Dni fitness w tink: rozpocznij nowy rok mądrze i zdrowo

Dni fitness w tink: rozpocznij nowy rok mądrze i zdrowo

Wpis sponsorowany 30. stycznia 2023

Nowy rok, nowe postanowienia: Wiele osób postawiło sobie za cel uprawianie sportu i zrzucenie zbędnych kilogramów przez najbliższe dwanaście miesięcy. A ponieważ bycie inteligentnym jest mottem w nowym roku, Tink, dostawca usług domowych udowadnia, że ​​postanowienia noworoczne z pewnością można osiągnąć dzięki inteligentnym rozwiązaniom fitness. Te inteligentne gadżety znacznie upraszczają codzienne życie użytkownika i pomagają zachować sprawność i witalność. Niezależnie od tego, czy jest to smartwatch, inteligentna waga, czy też idealna ścieżka dźwiękowa z inteligentnych głośników: dzięki tink noworoczne postanowienie staje się rutyną. Aby podjęta decyzja mogła zostać pomyślnie wdrożona, na tink.de dostępne są liczne gadżety zdrowotne do 31 stycznia włącznie w cenach niższych nawet o 55 procent.

Więc wewnętrzny drań nie ma szans

Jedna wizyta goni następną, a często stresująca codzienność pozbawia wielu z nas snu. Szczegółowa analiza parametrów zdrowotnych i sprawnościowych to dobry sposób na rozpoczęcie dnia
Aby uczynić życie mniej stresującym i mieć motywację do większej ilości ćwiczeń. Fitbit Sense 2 okazuje się być w tym niezawodnym i lojalnym pomocnikiem.

Dni fitness w Tink (1)

Fitbit Sense 2 z 6-miesięcznym członkostwem Fitbit Premium jest teraz dostępny z kodem Fitbit50 w specjalnej cenie i aktualnie najlepszej cenie na rynku za jedyne 279,95 euro (zamiast 299,95 euro) na tink.de.

Sprawny i zdrowy przez cały nowy rok

Aby nie tracić z oczu wielkiego celu w 2023 r., tink ma w swojej ofercie idealny wszechstronny pakiet: składający się z zegarka Withings Scanwatch z wagą ciała, który oferuje holistyczne rejestrowanie składu ciała i nieskomplikowane śledzenie wszystkich czynności. Testowany klinicznie hybrydowy smartwatch zbiera również medycznie dokładne dane dotyczące serca, ciała i snu.

Dni fitness w Tink (2)

Zegarek Withings Scanwatch 42 mm + wolna waga jest teraz dostępny w specjalnej cenie i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 259,95 euro (zamiast 358,95 euro) na tink.de.

Ruch w rytm muzyki

Dla wielu muzyka jest istotną częścią ćwiczeń fitness. Aby zapewnić niezrównane wrażenia, tink oferuje zestaw stereo Sonos One SL w pakiecie z Sonos Sub Mini. Zestaw zachwyca eleganckim wzornictwem i wyróżnia się wyjątkowo prostą obsługą za pomocą aplikacji.

Dni fitness w Tink (3)

Zestaw Sonos One SL Stereo Set + Sub Mini jest teraz dostępny w promocyjnej cenie i obecnie najlepszej cenie na rynku za jedyne 819,95 EUR (zamiast 897,00 EUR) na tink.de.

Inteligentny trener fitness na nadgarstek

Czy to bieganie, pływanie czy boks: dzięki smartwatchowi Google Pixel WLAN zawsze masz oko na strefy spalania tłuszczu, wytrzymałości i tętna o wysokiej wydajności. W ten sposób inteligentny zegarek giganta technologicznego Google staje się niezawodnym towarzyszem treningu. W połączeniu z Google Pixel Buds Pro, Pixel WLAN Smartwatch nie pozostawia nic do życzenia.

Dni fitness w Tink (4)

Smartwatch Google Pixel WLAN, w tym Google Pixel Buds Pro, jest teraz dostępny w specjalnej cenie i obecnie najlepszej cenie na rynku za jedyne 519,95 EUR (zamiast 598,00 EUR) na tink.de.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android