Jak dodawać i używać naklejek na Discord

Jak dodawać i używać naklejek na Discord

Discord wykracza poza swoje interaktywne elementy wizualne. Od emotikonów, które przenoszą się do GIF-ów, które możesz ukryć, nigdy nie brakuje dostosowywalnych reakcji. Niedawno ponownie wprowadzili naklejki, które są statyczną lub animowaną alternatywą dla emotikonów i GIF-ów. Jeśli wcześniej korzystałeś z Facebooka i Instagrama, pomyśl o nich, takich jak własna wersja naklejek na Facebooku Discorda i naklejki z historią na Instagramie. Oto jak używać i dodawać naklejki do Discorda.
Czytaj więcej: Jak zarządzać powiadomieniami i dźwiękami na Discord

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby użyć naklejek na Discordzie, musisz kliknąć Naklejki przycisk w dolnym polu, w którym wpisujesz wiadomości. Spowoduje to otwarcie tacy zawierającej wszystkie naklejki, których możesz użyć.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Co to są naklejki Discord?

Curtis Joe / Android AuthorityStickers są nieco zagadką. Chociaż mają podobny rozmiar do GIF, naklejki są zasadniczo po prostu większymi emotikonami Discord, których nie można dodać wraz z tekstem. Podobnie jak emotikony, niestandardowe naklejki mogą być obrazami statycznymi lub mogą być animowane. Użytkownicy, którzy nie są subskrybentami Discord Nitro, mogą używać własnych naklejek serwera, ale nie mogą używać naklejek spoza tego serwera.

Jak używać naklejek na Discordzie

Użytkownicy Discorda często używają naklejek, aby reagować na wiadomości lub witać się z innymi osobami na serwerach. Ze względu na ich większą nieruchomość mogą być bardziej ozdobne i szczegółowe niż standardowe emotikony Discord.

Pulpit

Otwórz klienta pulpitu Discord lub przejdź do witryny Discord i zaloguj się. Znajdź serwer Discord lub wątek wiadomości bezpośredniej, do którego chcesz wysłać naklejkę, a następnie kliknij Naklejki przycisk.gdzie znaleźć naklejki na pulpicie discordCurtis Joe / Android AuthorityZ rozszerzonego menu znajdź naklejkę, której chcesz użyć. Jeśli jesteś subskrybentem Discord Nitro, możesz używać naklejek z innych serwerów.kliknij naklejkę z pulpitu listyCurtis Joe / Android AuthorityKliknij naklejkę, której chcesz użyć. Po wstawieniu naklejki będzie ona istnieć w osobnym wierszu wiadomości, co oznacza, że ​​nie można do niej dodać żadnego tekstu.naklejka dodana na własnej liniiCurtis Joe / Android Authority

Android i iOS

Otwórz aplikację Discord na urządzeniu z Androidem lub iOS, a następnie przejdź do serwera lub wątku wiadomości bezpośredniej, do którego chcesz wysłać naklejkę. Stuknij przycisk emoji, aby otworzyć zasobnik emoji.naciśnij przycisk naklejek z zasobnika emojiCurtis Joe / Android AuthorityW zasobniku emotikonów naciśnij Naklejki patka. Znajdź naklejkę, której chcesz użyć, a następnie ją stuknij.dotknij naklejki na telefonie komórkowymCurtis Joe / Android Authority

Jak dodać naklejki na Discord

Jeśli chcesz dodać niestandardowe naklejki, musisz to zrobić za pośrednictwem swojego serwera. Dodatkowo twój serwer musi być „wzmocniony”.wgrywanie naklejek na zasady niezgodyCurtis Joe / Android Authority Serwer podniesiony do poziomu 1 (2 doładowania) może przesłać 15 niestandardowych naklejek, serwer podniesiony do poziomu 2 (7 doładowań) może przesłać 30 niestandardowych naklejek, a serwer podniesiony do poziomu 3 (14 doładowań) może przesłać w górę do 60 niestandardowych naklejek. Jednak wzrost kosztów serwerów kosztuje.

Pulpit

Otwórz klienta pulpitu Discord lub przejdź do strony Discord i zaloguj się. Przejdź do swojego serwera i otwórz menu rozwijane, klikając strzałkę w dół u góry.kliknij strzałkę w dół na serwerzeCurtis Joe / Android Authorityustawienia serwera niezgodność lokalizacjiCurtis Joe / Android AuthorityW menu serwera kliknij Naklejki.naklejki w lokalizacji ustawieńCurtis Joe / Android AuthorityW zakładce Naklejki, jeśli Twój serwer jest wzmocniony do co najmniej poziomu 1, możesz rozpocząć przesyłanie niestandardowych naklejek. Mogą one mieć rozmiar do 512 KB.zakładka naklejek w ustawieniachCurtis Joe / Android Authority

Android i iOS

Nawet jeśli Twój serwer został podniesiony do poziomu 1 lub wyższego, nie możesz przesyłać niestandardowych naklejek do aplikacji mobilnej. Discord może dodać taką możliwość w przyszłej aktualizacji aplikacji.


Czytaj więcej: Jak dodawać i przypisywać role na Discord

Często zadawane pytania

Jak zdobyć darmowe naklejki Discord?Jeśli dołączysz do serwera, który został wzmocniony i ma niestandardowe naklejki, możesz z nich korzystać, nawet jeśli nie jesteś płatnym subskrybentem Discord Nitro. Jeśli jednak chcesz ich używać na innym serwerze, musisz subskrybować Discord Nitro.Jak dodać naklejki do Discord Mobile?Przesyłanie naklejek jest obecnie niemożliwe w aplikacji mobilnej na Androida i iOS. Discord może dodać tę funkcję w przyszłości.Czy naklejki Discord mogą być GIF-ami?Naklejki mogą być animowane. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android