Jak zdobyć obserwujących na Twitterze

Jak zdobyć obserwujących na Twitterze

Podobnie jak w przypadku każdej platformy mediów społecznościowych, Twitter nadal ewoluuje, a strategie łączenia się ze zmianą odbiorców zmieniają się. Marki, które rozwijają odważną i wyjątkową osobowość w Internecie, mogą szybko zdobyć obserwujących i poprawić ich rozgłos. Oto najlepsze, odpowiednie strategie, których możesz użyć, aby zdobyć więcej obserwujących na Twitterze.
Czytaj więcej: Jak uzyskać weryfikację na Twitterze

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby zdobyć obserwujących na Twitterze, bądź aktywny, wchodź w interakcję z innymi, twórz konsekwentnie angażujące treści i bądź na bieżąco z trendami. To może wydawać się łatwiejsze do powiedzenia niż do zrobienia, ale z czasem możesz odnieść sukces.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH WSKAZÓWEK, ABY POZYSKAĆ ​​OBSERWATORÓW

Pozostań aktywny na platformie

Im więcej tweetujesz, tym większe masz szanse, że zostaniesz zauważony — głównie dlatego, że algorytmy dają więcej czasu antenowego na regularne publikowanie kont. Pomyśl o tym jako o zarzucaniu szerszej sieci podczas łowienia.Edgar Cervantes / Android Authority W przeciwieństwie do innych platform mediów społecznościowych, spójność działań na Twitterze ma kluczowe znaczenie dla strategii treści. Na przykład 25% najskuteczniejszych kont na Twitterze publikuje posty około 12 razy w tygodniu lub dwa razy dziennie. Jeśli ludzie widzą, że regularnie udostępniasz świetne treści, wiedzą, że warto Cię śledzić. Czas jest również niezbędny, ponieważ więcej osób jest aktywnych na Twitterze o określonych porach dnia. Niektóre badania sugerują, że najlepszy czas na publikowanie tweetów to 8:00 w poniedziałki i czwartki. Możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem na temat planowania tweetów, aby dotrzeć do obserwujących na Twitterze, gdy Cię nie ma.

Interakcja z ludźmi

Nie chcesz jednak tylko tweetować ze względu na tweetowanie. Dobry tweet to po części sztuka, nauka i szczęście. Według Świergot, najskuteczniejsze tweety są konwersacyjne i odpowiadają na bieżące wydarzenia i popularne rozmowy. Pomyśl o tematach, z którymi można się utożsamiać i skłonić ludzi do rozmowy.Przedni twitter Google Pixel 6 Pro z widocznym kciukiemRita El Khoury / Android Authority Rozmowa również nie powinna być jednostronna. Pamiętaj, aby nawiązać kontakt z istniejącymi obserwatorami, odpowiadając na komentarze i wiadomości. Śledź wszystkich innych użytkowników, którzy wspominają o Twoim uchwycie na Twitterze lub przesyłają dalej tweety i pamiętaj, aby je skomentować. Jeśli twoja opinia jest faworyzowana, możesz być nawet w proporcji. Inną taktyką jest publikowanie komentarzy na tweetach kont niebędących konkurentami w twojej niszy. Nie próbuj jednak wszczynać debat z konkurencją, ponieważ może to być nieprofesjonalne. Pamiętaj też, aby codziennie lubić posty, aby zwiększyć zaangażowanie. Na koniec rozważ hosting lub udział w czatach na Twitterze. Są to rozmowy publiczne skoncentrowane na konkretnym temacie i mogą być świetną przestrzenią do poszerzenia swojej wiedzy. Będąc konsekwentnym uczestnikiem wątków czatu, możesz stać się znaną postacią w tej tematyce społeczność Twittera, aby zdobyć nowych obserwujących.

Twórz unikalne i angażujące treści

Być może najważniejszym elementem zdobywania obserwujących w mediach społecznościowych jest znalezienie swojego głosu. Możesz przeprowadzić pewne badania, aby rozwinąć swoją obecność w Internecie, na przykład tworząc persony odbiorców i wyrażając swoją wizję i wartości, które chcesz promować. Pomoże Ci to zidentyfikować niszę osób, z którymi chcesz się połączyć. Sprawdź sieć fast food Wendy dla odważnych i zabawnych inspiracji.Ponadto nadaj priorytet treści wizualnej, kiedy tylko możesz, ponieważ tweety z obrazami mają tendencję do otrzymywania większej liczby polubień, udostępnień i retweetów niż te bez. Infografiki, filmy i GIF-y to przykłady czegoś wyjątkowego, co możesz zaoferować swoim odbiorcom. Tworzenie ankiet to kolejny doskonały sposób na interakcję z obserwatorami na Twitterze i pytanie, jakie treści chcą zobaczyć więcej.

Zawsze możesz zobaczyć, jakie trendy pojawiają się na Twitterze, aby wziąć udział w najgorętszych dyskusjach. Korzystanie z hashtagów sprawia, że ​​tweety można przeszukiwać i pojawiać się jako część najnowszych popularnych tematów. To szybki sposób na dotarcie do nowych widzów i szerszej publiczności.Logo hashtaga MWC.C. Scott Brown / Android AuthorityNajlepiej byłoby, gdybyś do każdego tweeta dołączył jeden lub dwa hashtagi. Ale upewnij się, że są one odpowiednie i, jeśli to możliwe, powiązane z szerszymi trendami, takimi jak #ThrowbackChursdays lub #SundayFunday. Jednak nie zapychaj swoich tweetów zbyt wieloma hashtagami, ponieważ może to wyglądać jak spam.


Czytaj więcej: Jak usunąć obserwujących na Twitterze

Często zadawane pytania

Czy możesz kupić obserwujących na Twitterze?Chociaż kupowanie obserwujących może wydawać się łatwym sposobem na zwiększenie liczby obserwujących na Twitterze, nie zalecamy tego. Płatni obserwatorzy to głównie konta botów, które Twitter aktywnie wyszukuje i usuwa. Ponadto, ponieważ boty nie angażują się, nie zwiększą wskaźników zaangażowania i widoczności na platformie.Jak mogę zdobyć 1000 obserwujących na Twitterze?Dotarcie do pierwszego tysiąca obserwujących na Twitterze to kamień milowy. Zoptymalizuj obsługę i profil na Twitterze, ustaw swoje konto jako publiczne i postępuj zgodnie z instrukcjami w tym przewodniku, aby zdobyć więcej obserwujących na Twitterze. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android