Jak transmitować Super Bowl w 2023 r

Jak transmitować Super Bowl w 2023 r

12 lutego sezon piłkarski 2022-2023 dobiega końca. Kansas City Chiefs zmierzy się z Philadelphia Eagles o Super Bowl LVII. Jeśli chcesz obejrzeć mecz na żywo w Glendale w Arizonie, bilety prawdopodobnie kosztują tysiące. Prawdopodobnie lepiej będzie oglądać to w telewizji, ale jeśli jesteś jednym z wielu przecinaczy kabli, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak transmitować Super Bowl.
SZYBKA ODPOWIEDŹ
Sieć FOX i kanał FOX Sports będą transmitować wielki mecz, więc najlepiej jest skorzystać z usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo, takiej jak Hulu Plus Live TV lub FuboTV, aby transmitować Super Bowl w 2023 roku.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Przesyłaj strumieniowo, korzystając z abonamentu kablowego

Jeśli chcesz transmitować Super Bowl, nawet jeśli masz kablówkę, możesz to zrobić za pomocą aplikacji FOX Sports. Może będziesz podróżować. Może ktoś w twoim domu potrzebuje telewizora. Bez względu na powód, jeśli masz dostęp do FOX za pośrednictwem abonamentu kablowego, masz dostęp do aplikacji FOX Sports, aby przesyłać strumieniowo Super Bowl. Wystarczy pobrać aplikację i po wyświetleniu monitu wprowadzić dane abonenta telewizji kablowej, aby uzyskać dostęp do wszystkiego aplikacja ma do zaoferowania.

Skorzystaj z aplikacji NFL Plus

Podczas gdy FOX jest głównym domem Super Bowl, możesz także przesyłać strumieniowo grę za pośrednictwem aplikacji NFL Plus. Oznacza to oglądanie meczu na żywo, który zostanie wyemitowany 12 lutego. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do powtórek Super Bowl, są one dostępne tylko w ramach subskrypcji NFL+ Premium.

Subskrybuj usługę transmisji strumieniowej telewizji na żywo

Sporty telewizyjne na żywo Hulu PlusPodczas gdy niektóre mecze NFL można było oglądać w serwisach streamingowych, takich jak Prime Video i Paramount Plus, Super Bowl nie jest tam dostępny, więc dla prawdziwych łowców kabli najlepszym rozwiązaniem są usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo. Zarejestruj się w DirecTV Stream, FuboTV, Telewizja na żywo Hulu Plus, Sling TV lub YouTube TV i wszystko gotowe. Pamiętaj, że Philo TV i Frndly TV to dwa duże wyjątki. Żadna usługa nie oferuje dostępu do FOX ani Super Bowl.

Jak transmitować Super Bowl za darmo?

Super Bowl można oglądać za darmo na kilka sposobów — poza wpadnięciem do ulubionego baru, w którym prawie na pewno będzie grany. Jeśli jesteś już subskrybentem wyżej wymienionych usług transmisji strumieniowej telewizji na żywo, nie będziesz oglądać dokładnie za darmo, ale będziesz mógł oglądać bez żadnych dodatkowych kosztów. Aby faktycznie otrzymać to za darmo, najłatwiejszą opcją jest subskrypcja jednej z usług oferujących bezpłatny okres próbny. Obecnie ogranicza Cię to do FuboTV, która oferuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny. Istnieją jednak inne sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy. YouTube TV pozwoli Ci oglądać pierwsze 20 minut za darmo, a Sling jest o połowę tańszy przez pierwszy miesiąc.


Czytaj więcej: Telewizja YouTube kontra telewizja na żywo Hulu Plus

Często zadawane pytania

Gdzie odbędzie się Super Bowl w 2023 roku? Super Bowl LVII odbywa się na stadionie State Farm Stadium w Glendale w Arizonie. Kiedy jest Super Bowl? Wydarzenie piłkarskie w 2023 roku odbędzie się w niedzielę, 12 lutego. Kto gra w Super Bowl LVIImecz jest rozgrywany między Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles. Czy możesz przesyłać strumieniowo Super Bowl? Tak, Super Bowl jest transmitowany w aplikacji FOX Sports, aplikacji NFL Plus oraz w różnych usługach transmisji strumieniowej telewizji na żywo. Czy możesz transmitować Super Bowl za darmo? Jeśli jesteś abonentem telewizji kablowej z dostępem do FOX, możesz transmitować Super Bowl w aplikacji FOX Sports bez dodatkowych kosztów. W przeciwnym razie możesz przesyłać strumieniowo, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej usługi takiej jak FuboTV. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android