Hit MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie + przydatny prezent

Hit MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie + przydatny prezent

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy z nowiutkim Samsungiem Galaxy S23? W takim razie MediaMarkt ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Właśnie otrzymujesz możliwość zabezpieczenia flagowego smartfona wraz z taryfą 20 GB w sieci Vodafone w absolutnie okazyjnej cenie. Otrzymasz również Galaxy Buds 2 Pro za darmo. Obliczyliśmy ofertę i powiemy Ci, dlaczego jest to oferta pierwszej klasy.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie

Galaxy S23 został wprowadzony stosunkowo niedawno i teraz jest kilka dobrych ofert taryfowych na nowy flagowiec Samsunga. W MediaMarkt smartfon w wariancie 128 GB z taryfą „Green LTE” w sieci Vodafone kupisz za jedyne 34,99 Euro Opłata podstawowa miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto istnieje jednorazowa opłata w wysokości 138,99 euro za dodatkową płatność, cenę połączenia i wysyłkę. są uwzględnione 20 GB ilość danych, jak również jeden Opłata ryczałtowa Allnet i SMS. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: zielona sieć LTE: Vodafone
20 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 euro premii za przeniesienie numeru telefonu
Samsung Galaxy Buds 2 Pro o wartości 154 euro za darmo

Samsung Galaxy S23 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
34,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 99 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) za darmo

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
978,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 689 euro (telefon komórkowy) + 153,89 euro (słuchawki)

Premia
50 euro, jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń i bonusy) 85,86 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
3,58 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 689 euro od renomowanych dealerów. Słuchawki kosztują około 154 euro. Jeśli odejmie się te wartości i premię 50 EUR za przenoszenie numeru od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że tu jesteś faktycznie tylko 3,58 euro miesięcznie płaci. Otrzymujesz więc taryfę 20 GB w sieci Vodafone po absolutnie okazyjnej cenie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S23 z umową się opłaca?

To dobra oferta dla każdego, kto lubi korzystać z Galaxy S23 Smartfon premium chcą zadzwonić do własnych i taniego kontraktu w najlepsza sieć w Niemczech szukać.

Galaxy S23 wyróżnia się szczególnie wysoką jasnością Wyświetlacz 120 Hz i ulepszony procesor 8 rdzeni procesora i 3,36 GHz Częstotliwość zegara i pamięć 8 GB. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia całości.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Możesz dowiedzieć się więcej o Samsungu Galaxy S23 w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android