Jak prowadzić czat tekstowy i głosowy w Apex Legends Mobile

Jak prowadzić czat tekstowy i głosowy w Apex Legends Mobile

Jedną z największych mechanik w każdej strzelance jest komunikacja. Jasne, możesz wygrać bez rozmawiania ze swoją drużyną, ale znacznie trudniej jest to zrobić z drużynami z dobrą łącznością. Apex Legends Mobile umożliwia czat głosowy ze swoim oddziałem, jeśli chcesz, i komunikowanie się na inne sposoby. Oto jak prowadzić czat głosowy w Apex Legends Mobile.

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Możesz rozmawiać głosowo w Apex Legends Mobile, znajdując elementy sterujące mikrofonem w lewym górnym rogu podczas normalnej gry i w lewym dolnym rogu podczas wyboru postaci. Stuknij ikonę mikrofonu. Możesz wybrać, czy chcesz, aby Twój głos był wyciszony, wysłany tylko do Twojej drużyny, czy też do wszystkich w grze znajdujących się na tyle blisko, aby Cię słyszeć.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI


Jak prowadzić czat głosowy w Apex Legends Mobile?

Joe Hindy / Android AuthorityAktywacja czatu głosowego w Apex Legends Mobile jest dość łatwa do zrobienia. Zalecamy posiadanie zestawu słuchawkowego z mikrofonem, aby jakość dźwięku nie była zła.

Przed wejściem do meczu

Wejść do Ustawienianastępnie Grafika i dźwięk. Wybierz Audio zakładka u góry. Przewiń w dół do Głos lektora sekcja i przełącznik Użyj wbudowanego mikrofonu tak, że jest włączony. Apex Legends powinno poprosić o pozwolenie na korzystanie z mikrofonu. Oczywiście chcesz na to pozwolić. Możesz również dostosować Głośność mikrofonu oraz Głośność czatu głosowego w drużynie tuż pod przełącznikiem mikrofonu z poprzedniego kroku.

Po rozpoczęciu kojarzenia

Znajdź ikonę mikrofonu. W grze znajduje się w lewym górnym rogu obok twojego radaru. Po wybraniu znaku powinien znajdować się w prawym dolnym rogu. Kliknij ikonę mikrofonu. Wybierz między Światowy, Drużynalub Niemy. Dolny rząd umożliwia również angażowanie się w funkcję „Naciśnij i mów”.

Wybierz tryb słuchania

Stuknij ikonę głośności głośnika w lewym górnym rogu (lub prawym dolnym rogu przy wyborze znaków). Powinieneś mieć trzy opcje, Światowy, Drużynaoraz Niemy. Global pozwala słuchać wszystkich w pobliżu. Squad pozwala słuchać tylko członków drużyny. Mute wyciszy wszystkich graczy i pozwoli ci posłuchać samej gry. Przełączać na Drużyna lub Niemy to świetny sposób na uniknięcie toksycznych graczy, którzy wykorzystują swoje globalne przywileje na czacie do mówienia obraźliwych rzeczy. Otóż ​​to. Po wybraniu odpowiedniego trybu powinieneś być w stanie porozmawiać ze swoją drużyną lub innymi graczami.


Jak działają sterowanie czatem głosowym w Apex Legends Mobile?

Sterowanie mikrofonem do mobilnej rozgrywki w Apex Legends 1Joe Hindy / Android AuthorityTutaj omówimy, co robi każdy tryb głosowy i jak działa każdy tryb głosowy w Apex Legends Mobile.

Światowy — Dzięki temu każdy, kto znajduje się w zasięgu słuchu, może słuchać tego, co mówisz. Możesz go użyć do koszenia rozmów z przeciwnikami (oczywiście ze smakiem) lub zadzierania z nimi w inny sposób. Przeciwnicy, którzy są zbyt daleko, cię nie słyszą.
Drużyna — Czat drużynowy pozwala rozmawiać tylko z członkami twojego oddziału. Twoi przeciwnicy nie będą cię słyszeć.
Niemy — Opcja oczywista. Spowoduje to wyciszenie mikrofonu i nikt nie będzie słyszał, jak mówisz.
Naciśnij i mów na całym świecie — Działa tak samo jak zwykły czat globalny, ale musisz go nacisnąć, aby porozmawiać.
Oddział Push to Talk — Ten działa jak zwykły czat Squad, ale musisz go nacisnąć, aby porozmawiać. Niektóre z tych rzeczy są dość oczywiste, ale pomyśleliśmy, że napiszemy to na piśmie, aby stało się to oficjalne.


Jak korzystać z czatu tekstowego w Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile Gameplay Szybkie objaśnieniaJoe Hindy / Android AuthorityMożesz również komunikować się z kolegami z drużyny za pośrednictwem czatu tekstowego. Są na to dwie główne metody. Pierwsza to szybkie objaśnienia, a druga to zwykły czat tekstowy.

Szybkie objaśnienia

W grze wybierz ikonę tekstową w lewym górnym rogu. Pojawi się lista wiadomości. Wybierz ten, który chcesz. Wiadomość pojawi się w lewym górnym rogu, tuż pod miernikiem ping.

Zwykły czat tekstowy

W grze wybierz ikonę tekstową w lewym górnym rogu. Powinna pojawić się lista szybkich komunikatów z objaśnieniami. Na dole znajduje się Oddziały etykieta z czarnym pudełkiem obok. Kliknij czarne pole, aby wyświetlić klawiaturę. Wpisz wiadomość i naciśnij klawisz Enter. Twoja wiadomość powinna pojawić się w tym samym miejscu, co powyższe szybkie objaśnienia.
Notatka: Etykieta drużyny i towarzyszące jej czarne pole tekstowe pojawiają się również na kartach ostatnich wiadomości, ostatnich pingów i widzów.

Przeczytaj stare czaty tekstowe

Otwórz ponownie ikonę tekstową w lewym górnym rogu. Tym razem zignoruj ​​listę i dotknij ikony z trzema liniami z zegarem. Wszystkie ostatnie wiadomości tekstowe powinny pojawić się w polu.

Zobacz swoich widzów

Ponownie otwórz ikonę tekstową w lewym górnym rogu. Stuknij ikonę, która wygląda jak przycisk odtwarzania. Każdy, kto cię obserwuje, powinien pojawić się na liście tutaj.


FAQ

Co się stanie, jeśli mój czat głosowy nie działa w Apex Legends Mobile?Istnieje wiele powodów, dla których czat głosowy może nie działać w Apex Legends Mobile. Sprawdź swój miernik pingów, aby upewnić się, że połączenie jest dobre na początek. Zamknięcie gry i ponowne jej otwarcie również może rozwiązać problem. Jeśli to nie zadziała, zalecamy przejście do ustawień telefonu i sprawdzenie, czy gra ma uprawnienia do korzystania z mikrofonu. Możesz też spróbować użyć mikrofonu na innym urządzeniu, aby upewnić się, że nie jest uszkodzony. Na koniec przejdź do ustawień dźwięku i upewnij się, że mikrofon jest włączony, a głośność mikrofonu jest zwiększona. Ponowne uruchomienie urządzenia oraz odinstalowanie i ponowne zainstalowanie gry to realna ostateczność. Jeśli nadal nie działa, zalecamy skontaktowanie się z programistami.Jak wyłączyć czat głosowy w Apex Legends Mobile?Wejdź do Ustawienia, Grafika i dźwięki wybierz Audio patka. Przewiń w dół do Głos lektora sekcji i wyłącz Użyj wbudowanego mikrofonu opcja. Możesz wyciszyć innych graczy w grze, dotykając ikony głośnika (nad ikoną mikrofonu) w lewym górnym rogu obok radaru i wybierając Niemy. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android