Honkai: Star Rail – Każda waluta i gdzie ją zdobyć

Honkai: Star Rail – Każda waluta i gdzie ją zdobyć

Joe Hindy / Android AuthorityHonkai: Star Rail to obecnie jedna z najlepszych mobilnych gier RPG gacha. Jednak wpada w jedną z największych pułapek gier RPG gacha F2P. Jest mnóstwo walut. W rzeczywistości jest ich tak wiele, że zapamiętanie ich wszystkich i sposobu ich działania może być trudne. W tym artykule omówimy wszystkie waluty Honkai: Star Rail, gdzie można je zdobyć i jak je wydać.

SZYBKA ODPOWIEDŹ
W Honkai jest dziesięć rodzajów waluty: Star Rail. Są to Kredyty, Gwiezdny Jadeit, Oniryczne Odłamki, Przepustki Star Rail, Specjalne Przepustki Star Rail, Nieśmiertelne Światło Gwiazd, Nieśmiertelne Żary i trzy różne waluty planetarne w chwili pisania tego tekstu. Każdy z nich służy do kupowania rzeczy w różnych sklepach lub przywoływania postaci.


PRZEJDŹ DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Każda waluta w Honkai: Star Rail

Honkai Star Rail Undying EmbersJoe Hindy / Android AuthorityPonieważ jest ich tak wiele, zaczniemy od przydatnej tabeli, w której pokażemy je wszystkie oraz podstawy tego, co robi każdy z nich i skąd go wziąć. Nazwa walutyJak ją zdobyćDo czego jej używaszNazwa walutyKredyty
Jak je zdobyć Większość aktywności w Honkai: Star Rail daje w nagrodę kredyty.
Do czego go używaszW sklepach z przedmiotami i ulepszeniami.
Nazwa walutyStellar Jade
Jak je zdobyćNagrody za logowanie.
Nagrody za ukończenie misji.
Nagrody za osiągnięcia lub ukończenie kamienia milowego.
Można go kupić za Odłamki Oniryczne. Do czego go używaszPrzyzywanie nowych postaci za pomocą warpów.
Przywracanie energii pioniera.
Kupuj przedmioty w sklepie Stellar Trade.Nazwa walutyOneiric Shards
Jak zdobyć Odłamki Oneiryczne można kupić tylko za prawdziwe pieniądze.
Do czego go używaszMożna zamienić na Gwiezdny Jadeit w stosunku 1:1.
Kupuj przedmioty w sklepie kontraktowym.
Nazwa waluty Star Rail Pass
Jak go zdobyćZdobywane dzięki nagrodom.
Do kupienia za Undying Starlight.
Do kupienia za Undying Embers.
Kupiony z Gwiezdnym Jadeitem.
Do czego go używaszPozwala ci przywoływać postacie w stale dostępnym sztandarze Stellar Warp.
Nazwa waluty Star Rail Special Pass
Jak go zdobyćZdobywane dzięki nagrodom.
Do kupienia za Undying Starlight.
Do kupienia za Undying Embers.
Kupiony z Gwiezdnym Jadeitem.
Do czego go używaszPozwala ci przywoływać postacie z ograniczonych czasowo Warpsów.
Nazwa waluty Undying Starlight
Jak go zdobyćZdobywane podczas Warps.
Do czego go używasz? Wszystko na Starlight Exchange.
Nazwa waluty Undying Embers
Jak go zdobyćZdobywane podczas Warps.
Do czego go używaszWszystko w Embers Exchange.
Nazwa waluty Waluty planetarne
Jak zdobyć Zdobywane podczas eksploracji dowolnej planety lub lokacji.
Do czego go używasz Każda planeta ma swój własny Sklep Świata, w którym wydajesz waluty planetarne.

Kredyty

Kredyty Honkai Star RailJoe Hindy / Android AuthorityKredyty to podstawowa waluta w grze Honkai: Star Rail. Zarabiasz je z różnych źródeł, a na każdej planecie są sklepy, w których możesz je wydać. Dostajesz je tak często, że zasadniczo możesz je hodować w dowolnym momencie. Ale dla wyjaśnienia, oto kilka sposobów na zdobycie Kredytów. Prawie każde spotkanie z bossem lub zwykłym wrogiem. Nagrody kielicha. Zadania poboczne, kamień milowy i nagrody za osiągnięcia. Nagrody za zadania. Nagrody za odprawę operacji. Codzienne nagrody za odprawę HoYoLAB. Innymi słowy, kredyty w zasadzie spadają z nieba. Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem niektórych.


Gwiezdny Jadeit

Honkai Star Rail Stellar Jade 2Joe Hindy / Android AuthorityStellar Jade to waluta F2P, której większość graczy będzie używać do specjalnych celów. W chwili pisania tego tekstu dwa zastosowania służą do sumowania nowych postaci za pomocą Warps i przywracania energii Trailblazera do wykorzystania w miejscach takich jak Calyxes. Oto jak to zarobić. Nagrody za logowanie. Nagrody za ukończenie misji. Nagrody za osiągnięcia lub kamienie milowe. Gwiezdny Jadeit można kupić za Odłamki Oniryczne w stosunku 1:1. Na przykład 300 Gwiezdnych Jadeitów kosztuje 300 Odłamków Onirycznych. W menu sklepów znajduje się sklep Stellar Trade. W tej chwili można kupić tylko Star Rail Pass i Star Rail Special Pass. Jednak ten sklep może mieć więcej przedmiotów w późniejszych aktualizacjach gry. Podczas normalnej rozgrywki będziesz otrzymywać stały strumień Gwiezdnego Jadeitu. Najprawdopodobniej otrzymasz go z nagród za osiągnięcia i kamienie milowe w krótkim okresie, a następnie jako nagrody za logowanie w dłuższej perspektywie. Wydaje się, że nie ma sposobu na farmienie Gwiezdnego Jadeitu w chwili pisania tego tekstu. W końcu zabraknie Ci zadań i kamieni milowych do wykonania, więc poza prawdziwymi pieniędzmi i nagrodami za logowanie, nie ma sposobu, aby niezawodnie zarobić to podczas gry końcowej.


Odłamki oniryczne

Oniryczne odłamki Honkai Star RailJoe Hindy / Android AuthorityOneiric Shards to waluta premium Honkai: Star Rail. Możesz go użyć do zakupu rzeczy w Sklepie Kontraktowym gry, który ma kilka całkiem potężnych, ale rzadko psujących grę rzeczy. Wierzymy, że większość ludzi po prostu przekształci swoje Oniryczne Odłamki w Gwiezdny Jadeit, aby użyć ich w Osnowie podczas sztandarów. Jedynym sposobem na zdobycie Oneirycznych Odłamków jest zakup ich za prawdziwe pieniądze. Na szczęście twórcy Honkai: Star Rail nie przywiązywali dużej wagi do Oneiric Shards i możesz wygodnie grać bez ich kupowania. Jednak ci, którzy chcą każdej nowej postaci, prawdopodobnie kupią wiele z nich, ponieważ materiały potrzebne do Warps są podawane kroplowo graczowi.


Karnet Star Rail i Specjalny karnet Star Rail

Bilet specjalny Honkai Star Rail Star RailJoe Hindy / Android Authority Star Rail Passes i Star Rail Special Passes to w zasadzie bilety przywołujące postacie. Zwykła przepustka Star Rail pozwala przywołać postać ze stałych sztandarów w grze. Tymczasem specjalne przepustki Star Rail są używane na tymczasowych banerach, które pojawiają się i znikają w trakcie gry. Nie możesz użyć Przepustki Specjalnej na zwykłej Warpie i nie możesz użyć zwykłej Przepustki na specjalnej Osnowie. Oto jak zdobyć oba rodzaje Przepustek w Honkai: Star Rail. Zwykle zdobywa się je za pośrednictwem większości rodzajów nagród, w tym nagród za logowanie i nagród za zameldowanie HoYoLAB. Można je kupić w ograniczonych ilościach zarówno za Undying Starlight, jak i Undying Embers. Można je kupować w nieskończoność za Gwiezdny Jadeit w cenie 160 Gwiezdnego Jadeitu za jedną Przepustkę dowolnego typu. Sądzimy, że większość graczy zdobędzie przepustki wraz z materiałami Nieśmiertelnego oraz Gwiezdnym Jadeitem. Gra przyznaje je jako nagrody, ale nie jest to zbyt częste, a nawet jeśli tak się dzieje, dostajesz tylko jedną lub dwie.


Nieśmiertelne światło gwiazd i nieśmiertelne żar

Nieśmiertelne światło gwiazd Honkai Star RailJoe Hindy / Android Authority Te dwa materiały są uzyskiwane, gdy używasz Warps do przywoływania postaci i Light Cones. Oto jak zdobyć każdy z nich. Zwykle otrzymujesz oba materiały w małych ilościach, gdy wypaczasz. Możesz otrzymać dodatkowe kwoty każdego materiału w zależności od tego, co otrzymasz, gdy Warp. Na przykład 3-gwiazdkowy stożek światła zapewnia trochę dodatkowego nieśmiertelnego żaru, podczas gdy każde 4-gwiazdkowe przyciąganie zapewnia dodatkowe nieśmiertelne światło gwiazd. Gdy uzbierasz ich wystarczająco dużo, możesz ich użyć na Gwiezdnej Giełdzie i Giełdzie Żaru w sekcji Sklep w menu. Można tam znaleźć Light Cones, Star Rail Pass, Star Rail Special Passes, a nawet okazjonalne postacie, które można od razu kupić. Nie ma sposobu na farmę dla tych dwóch materiałów. Możesz jednak kupić Oneiric Shards, wymienić je na Stellar Jade, użyć tego do przywołania w Warps, a następnie możesz je zdobyć. W ten sposób możesz kupić tę walutę za prawdziwe pieniądze, jeśli chcesz.


Waluty planetarne

Waluta planetarna Honkai Star RailJoe Hindy / Android Authority Każda planeta, którą odwiedzasz w Astral Express, ma swoją własną walutę. Otrzymujesz tę walutę podczas naturalnego przebiegu eksploracji, zazwyczaj ze skrzyń, zadań pobocznych i tym podobnych rzeczy. Waluta jest wydawana w Sklepach Świata. W każdej głównej lokacji znajduje się jeden Sklep Świata. Każdy Sklep Świata ma ograniczoną liczbę sprzedawanych przedmiotów. Nie martw się, powinieneś być w stanie zdobyć wystarczająco dużo waluty planetarnej, aby kupić wszystko w każdym Sklepie Świata. Zasadniczo jest to marchewka dla ludzi, aby znaleźć każdą skrzynię skarbów i ukończyć każdą misję poboczną. Poniżej mamy tabelę, którą będziemy aktualizować w razie potrzeby, aby pokazać walutę każdego obszaru i gdzie znajduje się każdy Sklep Świata. Każdy Sklep Świata jest również oznaczony na mapie inną ikoną sprzedawcy niż większość zwykłych sprzedawców. LokalizacjaNazwa walutyŚwiat Lokalizacja sklepuLokalizacja Stacja kosmiczna Herta
Nazwa waluty Hertareum
Lokalizacja World Shop Master Control Zone, na północny zachód od teleportu Central Passage. Sprzedawca nazywa się Wen Shiqi.
LokalizacjaJariło-VI
Tarcza nazwy waluty
World Shop lokalizacja Boulder Town, na południe od teleportu Goethe Grand Hotel. Sprzedawca nazywa się Lauder.
LokalizacjaXianzhou Luofu
Nazwa walutyStrale
Lokalizacja World Shop Central Starskiff Haven, północny zachód od teleportu Starwatcher Avenue. Sprzedawca nazywa się Pawnbroker Handian

Często zadawane pytania

Gdzie mogę uzyskać dostęp do menu sklepu Honkai: Star Rail?Na głównym ekranie gry kliknij ikonę telefonu, a następnie kliknij przycisk Sklep. W tym menu znajdziesz Stellar Trade, Starlight Exchange, Embers Exchange, Contract Shop i Oneiric shop (gdzie wydajesz prawdziwe pieniądze). Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android