Hit Samsunga: 65-calowy telewizor z taryfą 40 GB w okazyjnej cenie

Hit Samsunga: 65-calowy telewizor z taryfą 40 GB w okazyjnej cenie

Jeśli szukasz dużego telewizora, wolisz płacić na raty, a dodatkowo możesz skorzystać z dobrej umowy na telefon komórkowy, to nie powinieneś przegapić oferty Curved. Obecnie dostępny jest telewizor 65 calowy w pakiecie z 40 GB taryfą w atrakcyjnej cenie miesięcznej. Mamy dla Ciebie szczegóły.

Zakrzywiony: 65-calowy telewizor Samsung z umową w świetnej cenie

W Curved możesz kupić popularny 65-calowy telewizor Samsung wraz z planem Free M Boost za jedyne 39,99 euro miesięcznie. (Zobacz ofertę Curved). Jednorazowe koszty wynoszą 88,90 euro za dopłatę i wysyłkę, cena połączenia nie obowiązuje. Jako bonus otrzymujesz 4 tygodnie po aktywacji karty SIM 100 euro zwrotu gotówki opłaciło się.

Specjalna rzecz o Taryfa 5G to moje 40 GB jest to, że go do 10 urządzeń jednocześnie mogą korzystać. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego oferta jest naprawdę mocną okazją.

Taryfa 65-calowego telewizora + telefon komórkowy: zobacz ofertę na Curved

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Free M Boost Netz: o2
40 GB Wolumen danych 5G (maks. 300 Mb/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming UE z funkcją Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
100 euro cashback jako wypłata

Samsung GU65AU7199UXZG z umową na telefon komórkowy: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
39,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie (jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 39,90 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.048,66 Euro

wartość urządzenia (aktualna najlepsza cena online według idealo.de z wysyłką) 599,89 euro

Premia (Zwrot gotówki)

100 Euro

efektywna taryfa kosztowa (Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 348,77 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
14,53 Euro

Zobacz ofertę Curved

The Telewizor Samsunga 65 cali Według porównania cenowego idealo kosztuje obecnie co najmniej 600 euro (wliczając przesyłkę). Jeśli odejmiesz tę wartość i zwrot gotówki od całkowitego kosztu taryfy, płacisz efektywnie 14,53 euro miesięcznie tylko dla taryfy. Jeśli możesz korzystać z taryfy 5G z imponującą ilością danych 40 GB, Allnet i stałą stawką SMS, możesz uzyskać dobrą okazję tutaj. Dodatkowo możesz wygodnie spłacać telewizor przez dwa lata.

Taryfa 65-calowego telewizora + telefon komórkowy: zobacz ofertę na Curved

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie mogła być co miesiąc anulowana.

Jestem Wideo wyjaśniamy, jak rozpoznać dobrą ofertę na umowę na telefon komórkowy:

Co oferuje telewizor Samsung Crystal AU7199 4K?

Oferowany model jest jeden Telewizor LED z 60-Zoll-Bilddiagonale i częstotliwością odświeżania 60 Hz oraz wsparciem dla HDR10+ i HLG. Urządzenie pochodzi z podstawowej klasy Samsunga, jakość obrazu jest dobra w stosunku do ceny i jest wyposażony w wypróbowany i przetestowany system smart TV szeroka obsługa aplikacji i różnorodność połączeń.

Interfejs Smart TV Samsunga obejmuje dobrze znane aplikacje, biblioteki multimediów i usługi przesyłania strumieniowego. Oczywiście że są Amazon Prime Video, Netflix, Disney+ and Co. już zainstalowane. Potrójny tuner jest szybki, Zmiana kanału w ciągu 1-2 sekund. Telewizor jest z Alexa kompatibel i może być również obsługiwany za pomocą poleceń głosowych.

Klienci Amazon są zadowoleni i dają mu dobre 4,5 na 5 gwiazdek z ponad 4000 recenzji. Telewizor jest opłacalny dla każdego, kto chce mieć duży telewizor, który nie kosztuje zbyt wiele w porównaniu. Dostajesz panel 4K i możesz uzyskać dostęp lub pobrać prawie wszystkie usługi przesyłania strumieniowego – więc prawie nic nie stoi na przeszkodzie wspaniałemu przesyłaniu strumieniowemu i przyjemności z telewizji.

Taryfa 65-calowego telewizora + telefon komórkowy: zobacz ofertę na Curved

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android