Jak oglądać Apple TV na urządzeniu z Androidem

Jak oglądać Apple TV na urządzeniu z Androidem

Apple jest notorycznie zamkniętym systemem od samego początku. Globalny gigant technologiczny lubi trzymać wszystko u siebie. Kupujesz sprzęt Apple: korzystasz z oprogramowania Apple. Ale zawsze były wyjątki, zwłaszcza gdy Apple zaczął sprzedawać muzykę i inne media w iTunes, odkąd podzielił się na kilka innych aplikacji. Apple TV to jedna z takich aplikacji, skupiająca się na filmie i telewizji, i jest podobnie dostępna dla osób spoza ekosystemu Apple, wciąż z pewnymi wyjątkami. Czy możesz oglądać Apple TV na Androidzie? Czy Apple TV ma aplikację na Androida? Czy istnieje różnica między używaniem Apple TV na telefonach i urządzeniach mobilnych z systemem Android a na telewizorach z systemem Android?
SZYBKA ODPOWIEDŹ
Korzystanie z Apple TV na urządzeniach do przesyłania strumieniowego z Androidem jest dość proste. Aplikację Apple TV można pobrać na większość urządzeń do przesyłania strumieniowego Android TV. Wystarczy pobrać aplikację z Google Play i gotowe. Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego, nadal możesz korzystać z Apple TV na telefonie lub tablecie z Androidem, ale musisz mieć do niego dostęp w przeglądarce mobilnej.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Co to jest AppleTV

Apple TV to raczej myląco więcej niż jedna usługa. Oryginalny Apple TV to urządzenie do przesyłania strumieniowego. Urządzenie to element sprzętowy, który podłącza się do telewizora, łącząc go z domową siecią Wi-Fi i umożliwiając korzystanie z różnych aplikacji. Apple TV to także niezależna aplikacja do przesyłania strumieniowego, dostępna niezależnie od urządzenia do przesyłania strumieniowego. Pozwala uporządkować różne usługi przesyłania strumieniowego w jednym miejscu, dzięki czemu można je centralnie przeszukiwać i wygodniej integrować. Aby korzystać z Apple TV, musisz utworzyć identyfikator Apple ID, aby się zalogować. Jest to bezpłatne i nie wymaga urządzenia Apple.

Czy mogę oglądać Apple TV lub Apple TV Plus na Androidzie?

Tak. Apple TV to już nie tylko sprzęt firmy Apple. Chociaż nadal możesz korzystać z urządzenia do przesyłania strumieniowego Apple TV, możesz także pobrać aplikację Apple TV na większość urządzeń z systemem Android. Tak długo, jak jest to wersja 8 lub nowsza, możesz zacząć. Aplikacja jest również kompatybilna z większością innych urządzeń innych niż Apple, w tym Google, Roku, Fire TV, LG, Samsung, Sony i innymi. W niektórych przypadkach możesz użyć własnego AirPlay firmy Apple, aby przesyłać zawartość Apple TV na telewizor Smart TV lub urządzenie do przesyłania strumieniowego. Nie możesz tego jednak zrobić na urządzeniu z Androidem. Usługa przesyłania strumieniowego Apple TV Plus, która jest niezależna od Apple TV, jest dołączona do aplikacji Apple TV. Aby uzyskać dostęp do treści strumieniowych Apple TV Plus, musisz się zarejestrować i uiścić miesięczną lub roczną opłatę, ale nie musisz pobierać żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak oglądać Apple TV na Androidzie

Zacznijmy od złych wiadomości. Jeśli chcesz korzystać z Apple TV na swoim urządzeniu mobilnym z Androidem, to doświadczenie nie jest idealne. Nie ma dedykowanej aplikacji. Zamiast tego musisz przejść do witryny Apple TV w przeglądarce mobilnej. Stamtąd możesz zalogować się na swoje konto Apple i korzystać z usługi. Nie jest doskonały, ale umożliwia dostęp do usług Apple TV. O wiele bardziej usprawnione jest korzystanie z Apple TV na telewizorze z systemem Android. Jeśli masz telewizor Smart TV z systemem Android, wystarczy pobrać aplikację Apple TV ze sklepu Google Play. Następnie zaloguj się za pomocą swojego Apple ID i gotowe.


Czytaj więcej: Roku kontra Apple TV

Często zadawane pytania

Czy mogę używać AirPlay na moim urządzeniu z Androidem? Nie. podczas gdy wiele urządzeń Amazon, LG, Roku i innych urządzeń innych niż Apple jest kompatybilnych z Airplay, Android nie. Czy potrzebuję subskrypcji Apple TV Plus, aby korzystać z Apple TV? Nie. Podczas gdy Apple TV Plus jest częścią aplikacji Apple TV, Apple TV jest usługą bezpłatną, a Apple TV Plus jest płatnym dodatkiem. Czy mogę oglądać Apple TV na urządzeniach mobilnych z systemem Android? Tak, ale w przeciwieństwie do urządzeń z systemem Android TV nie ma aplikacji mobilnej Apple TV na system Android. Będziesz musiał zalogować się do Apple TV za pomocą mobilnej przeglądarki internetowej, takiej jak Chrome. Czy mogę używać Apple TV bez urządzenia Apple TV do przesyłania strumieniowego? Tak, aplikacja Apple TV i witryna internetowa są dostępne bez urządzenia Apple TV. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android