właściwej kolejności:

„Ostatnia bajka w antyspołecznym (część 1)” (obejrzyj na YouTube): Adaptacja „Księgi dżungli”„Ostatnia bajka w antyspołecznym (część 2)” (obejrzyj na YouTube): Adaptacja „Aladyna”„Ostatnia bajka w antyspołecznym (część 3)” (zobacz na YouTube): Adaptacja „Piotrusia Pana” i powrót magicznej fasoli, gościnny występ Piedro Lombardi.„Ostatnia piosenka z fasoli (akt 1)” (obejrzyj na YouTube): Julien i Joon chcą wyhodować własną fasolę, ale „Maski” nie czekają długo. Występy gościnne: Kaya Yanar, Green.„Ostatnia piosenka z fasoli (akt 2)” (zobacz na YouTube): Walka z maskami trwa i pochłonęła znaną ofiarę.„Ostatnia piosenka zajączka wielkanocnego” (obejrzyj na YouTube): Retrospekcja ostatnich dni Zajączka Wielkanocnego, gościnne występy: Sido, Elif, Gronkh, TJ_Beastboy, iBlali.„Ostatnia piosenka z fasoli (akt 3)” (zobacz na YouTube): Gra w kotka i myszkę między Julienem, Joonem i maskami trwa. Szef maski pokazuje swoją twarz i przygotowuje przybycie człowieka na księżyc.Gościnny występ: Greenen, Varion.„Mikołaj szef: nadchodzi burza” (obejrzyj na YouTube): Święty Mikołaj spotyka w swoim warsztacie tajemniczego mężczyznę i jego przeszłość Gościnnie: Mark Forster, HandofBlood.

2023 główne filmy dobiegają końca. Mamy nadzieję, że największe pytania fanów zostaną wyjaśnione przed finałem: Kim jest człowiek na księżycu? Co on ma wspólnego ze strażnikami? A co jest w paczce, którą Panowie z Galaktyki w końcu doręczyli w ostatnim akcie Pieśni z Fasoli? Na pewno będziemy Cię informować na bieżąco.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android