Faza 5 Marvela rozpocznie się od Ant-Man & The Wasp: Quantumania, a zakończy na Thunderbolts

Faza 5 Marvela rozpocznie się od Ant-Man & The Wasp: Quantumania, a zakończy na Thunderbolts

Chociaż tytuły kilku nadchodzących filmów Marvel Studios, takich jak Czarna Pantera: Wakanda na zawsze i Ant-Man i Osa: Quantumania, są trochę kłopotliwe, wkrótce wszyscy poznamy je jako projekty, które oznaczały zakończenie faza 4 Marvel Cinematic Universe i początek fazy 5 — dwa rozdziały sagi Multiverse. Kevin Feige i reszta zespołu Marvel Studios zabrali się do Hall H na tegorocznym Comic-Conie w San Diego, aby omówić szczegóły dotyczące zakończenia fazy 4 w tym roku wraz z Black Panther: Wakanda Forever, a faza 5 zostanie zakończona. rozpocznie się trzecim filmem Ant-Mana. Chociaż wiedzieliśmy, że filmy takie jak Strażnicy Galaktyki Cz. 3, czwarty Kapitan Ameryka i Klinga byli na horyzoncie, nie było jeszcze jasne, do jakiej większej historii wszyscy zmierzali.

Ant-Man i Osa: Quantumania

Reżyser Peyton Reed i aktor Jonathan Majors ujawnili nieco więcej o tym, jak Ant-Man & The Wasp: Quantumania ustalą jeszcze więcej na temat tajemniczego Quantum Realm, a także wprowadzą do MCU nowy wariant Kang the Conqueror He Who Remains. Ant-Man & The Wasp: Quantumania trafi do kin 17 lutego 2023 roku.

Tajna inwazja

Colbie Smulders dołączył do Feige na scenie, aby omówić Secret Invasion, nową serię Disney Plus, w której Nick Fury i Maria Hill zajmują się konfliktem kosmitów z udziałem Skrullów, takich jak Talos Bena Mendelsohna z Captain Marvel. Chociaż Smulders powiedziała, że ​​cieszy się z powrotu jako Maria Hill, opisała także Sekretną inwazję jako mroczny thriller, w którym nigdy nie można być pewnym, kto jest naprawdę człowiekiem, a kto nie. Premiera Secret Invasion zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku.

Strażnicy Galaktyki Cz. 3

Podczas swojego odcinka prezentacji, James Gunn i obsada Strażników Galaktyki Cz. 3 otworzyło się na temat tego, jak nadchodzący film zagłębi się w to, jak aktualna wersja Gamory przyzwyczaja się do swojego istnienia w teraźniejszości jako przywódcy Ravagers. Oprócz dodania do miksu Adama Warlocka (Will Poulter), film będzie również badał tragiczną historię powstania Rocket Racoon (Bradley Cooper), gdy zadebiutuje 5 maja 2023 roku.

Cud, Echo, Loki sezon 2

Obecnie trwa produkcja zarówno drugiego sezonu Echo, jak i Lokiego, które mają się ukazać latem 2023 roku, a The Marvels został zamknięty na 28 lipca 2023 roku.

Żelazne serce

Po przedstawieniu w Black Panther: Wakanda Forevr, Riri Williams (Dominique Thorne) zagra w swoim własnym serialu solowym Ironheart jesienią 2023 roku.

Agathe: sabat chaosu

Seria solowa Agathy Harkness (Kathryn Hahn) otrzymała małą zmianę tytułu i oficjalne okno wydania, z których żadne nie ujawnia zbyt wiele na temat tego, co stanie się z przeklętą wiedźmą, biorąc pod uwagę to, co stało się z Wandą Maximoff w Doctor Strange w Multiverse of Szaleństwo. Coven of Chaos ma mieć premierę zimą 2023 roku.

Kapitan Ameryka: Nowy Porządek Świata

Czwarty film Kapitana Ameryki w końcu ma złowieszczy tytuł, który pasuje do Sama Wilsona (Anthony Mackie) po raz pierwszy noszący kultowy płaszcz od czasu, gdy po raz pierwszy obejmował go w The Falcon and the Winter Soldier. Premiera Captain America: New World Order zaplanowana jest na 3 maja 2024 roku.

Daredevil: Narodzony na nowo

Jeśli podtytuł nadchodzącej serii Daredevil Disney Plus jest jakąkolwiek wskazówką, łuk Narodziny na nowo Franka Millara zostanie zaadaptowany do nowej historii, która sprowadza Matta Murdocka z powrotem do MCU wiosną 2024 roku.

Błyskawice

Od jakiegoś czasu było oczywiste, że Valentina Allegra de Fontaine Julii Louis-Dreyfus knuje coś niedobrego, jak zbudowanie własnego zespołu podróbek Avengers, aby robić moralnie wątpliwe rzeczy w imię sprawiedliwości. Okazuje się, że to właśnie robi, a ta drużyna zagra w swoim własnym filmie, który ma się ukazać 26 lipca 2024 roku.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android