(eBay) Ogłoszenia: Aplikacje na Androida i iOS mogą to zrobić

(eBay) Ogłoszenia: Aplikacje na Androida i iOS mogą to zrobić

Oprócz globalnego portalu aukcyjnego istnieje również „pchli targ”. GIGA przedstawia aplikację ogłoszeń (eBay) na Androida i iOS, za pomocą której możesz nie tylko kupować i sprzedawać upragnione rzeczy, ale także komunikować się ze sprzedającymi lub kupującymi.

Wersja: różna

Języki Niemiecki

Wydanie:17.04.2014

Platformy: Android

Korzystanie z aplikacji Ogłoszenia (eBay) do bezpłatnego sprzedawania rzeczy ma zalety. Między innymi większość zdjęć sprzedażowych jest teraz robiona smartfonem i masz je tam, gdzie ich potrzebujesz. Tutaj możesz dowiedzieć się, dlaczego aplikacja jest nadal polecana.

To właśnie oferuje aplikacja ogłoszeń (eBay).

Podobnie jak w przeglądarce, nie musisz być zalogowany, aby przeglądać aplikację ogłoszeń (eBay). Ogłoszenia są sortowane według kategorii, szybkie wyszukiwanie pomaga w przypadku konkretnych zapytań. Wyszukiwanie można również filtrować według obszaru kodu pocztowego i określonego promienia, co jest szczególnie przydatne, jeśli chcesz lub musisz odebrać towar osobiście.

Źródło obrazu: GIGA / Zrzut ekranu

Z reguły dla każdego ogłoszenia znajdziesz co najmniej jedno zdjęcie, a następnie opis artykułu. Otrzymasz również dodatkowe informacje, takie jak cena, lokalizacja towaru oraz czy zostanie on wysłany, czy też będzie trzeba go odebrać.

Komunikacja odbywa się za pośrednictwem ogłoszeń drobnych (eBay) i musisz mieć konto, aby móc czytać i odpowiadać na wiadomości w aplikacji lub samodzielnie je zadawać.

W zależności od urządzenia (tabletu lub smartfona) ekran jest nieco inaczej zaprojektowany, ale przejrzysta struktura menu pozwoli szybko dotrzeć tam, gdzie chcesz. Tam też znajdziesz możliwość zaoferowania czegoś od siebie.

Aplikacja jest dostępna jako aplikacja uniwersalna (tablet i smartfon) na Androida i iOS:

Ogłoszenia: teraz bez serwisu eBayOgłoszenia: teraz bez serwisu eBay

Marktplaats BV

Ogłoszenia: teraz bez serwisu eBayOgłoszenia: teraz bez serwisu eBay

Marktplaats BV

Zebraliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci lepiej sprzedawać w ogłoszeniach (eBay):

Sprzedawaj za pomocą aplikacji ogłoszeń (eBay).

Źródło obrazu: GIGA / Zrzut ekranu

Jak wspomniano na początku, jedną z zalet aplikacji ogłoszeń (eBay) jest to, że masz obrazy dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz.

Na tablecie po prostu stukasz w ikonę „Ogłoszenie” poniżej, na smartfonie otwierasz menu i wybierasz „Zamieść ogłoszenie”. Następnie możesz wybrać zdjęcia ze swojej galerii lub zrobić nowe zdjęcia. Musisz także wybrać odpowiednią kategorię. Następnie wpisujesz kilka informacji o przedmiocie, podajesz cenę i wybierasz, czy jest to cena stała, czy podstawa do negocjacji.

Praktyczną rzeczą jest to, że w dowolnym momencie możesz przejść do podglądu, aby zobaczyć, jak zainteresowani zobaczą Twoją reklamę.

W tym kontekście ważne jest również podanie rozsądnych informacji o wysyłce: wybierz, czy chcesz wysłać przedmiot, czy też ma on zostać odebrany, aw przypadku wysyłki powinieneś już podać w opisie, jak wysoko oczekiwana opłata pocztowa będzie wynosić. Jeśli wszystko jest gotowe i jesteś zadowolony z wyglądu, możesz nacisnąć przycisk „Umieść ogłoszenie” i zostanie ono opublikowane.

To było to. Potencjalni kupujący skontaktują się z Tobą za pośrednictwem aplikacji, a następnie otrzymasz powiadomienie. Zakupy i sprzedaże można łatwo obsługiwać za pomocą aplikacji ogłoszeń (eBay).

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na sprzedaż, sprawdź opcję Wyróżnij reklamę w formularzu wyceny. Podobnie jak w serwisie eBay, za opłatą możesz umieścić swoją reklamę na pierwszym planie. W przeciwnym razie ogłoszenia drobne (eBay) są bezpłatne i nie trzeba płacić za sprzedaż.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android